reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja to mam nadzieje, ze tak do marca gondola się uda jeździć hah ale jak będzie to zobaczymy. Jak coś to trzeba już w styczniu na wszelki wypadek patrzeć na jakieś spacerówki fajne, bo ta z tego zestawu co kupiłam to chyba mi się nie podoba tzn lepsza będzie lżejsze kolka itd. Ale te duże nasze w gondoli to mega się teraz na spacerach sprawdzają, krawężniki wyboje dziury i kamienie a ona i tak śpi jak zabita i ją to jeszcze usypia jak jedziemy i buja, bo dobrze amortyzują takie duże koła. Przy następnym dziecku za 3-4 lata tez tylko wózek z takimi kołami ;)

Zobacz załącznik 904937

A tu dumna babcia jak przyjechała do nas pod koniec sierpnia w odwiedzinki :)

Teraz my do niej będziemy jechać na 5-6 dni :)
Ja tez myslalam ze zimę sie uda przejezdzic w gondolce tylko ze ja mam ta zasuwana i wyciagana z wozka a tu zonk bo jak wyprostuje nozki to juz niewiele na miejsca :) także na wiosnę trzeba bedzie pewnie myslec o wiekszej spacerowce :)
 
reklama
65D10446-08F0-40B7-A462-6A9FBA093426.jpeg Jak miło jak jest jeszcze piękna pogoda na zewnątrz :) ale nastukalyscie postów, my od wczoraj wieczorem mieliśmy kryzys braku kupki, prężenie było cała noc, cały dzień, aż dzisiaj na noc dałem jej herbatki z koperku i tak biedna zasnęła ze przez cała noc obudziła się tylko raz, powtórzyłam herbatkę jeszcze rano i po południu już z niej wszystko wyszło ufff, nie sądziłam ze jak urodzę to najbardziej będą mnie cieszyły gazy i kupy hehe
 

Załączniki

  • 65D10446-08F0-40B7-A462-6A9FBA093426.jpeg
    65D10446-08F0-40B7-A462-6A9FBA093426.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 117
Zobacz załącznik 905014 Jak miło jak jest jeszcze piękna pogoda na zewnątrz :) ale nastukalyscie postów, my od wczoraj wieczorem mieliśmy kryzys braku kupki, prężenie było cała noc, cały dzień, aż dzisiaj na noc dałem jej herbatki z koperku i tak biedna zasnęła ze przez cała noc obudziła się tylko raz, powtórzyłam herbatkę jeszcze rano i po południu już z niej wszystko wyszło ufff, nie sądziłam ze jak urodzę to najbardziej będą mnie cieszyły gazy i kupy hehe
Hahaha a wyobraź sobie jak cieszy kupka po pięciu dniach .. mogę ci powiedzieć że nawet raz się poryczalam jak zrobił wreszcie kupę [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry