reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Nie mogę się do giną dodzwonić bo teraz ma wizyty ja nie raz jak sucho w pokoju było to miałam krew ale później się unormowalo i było ok a od dziś rana sucholce z krwią i popołudniu myślałam że katar mi leci a to krew poleciała aż się zdziwiłam dziwnie się czuje

Może kup nawilżacz powietrza, a nie masz anemi ? Krwawienie z nosa jest normalne w ciąży, ja za to pluje krwią przy każdym myciu zębów. Spróbuj woda morska pryskać żeby nawilżyć. Wiem , że to uciążliwe ;/
 
reklama
5AC422A0-8D4E-40EA-9BC7-C7933BC3116C.jpeg
Jak co 2 tyg aktualizacja domku naszej córeczki Kornelii [emoji5]

Tak było w 28 tygodniu, tak jest teraz w 30/31 tygodniu :)

Zobacz załącznik 861474Zobacz załącznik 861475

A u was jak tam brzuszki? Tylko mój taki ogromny i rośnie z tygodnia na tydzień?
Ja mam taki se oo, nie czuje go narazie jako bym miała cos więcej, zaraz zrobię sobie samego brzuszka bez koszuli
 

Załączniki

  • 5AC422A0-8D4E-40EA-9BC7-C7933BC3116C.jpeg
    5AC422A0-8D4E-40EA-9BC7-C7933BC3116C.jpeg
    560,3 KB · Wyświetleń: 114
Upał niemiłosierny. Ledwo doszłam do przedszkola po córkę i już myślałam że nie wrócę. Niecały kilometr w jedną stronę. Kręciło mi się w głowie i szłam jak pijak jeszcze w tempie starej babci. Masakra. Dobrze , że w domu mam przyjemny chłodek w porównaniu z tym co na dworze.
Pochwalę się dzisiejszymi zakupami na spontanie. Ta krótka na wesele które mamy 16go czerwca.
20180528_142414.jpg

20180528_143806.jpg

Nie ma teraz stroju w którym nie czuję się jak obeliks..
 

Załączniki

  • 20180528_142414.jpg
    20180528_142414.jpg
    458,3 KB · Wyświetleń: 547
  • 20180528_143806.jpg
    20180528_143806.jpg
    746 KB · Wyświetleń: 551
W pierwszej ciąży na początku 8 miesiąca strasznie się załatwiłam klimatyzacja w samochodzie... nic nie pomagało... i mój gin przepisał mi wtedy pulmicort na 7 lub 10 dni ( steryd) to o ile dobrze się orientuję jest to samo co nebud i oprócz tego też azitriolek (antybiotyk) na 3 dni. Stosowałam nie widząc innej opcji na wyleczenie chociaż niektore opinie na necie mnie przekazały. .. w każdym razie synek urodził się zdrowy:) mam nadzieję że pomoglam:)
 
Upał niemiłosierny. Ledwo doszłam do przedszkola po córkę i już myślałam że nie wrócę. Niecały kilometr w jedną stronę. Kręciło mi się w głowie i szłam jak pijak jeszcze w tempie starej babci. Masakra. Dobrze , że w domu mam przyjemny chłodek w porównaniu z tym co na dworze.
Pochwalę się dzisiejszymi zakupami na spontanie. Ta krótka na wesele które mamy 16go czerwca.
Zobacz załącznik 861484
Zobacz załącznik 861485
Nie ma teraz stroju w którym nie czuję się jak obeliks..



E tam, przepięknie wyglądasz :) cudowna sukienka na tym pierwszym zdjęciu [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️
 
@Bajunia prześliczna ta pierwsza sukienka :) wyglądasz bosko!
Też mam te sandałki, raz je założyłam i obtarły mnie chyba w 5 miejscach i teraz boje się w nich chodzić, musze poczekać aż mi się nogi wygoją.

W ogóle to w ciąży stopy mi urosły. Normalnie noszę 38 a teraz sandały kupiłam 40!!!!! i wszystkie jakie mierzyłam pasowały tylko 40 :) mam nadzieję że mi to minie po ciąży!
 
Upał niemiłosierny. Ledwo doszłam do przedszkola po córkę i już myślałam że nie wrócę. Niecały kilometr w jedną stronę. Kręciło mi się w głowie i szłam jak pijak jeszcze w tempie starej babci. Masakra. Dobrze , że w domu mam przyjemny chłodek w porównaniu z tym co na dworze.
Pochwalę się dzisiejszymi zakupami na spontanie. Ta krótka na wesele które mamy 16go czerwca.
Zobacz załącznik 861484
Zobacz załącznik 861485
Nie ma teraz stroju w którym nie czuję się jak obeliks..
Wygladasz cudownie :p sliczne te sukienki ❤ tez chodze tępem babci z balkonikiem :D
 
Z naszego forum?
Tak, bardzo przykry temat :(

Ja gram w harrego Pottera hah :) polecam
Ja jedyne gry jakie toleruję to Final Fantasy i Dragon Age, hehe, cała reszta mogłaby dla mnie nie istnieć :p

Dostałam wlasnie w spadku po kuzynce ciotki spodnie ciążowe :D i są niby wygodne bo mają ten pas ale szerokie nogawki i czuję się jak rybak w nich :D chyba muszę kupić sobie jakies krotkie spodenki albo legginsy 3/4 ciążowe bo brzuch rośnie a jeszcze 1,5 msc a zaraz nie będę miała co na tyłek włożyć bo w sukienkach nie zawsze chodzę a do lekarza muszę mieć dół bo np jak pójdę na ktg to tak głupio leżec pół godziny z sukienką w górze i majtki na wierzchu a cxasem trzeba na bok się przekrecic i bym źle się czuła leżąc z wypięta pupą :D
Może macie jakichś sprawdzonych sprzedawców z allegro czy cos online??
Bo po sklepach nie chce mi się chodzić :p
k nie chcesz za dużo wydawać to olx, na allegro nie znam konkretnych sprzedawców, a online t bonprix, ale tam moda ciążowa super tania nie jest. No ja jestem skazana na BP ze względu na moją gabarytową pupkę :p

Ja mam spodnie z panelem ale szczerze przy takich upałach to dodatkowa warstwą na brzuch więc w sumie ich nie noszę. Mam dresowe spodnie krótkie na gumce i zdecydowanie bardziej polecam kupić normalne spodenki na gumce niż te z panelami. Ja w sumie mam spódnice z happymum i spodnie takie normalne z Decathlona czy Lidla:)
W tym panelu to jest koszmarnie gorąco. Sukienek nie lubię, poza tym nie mam co do nich nałożyć i w ogóle czuję się źle w kieckach.

Hej dziewczyny.. jaki skwar dzis.. niewyobrazam sobie srodowa wizyte w miescie.. ugotuje sie chyba albo padne czekajac na autobus..
Ja dzisiaj przejechałam 2 przystanki w nieklimatyzowanym autobusie... bogowie niejedyni, myślałam że się roztopię razem z lodami jakie wiozłam w torbie...
 
reklama
Do góry