reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja niedawno dostałam paczkę z jakiejs firmy wysyłkowej , był akurat tesc i odebrał . Otwieram a tam dwie sukienki xxl ktorych nie zamawiałam i średnio w moim guście - jak na wesele ,zachodziłam w głowę co to jest - czy maź chciał byc miły i zrobić niespodziankę czy ktos inny i pomyślał ze w ciąży mi tak rozmiar skoczy czy co.. zadzwoniłam do męża - mówi nic nie zamawiałem nic nie wiem , to potem mysle moze jakaś firma chciała byc miła i dac mi prezent ..albo kiepski dowcip czy naciąganie , ze jak odbierzesz to potem beda cie ścigać ze masz za to zapłacić . Co sie okazało znalazłam w kopercie formularz reklamacyjny i tam były jakies dane kobiety , wpisałam w maila i mi wyskoczyła babka z gór co robi kozuszki -kamizelki z owczej wełny która kiedys pytałam o współprace . Znalazłam nr tel zadzwoniłam - okazało sie , ze jej maź miał moj adres firmowy w bazie danych i tak żonie zamówił sukienki na wesele na zły adres - cos pokickal . Ucieszyła sie , ze sie odezwałam i wezwała kuriera po odbiór .
Super że skontaktowałam się z ta babeczka! Bardzo fajna postawa :)
 
reklama
Ja dostałam 2 przesyłki z H&m. Ale w jednej paczce są inne rzeczy. Jakieś meskie gatki i koszulki, a powinna być pościel i 2 metalowe haki dla dzieci. Przyszedł też dywan. Bez szału, ale chyba go zostawimy.
A jaki dywan zamówiłaś? Ja taki zielony chodnik z rysunkowymi drogami, górami i czymś tam jeszcze. Też bez szału ale podoba mi się ten wzór :)
 
A jaki dywan zamówiłaś? Ja taki zielony chodnik z rysunkowymi drogami, górami i czymś tam jeszcze. Też bez szału ale podoba mi się ten wzór :)
image.jpg

Jest tylko tak położony do przymiarki, ale kot zaakceptował ;).
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 366
Zostaje w szpitalu. Ktg ładnie wyszło. Ale moje złe samopoczucie i wysokie tętno są wskazaniem do przyjęcia na oddział. Najkrócej 3 dni tu będę, czyli w poniedziałek wyjdę. Kardiologicznie też mnie mają przebadać. Mały wg usg ma 3300-3400.
 
Ból w pachwinach, taki że nie mogę się ruszyć. Zegnie mnie w pół i tak w tej pozycji muszę zazwyczaj przeczekać jeśli nie mam na co akurat usiaść. Moja lekarka jest na urlopie dlatego mam tak późno wizytę :(
Oj to ja nie miałam w pachwinach tylko w pośladku :( współczuję. A jakiś masaż tego miejsca ? Rozchodzenie ? Chociaż wiem, że jak boli to trudne :(
 
Zostaje w szpitalu. Ktg ładnie wyszło. Ale moje złe samopoczucie i wysokie tętno są wskazaniem do przyjęcia na oddział. Najkrócej 3 dni tu będę, czyli w poniedziałek wyjdę. Kardiologicznie też mnie mają przebadać. Mały wg usg ma 3300-3400.
Duży chłopczyk już :) będziesz pod opieką, ktg trzy razy dziennie pewnie, więc nie martw się. Najważniejsze jest teraz wasze zdrowie i to , żebyś lepiej się poczuła :*
 
Zostaje w szpitalu. Ktg ładnie wyszło. Ale moje złe samopoczucie i wysokie tętno są wskazaniem do przyjęcia na oddział. Najkrócej 3 dni tu będę, czyli w poniedziałek wyjdę. Kardiologicznie też mnie mają przebadać. Mały wg usg ma 3300-3400.
Skontrolują i będziesz miała pewność, że wszystko ok[emoji4] ładnie już maluch waży[emoji16]
 
reklama
Zostaje w szpitalu. Ktg ładnie wyszło. Ale moje złe samopoczucie i wysokie tętno są wskazaniem do przyjęcia na oddział. Najkrócej 3 dni tu będę, czyli w poniedziałek wyjdę. Kardiologicznie też mnie mają przebadać. Mały wg usg ma 3300-3400.
To dobrze, że będziesz pod opieką i Cię przebadają :*
 
Do góry