reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dzięki za odpowiedzi z tym tsh Kobietki :) trochę się tym zestresowałam, ale jutro idę po skierowanie i będę się umawiać do endokrynologa :) mam nadzieje, ze szybko mnie przyjmie :)



20 sierpnia 2018

Nic się nie denerwuj bo wszystko będzie ok. Najgorzej jak tsh Jet za wysokie na początku ciąży.

Eutyrox to już niestety ja do końca życia będę brała. Już się przyzwyczaiłam i nawet o tym nie zapominam;)

Dziewczyny a mam pytanie do mam chłopców. Czy chłopaków trzeba jakoś specjalnie pielęgnować ? Na coś uważać? Ja to na chłopakach się nie znam ;)
 
reklama
Ten Twój gin wydaje się być całkiem spoko :D
Zgadzam się, co prawda trzeba go troszkę za język pociągnąć, a jak już zaczyna tłumaczyć, to im dłużej mówi tym ciszej i czasami mocno muszę słuch wytężyć, że go zrozumieć, ale ma coś co budzi zaufanie. No i cierpliwie znosi moje gadulstwo, bo ja im bardziej zestresowana jestem, tym więcej gadam, a on cierpliwie mnie wysłucha, zaśmieje sięz moich sucharów i zaprasza na badanko, da skierowanko :)

Dziewczyny a mam pytanie do mam chłopców. Czy chłopaków trzeba jakoś specjalnie pielęgnować ? Na coś uważać? Ja to na chłopakach się nie znam ;)
Siusiorki im trzeba pilnować, przy każdej kąpieli odciągać napletek żeby nie miał później kłopotów ze stulejką.
 
Nic się nie denerwuj bo wszystko będzie ok. Najgorzej jak tsh Jet za wysokie na początku ciąży.

Eutyrox to już niestety ja do końca życia będę brała. Już się przyzwyczaiłam i nawet o tym nie zapominam;)

Dziewczyny a mam pytanie do mam chłopców. Czy chłopaków trzeba jakoś specjalnie pielęgnować ? Na coś uważać? Ja to na chłopakach się nie znam ;)
Też jestem przerażona wizją mycia chłopaczka ... Mężuś proponuje że mi udostępni sprzęt do testów ale jakoś na razie nie korzystam :D a tak poważnie to mam o tyle dobrze że teściowie mają trzech synow, mieszkają blisko i wiem że w razie co mi powiedzą co i jak i pomogą :) pewnie tylko tego siusiaka trzeba jakoś myć dokładniej no i może odparzenia przy jajkach ? Nauczymy się :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróciłam właśnie od endokrynologa. TSH miałam 2,64 i dał mi dawkę 112. Kazał za miesiąc zrobić znów TSH i zadzwonić z informacją o wyniku - chodzę prywatnie i miło mnie Pan doktor zaskoczył 8 dyszek w kieszeni :D i zapisał mnie na 30 maja na ostatnią wizytę w ciąży - powiedział że w okolicach 30 tygodnia robi się ostatnie wizyty. Kolejny raz po porodzie :) i cena tabletek 100 tabletek za 8.42 :-D po wtorkowej wizycie u gina w aptece zapłaciłam ponad 70 zł :szok:

Ja biorę 125 i mam 2.8[emoji4] trafiłaś na dobrego lekarza[emoji4]


Kobietki,
Gratuluje udanych wizyt i zdrowych Dzieciaczków i witam nowa Mamusie :)
Za mną dziś szalony dzień, ale bardzo pozytywny i taki nakręcony [emoji5] aż miło mimo że pogoda okropna :(
No i może Wy mnie poratujcie, bo przecie nie mam aktualnie ginekologa, a nie wiem czy musze panikować [emoji12] Robiłam dziś TSH i wyszło mi 3,45. Wy takie obeznane w tym temacie to może mi pomożecie. Dobry to wynik czy za wysoki? Szukać pomocy gdzieś dalej czy nie?



