reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny czy u was gdzieś w Rossmanie są takie saszetki HiPP comfort? U nas tylko combiotic i to jak się trafi a my comfort używamy i czasem takie małe saszetki na wyjście się by przydały.
 
Chętnie oddam A tak na serio to nie wiem czemu ona tyle robi. Czasami to nawet z 10zrobi na dobę. Dziś na spacerze 3godzinnym 2razy ją przebieralam. Pediatra mówi, że jest okm
Moja takich większych też robi z 4-5. I kilka, kilkanaście mokrych bakow:D
Tylko kurczę nadal że sluzem te kupy i śmierdzące takie choroba, jakby po tej szczepionce na rota..Ale mój pediatra mówił że niemozliwe:/ A wujek Google mówi co innego...ech... po debridacie może troszkę lepiej. Wysypka na ciele odpuszcza. Nie wiem czy kupić bakterie latopic czy dawać laktaze... Ale chyba usg brzucha zrobię. Chociaż brzuszek nie boli...
Ach te kupyyyyyy....
 
Dzis bylo pieknie bylam z małym na polu 3h najpierw godz spacerkiem do sklepu potem nakarmilam i 2h spal pod domkiem :) ja tez nie jestem w stanie nadrobić mam dwie strony otwarte i nadrabiam a raczej staram się :) a nie bylo mnie tu 2 miesiące bo mialam po przeprowadzce problem z netem :( ale powrocilam moze mnie tu jeszcze któraś pamieta :)
Ja pamiętam :) mieliscie chyba się przeprowadzić do swojego domku jak dobrze pamiętam ? :)
 
Moja takich większych też robi z 4-5. I kilka, kilkanaście mokrych bakow:D
Tylko kurczę nadal że sluzem te kupy i śmierdzące takie choroba, jakby po tej szczepionce na rota..Ale mój pediatra mówił że niemozliwe:/ A wujek Google mówi co innego...ech... po debridacie może troszkę lepiej. Wysypka na ciele odpuszcza. Nie wiem czy kupić bakterie latopic czy dawać laktaze... Ale chyba usg brzucha zrobię. Chociaż brzuszek nie boli...
Ach te kupyyyyyy....
U nas ładne te kupy, żółte o dobrej konsystencji. Ciekawe dlaczego u Was jest ten śluz. Moja miała kupy ze sluzem przez 2dni jak zjadłam opakowanie 250g truskawek.
 
A u nas dziwnie z tymi kupami jest. Raz na tydzień jest wielka taka że aż na plecy ale żółta i normalna. A tak to co 2-3 dzień są takie mniejsze i oprócz tego z bączkami brudzi pieluszkę. Ale nie ma sluzu, nie męczy się nadmiernie, nie płacze więc chyba jest ok.
Dzisiaj na spacerze przespał od 9.45 do 12.30 także też ładnie. Popołudniu gorzej że spaniem ale jak usnął o 19 tak śpi póki co:) także idę spać bo on pierwszy sen ma dłuższy do ok. 23-24 a później już częstsze pobudki.
 
reklama
Do góry