reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Tak, bardzo przykry temat :(


Ja jedyne gry jakie toleruję to Final Fantasy i Dragon Age, hehe, cała reszta mogłaby dla mnie nie istnieć :p


k nie chcesz za dużo wydawać to olx, na allegro nie znam konkretnych sprzedawców, a online t bonprix, ale tam moda ciążowa super tania nie jest. No ja jestem skazana na BP ze względu na moją gabarytową pupkę :p


W tym panelu to jest koszmarnie gorąco. Sukienek nie lubię, poza tym nie mam co do nich nałożyć i w ogóle czuję się źle w kieckach.


Ja dzisiaj przejechałam 2 przystanki w nieklimatyzowanym autobusie... bogowie niejedyni, myślałam że się roztopię razem z lodami jakie wiozłam w torbie...

A to co za przykry temat? Czy to tajemnica?
Z której częsci Wrocławia jesteś?

Ja dziś 4km zrobiłam, też lazłam jak sierota, chyba już ostatni raz tak się wyprawiłam daleko. Tez nie lubię kiecek i całe życie się przed nimi wzbraniam ale teraz już mój spocony tyłek przemówił i ma frustracja sięgnęła zenitu. Tak więc kupiłam bawełnianą sukienkę ciążową i chodzę tylko w niej. Nie wyobrażam sobie teraz na me dupsko założyć galoty. Tylko kuźwa pojawił się nowy problem, obtarte uda, normalnie już nie mogłam iśc tak bolało. Nie wiedziała ze chodzenie w sukienkach jest takie skomplikowane :p Ale czytałam że trzeba sobie mąką ziemniaczają podsypać więc jutro spróbuję, może ludzie nie będą się dziwnie gapić jak mi spomiędzy nóg będzie wypadać biały prosze :p hihi a zresztą, i tak się ciągle gapia jakby baby w ciązy nie widzieli.
 
Jeszcze mam taką jakby języczek wystawiła ♥️♥️♥️
 

Załączniki

  • 20180528_194321.jpg
    20180528_194321.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 87
A to co za przykry temat? Czy to tajemnica?
Z której częsci Wrocławia jesteś?

Ja dziś 4km zrobiłam, też lazłam jak sierota, chyba już ostatni raz tak się wyprawiłam daleko. Tez nie lubię kiecek i całe życie się przed nimi wzbraniam ale teraz już mój spocony tyłek przemówił i ma frustracja sięgnęła zenitu. Tak więc kupiłam bawełnianą sukienkę ciążową i chodzę tylko w niej. Nie wyobrażam sobie teraz na me dupsko założyć galoty. Tylko kuźwa pojawił się nowy problem, obtarte uda, normalnie już nie mogłam iśc tak bolało. Nie wiedziała ze chodzenie w sukienkach jest takie skomplikowane [emoji14] Ale czytałam że trzeba sobie mąką ziemniaczają podsypać więc jutro spróbuję, może ludzie nie będą się dziwnie gapić jak mi spomiędzy nóg będzie wypadać biały prosze [emoji14] hihi a zresztą, i tak się ciągle gapia jakby baby w ciązy nie widzieli.
U mnie wlasnie tez problem z poobcieranymi nogami. Przed ciaza nie bylam szczuplutka ale nie zdarzalo mi sie. Ratuje sie legginsami :)
 
A to co za przykry temat? Czy to tajemnica?
Z której częsci Wrocławia jesteś?

Ja dziś 4km zrobiłam, też lazłam jak sierota, chyba już ostatni raz tak się wyprawiłam daleko. Tez nie lubię kiecek i całe życie się przed nimi wzbraniam ale teraz już mój spocony tyłek przemówił i ma frustracja sięgnęła zenitu. Tak więc kupiłam bawełnianą sukienkę ciążową i chodzę tylko w niej. Nie wyobrażam sobie teraz na me dupsko założyć galoty. Tylko kuźwa pojawił się nowy problem, obtarte uda, normalnie już nie mogłam iśc tak bolało. Nie wiedziała ze chodzenie w sukienkach jest takie skomplikowane :p Ale czytałam że trzeba sobie mąką ziemniaczają podsypać więc jutro spróbuję, może ludzie nie będą się dziwnie gapić jak mi spomiędzy nóg będzie wypadać biały prosze :p hihi a zresztą, i tak się ciągle gapia jakby baby w ciązy nie widzieli.
Posyp sobie mąką tera i na noc, jutro nie będzie śladu po obtarciach.
 
U mnie wlasnie tez problem z poobcieranymi nogami. Przed ciaza nie bylam szczuplutka ale nie zdarzalo mi sie. Ratuje sie legginsami :)
Ja czytałam właśnie że to nie zależy od wagi, że takie coś zdarza się też bardzo szczupłym paniom a niektórym plus size nie. To zależy od budowy ogólnie cała, czy jest ten "rowek" między nogami czy coś takiego ;) Jak mąka nie pomoże to wytnę z pończoch te pasy i będę je zakładać na uda ;) znalazłam też takie coś ale trochę szkoda mi kasy:
Link do: KOMPLET - Koronkowe opaski na uda PRZECIW OTARCIOM PLUS SIZE BESTSELLER
 
reklama
Do góry