20 sierpnia 2018

Za duże[emoji4] tak jak już dziewczyny wcześniej pisały. Tylko pamiętaj, że każda z nas jest indywidualnym przypadkiem. Ja biorę euthyrox 125 i moje ostatnie wyniki to 2.8 I mój Endo stwierdził, że na razie jest ok[emoji4] wrzucam ci normy

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
6cb811f543de1d7d0162564a23aad3b2.jpg
 
Nic się nie denerwuj bo wszystko będzie ok. Najgorzej jak tsh Jet za wysokie na początku ciąży.

Eutyrox to już niestety ja do końca życia będę brała. Już się przyzwyczaiłam i nawet o tym nie zapominam;)

Dziewczyny a mam pytanie do mam chłopców. Czy chłopaków trzeba jakoś specjalnie pielęgnować ? Na coś uważać? Ja to na chłopakach się nie znam ;)
Wiem, że to żaden autorytet ale na blogu mamyginekolog jest fajny post nt pielęgnacji chłopców i dziewczynek[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Cześć dziewczynki jakoś nie mam czasu pisac za dużo ale zapewniam że wszystko odczytuje ....dziś odebrałam wynik ALT (skóra mnie swedzi) i jest podwyższony norma 31 a u mnie 45 dzwoniłam do gin a nie odbierał więc jutro do przychodni bo on zawsze w piątki jako ogólny przyjmuje więc dowiem się co i jak do tego od wczoraj w nocy mam taki okropny ucisk między piersiami i tak jakby pod mostkiem oddychać nie mogłam tak bolało szok teraz leżę i to samo jutro mu o tym powiem bo to okropne uczucie jak usiądę i chwilę poczekam to robi się lepiej zastanawia mnie co to czy dzidzia na coś uciska czy jakieś inne badziewie się przypaletaloo_O

Gratuluję udanych polowkowych :biggrin2:
 
@Ewka34 gratulacje córeczki:)!!!

@Biedroneczka10 grstulavje! Ja połówkowe w Pn mam


Ja magnez biorę 3x2 biorę aspargin.czy tylko ja biorę taka końska dawkę magnezu ;o?

Dzis przejrzałam ciuszki po Karolu dla drugiego synka.mimo ze dobrze je popakowalam duzo białych kaftaników zżółkło a były jak nowe.niby minęły tylko dwa lara. Czy jest jakiś sposób na nie?zeby je wybielić?szkoda mi ich bo były naprawdę super.


Do tego Wiktor ( bo narazie takie ma imię) robi nie zła imprezę mi w brzuszku;)
Narazie nie wybielaj. Po prostu upierz. U mnie to sie sprawdziło a też myślałam że ciuszki na śmietnik.

 
Cześć dziewczynki jakoś nie mam czasu pisac za dużo ale zapewniam że wszystko odczytuje ....dziś odebrałam wynik ALT (skóra mnie swedzi) i jest podwyższony norma 31 a u mnie 45 dzwoniłam do gin a nie odbierał więc jutro do przychodni bo on zawsze w piątki jako ogólny przyjmuje więc dowiem się co i jak do tego od wczoraj w nocy mam taki okropny ucisk między piersiami i tak jakby pod mostkiem oddychać nie mogłam tak bolało szok teraz leżę i to samo jutro mu o tym powiem bo to okropne uczucie jak usiądę i chwilę poczekam to robi się lepiej zastanawia mnie co to czy dzidzia na coś uciska czy jakieś inne badziewie się przypaletaloo_O

Gratuluję udanych polowkowych :biggrin2:
Współczuję[emoji52] Daj znać, co Ci jutro lekarz powie[emoji4]


16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
reklama
Za wysoki. Ja miesiąc temu miałam bodajże 3,42 i zwiększył mi wtedy dawkę na 88. Teraz po dawce 88 mam 2,64 i dziś dał mi dawkę 112. Mój endokrynolog twierdzi że najlepiej żeby było 1,5. Ja startowałam z TSH 5,40
Podobnie odpowiedziałam Ci na prywatnym :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Do góry