reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Smierdzace i niedobre oba. Ale on zaczął pić w wieku 3 czy 4 tygodni. A takie dzieci jeszcze nie mają wyksztalconego smaku. Więc pił. Tym bardziej że po zjedzeniu tego mleka go nie męczyło. Jadł go 15 miesięcy.
A i przy nim sobie mega smierdzace bąki... Jak to moja mama mówiła 'jak u starego'. I zielone kupska :) przez duża zawartość żelaza :)
Idzie się przyzwyczaić do smrodaszkow hehe, była u mnie położna 2dni temu i mówiła ze jeden maluszek pluje tym mlekiem na każda stronę
 
A powiedzcie mi mam teraz butelkę dr browns smoczek jest do 3miesiecy, co jak będę używała go dłużej? Mam kolejna butelkę 3 msc plus ale jestem przerażona jak z tego smoczka leci mocno...
 
Od nas cycka czują do butelek nie chcą. Jak cycka w pobliżu nie ma, a dziecko głodne to jest szansa że zje [emoji23] chociaż syn mojej sąsiadki nie jadł. Musiała go dosłownie wszędzie że sobą brać albo wracać na porę karmienia.
Moj młodszy syn taki był. Do 11 miesiąca nie tknął butelki, wszędzie to musiałam brać że sobą albo załatwiać wszystko na szybkiego. Nawet soku, wody nic z butli nie chciał. Dlatego cieszę się, że Iza jak musi to wypije moje mleko z butli. Zdarzyło się to parę razy i nie było problemu.
 
reklama
Do góry