reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ponarzekaj sobie jeśli będzie Ci lżej , wątpię , żeby którejś z nas to przeszkadzało :*
Nie pomagają Ci w odpoczynku również dzieci i to z pewnością też Cię wykańcza, do tego ta przytłaczająca pogoda.
Znam to nastawienie na wcześniejszy poród. Przy kolejnej ciąży dam sobie granicę właśnie tygodnia po terminie i tej daty będę się trzymała , bo trzymając się terminu porodu na 37 tydzień był najgorsza pomyłka i przysporzył tylko niepotrzebnych nerwów z mojej strony , u Ciebie widzę podobnie. Już jesteś w 38 tygodniu tak ? Czy nawet dalej, dlatego nie martw się. Zleci moment do terminu , a być może urodzisz dużo wcześniej , czego życzę Ci z całego serca :*
Wymyśl dzieciakom jakaś rozrywkę i odpocznij :*
:) U mnie 38+3 Dziś. Dzieci kapia się w basenie A ja oglądam powtórki na wspólnej. Na szczęście młoda odpuscila swe histerię i zrobiła co chciałam. Dobrze. Staram się być konsekwentna w swoim wychowaniu ale czasem jest ciężko. No nic trzeba być twardym bo na chęć rodzenia nie ma lekarstwa niestety:)
 
:) U mnie 38+3 Dziś. Dzieci kapia się w basenie A ja oglądam powtórki na wspólnej. Na szczęście młoda odpuscila swe histerię i zrobiła co chciałam. Dobrze. Staram się być konsekwentna w swoim wychowaniu ale czasem jest ciężko. No nic trzeba być twardym bo na chęć rodzenia nie ma lekarstwa niestety:)
A to jak basen mają to super :) sama bym wskoczyła :D coraz bliżej do 39 , lada dzień może Cię poród zaskoczyć :)
Ja już odpuściłam , że urodzę w terminie i odliczam do wywołania. Za 5 dni przywitam księżniczkę ❤️
 
Tak w ogóle to dzień dobry.

Rano byłam zawieźć mocz do badania bo w czwartek zapomniałam. Potem zadzwonili od stomatologa, że pacjent zrezygnował z wizyty i jak chcę to mogę podjechać dziś na 9.30 więc pojechałam od razu z laboratorium. Okazało się, że to nie ubytek tylko jak to dentysta powiedział smerfetka wysysa wszystko co jej potrzebne a mama cierpi:biggrin2: odsłonięta szyjka zębowa, posmarowalł czymś i nie boli. Jak urodzę mam przyjść na wizytę zalakieruje mi czymś zęby żeby wzmocnić szkliwo. Za wizytę nic nie zapłaciłam z czego się ogromnie cieszę. Pojechałam za to do fashion house i w ecco kupilam sobie buty za 169zł:) u w only sukienkę za 30zł:) także super zamiast na dentystę mam buty i sukienkę
U nas nadal gorąco nawet chyba cieplej niż wczoraj bo duszno, nie ma czym oddychać. Leżę i czytam książkę nawet obiadu nie będę dziś zjemy gdzieś na mieście. Dziś zaczyna się jarmark dominikański może się wybierzemy z mężem wieczorkiem.

Avalia, współczuję ci. Moje dzieci są u teściów wiec odpoczywam naprawdę ani obiadów nie robię, ani nie sprzątam. Cały tydzień się obijam jak ich nie ma. Jak są w domu nie mam już sil na droczenie się z nimi i częściej im teraz ulegam ale oni są starsi a twoja ma dopiero 3latka. Włącz im wodę z węża na ogrodzie niech się oblewają albo pistolety na wodę a ty na leżaku będziesz leżeć:)
 
reklama
Do góry