reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Z tym jego przyjazdem jest o tyle kiepsko że wolne dostanie tylko na 2-3 tygodnie, więc już sama nie wiem co wolałabym, czy żeby był tydzień przed terminem, czy jednak był dłużej kiedy maleństwo już się pojawi na świecie. Ehhh normalnie codziennie mu mówię co innego i chłop w końcu zglupiał i sam nie wie co ma robić :D
Jak duże masz dzieci? Teraz będziesz miała syna, córkę? Jaka różnica będzie między rodzeństwem?

Oglądam ddtvn, pokazywali rodzinę żydów jak unkcjonuja w Polsce. Mają 7kę dzieci, 8 w drodze kobieta elegancka, szczupła jeszcze pracuje w przedszkolu. Szacun wychowywać tyle dzieci. Nie wiem jak ludzie dają radę. U mojego syna w przedszkolu jest rodzina, która ma 5ke dzieci i planują jeszcze jedno. Dziewczyna w moim wieku, przedszkolanka. Jak ostatnio byliśmy na pikniku przedszkolnym to przyglądałam się tej rodzinie. Fajna rodzina Starsze dzieci (9/7lat) bawiły się z tymi młodszymi, najmłodsze spało w wózku.
 
reklama
Mojej bratowej urosły stopy w pierwszej i w drugiej ciąży. Po pierwszej wróciły do normy, obecnie jest 4 miesiące po drugim porodzie i jeszcze się nie zmniejszyły ;)
Nie do końca że są opuchnięte, ja mam jakby na długość większe :D

Ja dziś do gina się wybieram po miesiącu jestem bardzo ciekawa co mi powie. Maż wymyślił wyjazd teraz na weekend nad morze, zapytam lekarza czy nie widzi przeciwwskazań bo to jednak kawał drogi z Wrocławia. Idę się zaraz odchaszczać. Dramat. Z synem jak mi wody odchodziły to na lajcie się ładnie wygoliłam jeszcze a tu dwa miesiące do terminu a ja już ledwo tam daje radę [emoji14] zapomniałam lusterko kurde kupić i bedzie cieżko. Tak pomyślałam ze przydałoby się cos takiego na kształt iRobota, że wpuszczasz tam na te chaszcze i on ogarnia Ci fryzurę :D

Chciałam Wam zwrócić uwagę jeszcze na to słońce i kremy jakimi się w ciąży smarujemy. Mi od słońca wychodzą przebarwienia, tzw. ostuda ciążowa, trzeba uważać bo to lubi sobie potem zostać. Jak kupujecie kremy z filtrem to koniecznie zwróćcie uwagę na rodzaj filtra, niestety większość kremów (te drogeryjne to chyba wszytskie) mają szkodliwy filtr chemiczny przenikający. O ile normalnym ludziom nie zaszkodzi o tyle w ciąży już gorzej, bo przenika do krwioobiegu i do łożyska, tym samym do dziecka. Srokao pisała też o tym na blogu, myślę że warto zwrócić na to uwagę i zainwestować w dobry krem z bezpiecznym filtrem :)
Oo ten irobot byłby idealnym rozwiązaniem[emoji23][emoji23][emoji23][emoji16][emoji16]

Daj znać, jak po wizycie i jak tam z łożyskiem[emoji16]
 
Mojej bratowej urosły stopy w pierwszej i w drugiej ciąży. Po pierwszej wróciły do normy, obecnie jest 4 miesiące po drugim porodzie i jeszcze się nie zmniejszyły ;)
Nie do końca że są opuchnięte, ja mam jakby na długość większe :D

Ja dziś do gina się wybieram po miesiącu jestem bardzo ciekawa co mi powie. Maż wymyślił wyjazd teraz na weekend nad morze, zapytam lekarza czy nie widzi przeciwwskazań bo to jednak kawał drogi z Wrocławia. Idę się zaraz odchaszczać. Dramat. Z synem jak mi wody odchodziły to na lajcie się ładnie wygoliłam jeszcze a tu dwa miesiące do terminu a ja już ledwo tam daje radę :p zapomniałam lusterko kurde kupić i bedzie cieżko. Tak pomyślałam ze przydałoby się cos takiego na kształt iRobota, że wpuszczasz tam na te chaszcze i on ogarnia Ci fryzurę :D

Chciałam Wam zwrócić uwagę jeszcze na to słońce i kremy jakimi się w ciąży smarujemy. Mi od słońca wychodzą przebarwienia, tzw. ostuda ciążowa, trzeba uważać bo to lubi sobie potem zostać. Jak kupujecie kremy z filtrem to koniecznie zwróćcie uwagę na rodzaj filtra, niestety większość kremów (te drogeryjne to chyba wszytskie) mają szkodliwy filtr chemiczny przenikający. O ile normalnym ludziom nie zaszkodzi o tyle w ciąży już gorzej, bo przenika do krwioobiegu i do łożyska, tym samym do dziecka. Srokao pisała też o tym na blogu, myślę że warto zwrócić na to uwagę i zainwestować w dobry krem z bezpiecznym filtrem :)
Ja nie lubię się opalać a teraz w ciąży to już wogóle. Zawsze lubiłam wypić kawę po południu na balkonie ale teraz odpada bo nie mogę wytrzymać na słońcu. Na co dzień używam kremu z oriflame nawilżającego i on ma filtr 20. Jak wychodzę na spacer, nad wodę to smaruję się 50tką taką dla dzieci. Jestem w tym roku blada jak nie wiem ale nie przeszkadza mi to. Najgorzej wyglądają nogi takie blade ale już się przyzwyczaiłam.

