reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja pamiętam :) mieliscie chyba się przeprowadzić do swojego domku jak dobrze pamiętam ? :)
Tak dokladnie po porodzie juz nie wrocilam do swojego domku rodzinnego tak ze na gleboka wode wskoczylam od razu ale nie bylo tak zle bo Maly bardzo grzeczny oczywiście sa wyjatki ze czasem caly dzien marudny ale spi mi czesto w nocy od 22-7 wiec to mu moge wybaczyc a przespana noc to juz pol sukcesu :) wlasnie teraz zasnal po mleczku i kapieli bo kapie go zazwyczaj kolo 21 moze pozno ale tak mi karmienie zazwyczaj wychodzi a jak wczesniej ukapie to nie pojdzie spac od razu :)
 
A u nas dziwnie z tymi kupami jest. Raz na tydzień jest wielka taka że aż na plecy ale żółta i normalna. A tak to co 2-3 dzień są takie mniejsze i oprócz tego z bączkami brudzi pieluszkę. Ale nie ma sluzu, nie męczy się nadmiernie, nie płacze więc chyba jest ok.
Dzisiaj na spacerze przespał od 9.45 do 12.30 także też ładnie. Popołudniu gorzej że spaniem ale jak usnął o 19 tak śpi póki co:) także idę spać bo on pierwszy sen ma dłuższy do ok. 23-24 a później już częstsze pobudki.
Moja tez od 19 śpi :) pierwszy raz śpi 3 godz w dzień nie ,, na mnie” jestem zachwycona oby te mleko tylko na plus wychodziło
 
Dziewczyny czy u was gdzieś w Rossmanie są takie saszetki HiPP comfort? U nas tylko combiotic i to jak się trafi a my comfort używamy i czasem takie małe saszetki na wyjście się by przydały.
Opłaca ci się ? Ja wsypuję w pudełeczko (kiedyś na mleko z piersi by się przydało) ładne , przezroczyste , nie za duże :) na wyjścia w sam raZ. W środku mała miarka , (złamana rączka na pół żeby weszła w pudełeczko)
 
Opłaca ci się ? Ja wsypuję w pudełeczko (kiedyś na mleko z piersi by się przydało) ładne , przezroczyste , nie za duże :) na wyjścia w sam raZ. W środku mała miarka , (złamana rączka na pół żeby weszła w pudełeczko)

Możliwe że się nie opłaca. Też się zastanawiam czy trochę nie przełożyć ale napisali na opakowaniu ( chyba innego mleka )by nie przesypywać i chyba do serca to sobie wzięłam :)
 
reklama
Do góry