reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
My gastrologa tez mamy na PILNE na 7 stycznia... wiec idziemy prywatnie ...te terminy to jakaś katastrofa, dla tak małego dziecka to wieki przecież
Echh nie wspominając o problemie, żeby sie dodzwonić do rejestrestracji. Przez kilka dni próbowałam- byłam szósta lub dziewiąta... Do drugiej poradni w ogóle nie szło się dodzwonić.
ciekawe co by było gdyby u Was nie było napisane "pilne". Jeśli pediatra zarządzi, że nie można tyle czekać to oczywiście też zapiszemy małego prywatnie. Po co te składki na ubezpieczenie:/
 
Echh nie wspominając o problemie, żeby sie dodzwonić do rejestrestracji. Przez kilka dni próbowałam- byłam szósta lub dziewiąta... Do drugiej poradni w ogóle nie szło się dodzwonić.
ciekawe co by było gdyby u Was nie było napisane "pilne". Jeśli pediatra zarządzi, że nie można tyle czekać to oczywiście też zapiszemy małego prywatnie. Po co te składki na ubezpieczenie:/
Bez pilnie na maj Hahaha, No z tym dodzwonieniem się to dramat, największy problem miałam w ciąży do endokrynologa... nie odbiera, a siedzi przed tym okienkiem i nic nie robi...
 
Jak tolerował nutramigen? Chciał pić? Bo słyszałam, że śmierdzące i niedobre w smaku?
Smierdzace i niedobre oba. Ale on zaczął pić w wieku 3 czy 4 tygodni. A takie dzieci jeszcze nie mają wyksztalconego smaku. Więc pił. Tym bardziej że po zjedzeniu tego mleka go nie męczyło. Jadł go 15 miesięcy.
A i przy nim sobie mega smierdzace bąki... Jak to moja mama mówiła 'jak u starego'. I zielone kupska :) przez duża zawartość żelaza :)
 
reklama
Do góry