reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Zobacz załącznik 905014 Jak miło jak jest jeszcze piękna pogoda na zewnątrz :) ale nastukalyscie postów, my od wczoraj wieczorem mieliśmy kryzys braku kupki, prężenie było cała noc, cały dzień, aż dzisiaj na noc dałem jej herbatki z koperku i tak biedna zasnęła ze przez cała noc obudziła się tylko raz, powtórzyłam herbatkę jeszcze rano i po południu już z niej wszystko wyszło ufff, nie sądziłam ze jak urodzę to najbardziej będą mnie cieszyły gazy i kupy hehe
Dzis bylo pieknie bylam z małym na polu 3h najpierw godz spacerkiem do sklepu potem nakarmilam i 2h spal pod domkiem :) ja tez nie jestem w stanie nadrobić mam dwie strony otwarte i nadrabiam a raczej staram się :) a nie bylo mnie tu 2 miesiące bo mialam po przeprowadzce problem z netem :( ale powrocilam moze mnie tu jeszcze któraś pamieta :)
 
reklama
Ze jak Hahaha? Dajcie nam jedna:p
Ja wezme dwie [emoji23][emoji23]
My też, my też, my też chcemy ;) u nas po trzy dniowym zastoju poszły dwie ale co się nachodziłam z termoforem to się nachodziłam.
Chętnie oddam A tak na serio to nie wiem czemu ona tyle robi. Czasami to nawet z 10zrobi na dobę. Dziś na spacerze 3godzinnym 2razy ją przebieralam. Pediatra mówi, że jest okm
 
Do góry