Z tym robotem to depilacji to by było coś:) Ja się golę kremem do depilacji od kilkunastu już lat. Maszynką nie umiem chyba bym się zarżnęła.
 
Mojej bratowej urosły stopy w pierwszej i w drugiej ciąży. Po pierwszej wróciły do normy, obecnie jest 4 miesiące po drugim porodzie i jeszcze się nie zmniejszyły ;)
Nie do końca że są opuchnięte, ja mam jakby na długość większe :D

Ja dziś do gina się wybieram po miesiącu jestem bardzo ciekawa co mi powie. Maż wymyślił wyjazd teraz na weekend nad morze, zapytam lekarza czy nie widzi przeciwwskazań bo to jednak kawał drogi z Wrocławia. Idę się zaraz odchaszczać. Dramat. Z synem jak mi wody odchodziły to na lajcie się ładnie wygoliłam jeszcze a tu dwa miesiące do terminu a ja już ledwo tam daje radę :p zapomniałam lusterko kurde kupić i bedzie cieżko. Tak pomyślałam ze przydałoby się cos takiego na kształt iRobota, że wpuszczasz tam na te chaszcze i on ogarnia Ci fryzurę :D

Chciałam Wam zwrócić uwagę jeszcze na to słońce i kremy jakimi się w ciąży smarujemy. Mi od słońca wychodzą przebarwienia, tzw. ostuda ciążowa, trzeba uważać bo to lubi sobie potem zostać. Jak kupujecie kremy z filtrem to koniecznie zwróćcie uwagę na rodzaj filtra, niestety większość kremów (te drogeryjne to chyba wszytskie) mają szkodliwy filtr chemiczny przenikający. O ile normalnym ludziom nie zaszkodzi o tyle w ciąży już gorzej, bo przenika do krwioobiegu i do łożyska, tym samym do dziecka. Srokao pisała też o tym na blogu, myślę że warto zwrócić na to uwagę i zainwestować w dobry krem z bezpiecznym filtrem :)

Popieram pomysł irobota do zadań specjalnych (odchaszczanie). Ja już nic nie widzę i golę się w ciemno czyli jak mi wyobraźnia podpowiada. Ostatnio moją gin przeprosiłam, że jak tam wyglądam dziwnie to to dlatego, że po omacku. Ona jak to na specjalistę przystało powiedziała, że dla niej nie muszę tego robić wcale. Taaaa, jasne... A później by musiała sama w chaszczach siedzieć. ;)
U mnie najgorsze, że po goleniu mam problemy ze skórą. Ale co zrobić laser odpada, fotodepilacja odpada, depilatora czy wosku z powodu problemów z wrastaniem nie zastosuję, kremów w ciąży chyba się nie odważę . Pozostaje ta głupia maszynka... :(
 
Jak masz dom, basen to zazdroszczę :) pewnie w takiej sytuacji też bym kupiła strój jednoczęściowy :) ostatnio jak byłam na spacerze, siedziałam na ławce z dwie godziny na słońcu. To tylko w brzuch mi było bardzo gorąco. Zaslanialam swetrem ale i tak się obawiałam , że cos może być nie tak.
Na lipiec :) na 28 , więc w sumie dwa dni spóźnienia i będę sierpniowką w 100% hehe :p ale wątpię ,żebym rodziła po terminie. Z USG wychodzi mi 21.07 a patrzac na 37tydzien to sam poczatek lipca. Więc w sumie został mi tylko czerwiec :):)

Jeju, to tak już blisko :) ja mam nadzieje, ze urodzę tak w połowie lipca czyli 3 tyg przed 5 sierpnia ;)
 
Dzień dobry,

u nas upałów ciąg dalszy. Po przedszkolu mamy iść z dziećmi na dmuchany plac zabaw bo rozłożyli z okazji dnia dziecka ale nie wiem jak ja dm rade w tym upale a już im obiecałam więc pewnie nie odpuszczą.
Miałam zaczekać z wyprawką do czerwca ale nie wytrzymałam. Zamówiłam właśnie z allegro komplet do kołyski, ochraniacz, prześcieradło. pieluchy muślinowe, tetrowe, smoczki, butelki, sobie pas poporodowy. Pampersy już mam bo kupiłam kiedyś na promocji, środki do pielęgnacji małej też przed chwilą zamówiłam z gemini:) Biorąc pod uwagę, że ubranka będę miała od bratowej, wanienkę, łóżeczko, przewijak, ręczniki, kocyki, kołdrę, pościele mam po synach to mam już sporo. Wózek też już jest kupiony. Zostały mi tylko do kupienia biustonosze do karmienia no i z IKEI pudełka do komody, takie pod łóżeczko.


Witaj w naszym gronie:)



No to może jakaś ławka w cieniu się znajdzie, zimna lemoniada i jakoś dasz radę :)

To dobrze, moim zdaniem nie ma co zwlekać, bo zostało już na prawdę niewiele do terminów naszych.
 
reklama
Dziewczyny a czy któraś z Was kupiła dobry jakościowo ręcznik z kapturem przez neta i może polecić? Chciałabym żeby był taki miły i porzadny. Byłam w Smyku ale takie cienkie dziady same.
 
Do góry