reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dzis przejrzałam ciuszki po Karolu dla drugiego synka.mimo ze dobrze je popakowalam duzo białych kaftaników zżółkło a były jak nowe.niby minęły tylko dwa lara. Czy jest jakiś sposób na nie?zeby je wybielić?szkoda mi ich bo były naprawdę super.

Narazie nie wybielaj. Po prostu upierz. U mnie to sie sprawdziło a też myślałam że ciuszki na śmietnik.

Ja do takiego prania, jeśli by nie pomogło, dorzuciłabym jeszcze opakowanie sody oczyszczonej. Vanisze i te inne, dla mnie, są o kant rozbić, a dobry proszek i soda pomógł moim zszarzałym koronkom na stanikach :)

Jaki ja dzisiaj miałam sen... normalnie mam go do teraz przed oczyma :) śniło mi się jabłko, czerwone piękne jabłko, jakie ono było pyszne, zjadłam dwa takie, chrupiące, soczyste i słodkie, mniam mniam...
 
Za duże[emoji4] tak jak już dziewczyny wcześniej pisały. Tylko pamiętaj, że każda z nas jest indywidualnym przypadkiem. Ja biorę euthyrox 125 i moje ostatnie wyniki to 2.8 I mój Endo stwierdził, że na razie jest ok[emoji4] wrzucam ci normy
Dzięki Kochana, czyli już w I trymestrze miałam sporo za wysokie. Tak naprawdę, żeby nie Wy i to ze pisaliście o swoich wynikach to nawet nie zwróciłabym uwagi na mój wynik.
Uwrażliwiacie, poprawianie humor, dzielicie się wiedza [emoji173]️
Takie Mamusie to skarb :) dzięki [emoji8]



20 sierpnia 2018
 
Cześć Laseczki, podczytuje was caly czas choc rzadko się odzywam. Co do pielęgnacji chłopców trzeba dbać i pilnować. Codziennie odsuwać delikatnie napletek i przemywać bo łatwo o stulejkę.

Właśnie siedzę i czekam na połówkową wizytę na Nfz. Dopiero zaczęła przyjmować, a ja mam nr 11. Liczę na to, że nic się nie zmieni i nadal u mnie w brzuszku jest dziewczynka.:wink:

Wczoraj miałam robioną już krzywą glukozowa, bo miałam zrobić przed następna wizyta która jest w pn. Nawet dzwoniłam dla pewności do mojej gin czy na pewno już robić bo dzisiaj mam 20t6d ale mówiła, że juz można. Przeszłam nawet znośnie trochę popołudniu było min dobrze.
 
Cześć Laseczki, podczytuje was caly czas choc rzadko się odzywam. Co do pielęgnacji chłopców trzeba dbać i pilnować. Codziennie odsuwać delikatnie napletek i przemywać bo łatwo o stulejkę.

Właśnie siedzę i czekam na połówkową wizytę na Nfz. Dopiero zaczęła przyjmować, a ja mam nr 11. Liczę na to, że nic się nie zmieni i nadal u mnie w brzuszku jest dziewczynka.:wink:

Wczoraj miałam robioną już krzywą glukozowa, bo miałam zrobić przed następna wizyta która jest w pn. Nawet dzwoniłam dla pewności do mojej gin czy na pewno już robić bo dzisiaj mam 20t6d ale mówiła, że juz można. Przeszłam nawet znośnie trochę popołudniu było min dobrze.
Heeej! Wieki Cię nie było ;) udanej wizyty no i potwierdzenia dziewuszki :*
 
Dzięki za odpowiedzi z tym tsh Kobietki :) trochę się tym zestresowałam, ale jutro idę po skierowanie i będę się umawiać do endokrynologa :) mam nadzieje, ze szybko mnie przyjmie :)



20 sierpnia 2018
Zaznacz, że jestes w ciąży to wcisną Cie szybciej.

p19udqk33bja1sdx.png
 
Dokładnie, dziewczynki są ok, doktorre powiedział, że wcale małe nie są i w ogóle badanie ideał, to zaprasza mnie za 4 tyg, plus dał skierowanie na moje ukochane badanie pt. krzywa cukrowa :)
Za 4 tygodnie? Ja dostałam opierdziel od nowej lekarki, że ciąża bliźniacza jest traktowana jako patologiczna obciążona zagrożeniami i że co dwa tygodnie mam badać czy są równomierne przepływy u obu bliźniaków. By w razie czego szybko wykryć problemy np zespół podkradania. Moja poprzednia nic mi o tym nie mówiła. A z tego co czytałam to faktycznie trzeba na to uważać. No ale ja mam ciążę 1k 2o. Nie wiem czy tu jest różnica u nas?

p19udqk33bja1sdx.png
 
Za 4 tygodnie? Ja dostałam opierdziel od nowej lekarki, że ciąża bliźniacza jest traktowana jako patologiczna obciążona zagrożeniami i że co dwa tygodnie mam badać czy są równomierne przepływy u obu bliźniaków. By w razie czego szybko wykryć problemy np zespół podkradania. Moja poprzednia nic mi o tym nie mówiła. A z tego co czytałam to faktycznie trzeba na to uważać. No ale ja mam ciążę 1k 2o. Nie wiem czy tu jest różnica u nas?

No jak masz jedno łożysko na dwójkę, to faktycznie, jest to większe ryzyko niż u mnie i tu się lekarce nie dziwię, że życzy sobie częściej Ciebie badać. Ja mam 2k2o, także dziewczynki każda sobie, póki co wszystko rozwija się wzorowo. Ale jak wspomniał mój gienio, od następnej wizyty będę widziała się z nim częściej.
 
reklama
Do góry