reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Cześć, Ja mam 5 letnie bliźniaki i podobnie ,jak ty ostatni raz byłam tu 5 lat temu i nie potrafiłam nawet ustawić suwaczka :) Pytaj o co chcesz.
Zatem w 14 tygodniu dopiero się dowiedziałam ze ciąża bliźniacza. Byliśmy w Polsce na usg genetycznym , wówczas lekarz powiedział nam,ze to bliźniaki dwuowodniowe, dwukosmowkowe. Tydzień później robiłam usg już u siebie w szpitalu (mieszkamy w uk) i lekarz mnie nastraszył ze moje bliźniaki maja tylko jedno łożysko. Jestem pod stała kontrola,ale pytanie czy to możliwe ze ten w Polsce się pomylił ? Mam w wynikach zapisane to wszystko,a to pomyłka nie byle jaka bo od tego zależy jak się prowadzi ciąże.
Druga kwestia która mnie męczy tutaj powiedziano mi ze mam identical twins mimo ze dwujajowe. Już sama nie wiem na jakiej podstawie oni to określają? Tylko dlatego ze są dwie dziewczynki ?
 
reklama
Wróciłam właśnie od endokrynologa. TSH miałam 2,64 i dał mi dawkę 112. Kazał za miesiąc zrobić znów TSH i zadzwonić z informacją o wyniku - chodzę prywatnie i miło mnie Pan doktor zaskoczył 8 dyszek w kieszeni :D i zapisał mnie na 30 maja na ostatnią wizytę w ciąży - powiedział że w okolicach 30 tygodnia robi się ostatnie wizyty. Kolejny raz po porodzie :) i cena tabletek 100 tabletek za 8.42 :-D po wtorkowej wizycie u gina w aptece zapłaciłam ponad 70 zł :szok:
 
Aaaa dziewczynki dostalam dzis moj zamowiony stanik i co? I to ze mi pod cycochami za duzy, a w cycuchach za maly tzn nie jest zly da sie wnim chodzic,lepszy niz stary bo nie cisnie,ale musialam go zwezic po bokach :D
 
Kobietki,
Gratuluje udanych wizyt i zdrowych Dzieciaczków i witam nowa Mamusie :)
Za mną dziś szalony dzień, ale bardzo pozytywny i taki nakręcony [emoji5] aż miło mimo że pogoda okropna :(
No i może Wy mnie poratujcie, bo przecie nie mam aktualnie ginekologa, a nie wiem czy musze panikować [emoji12] Robiłam dziś TSH i wyszło mi 3,45. Wy takie obeznane w tym temacie to może mi pomożecie. Dobry to wynik czy za wysoki? Szukać pomocy gdzieś dalej czy nie?



20 sierpnia 2018
 
Kobietki,
Gratuluje udanych wizyt i zdrowych Dzieciaczków i witam nowa Mamusie :)
Za mną dziś szalony dzień, ale bardzo pozytywny i taki nakręcony [emoji5] aż miło mimo że pogoda okropna :(
No i może Wy mnie poratujcie, bo przecie nie mam aktualnie ginekologa, a nie wiem czy musze panikować [emoji12] Robiłam dziś TSH i wyszło mi 3,45. Wy takie obeznane w tym temacie to może mi pomożecie. Dobry to wynik czy za wysoki? Szukać pomocy gdzieś dalej czy nie?



20 sierpnia 2018
Ja nawet nie wiem co to TSH hyhyhyhyhy :D
 
Kobietki,
Gratuluje udanych wizyt i zdrowych Dzieciaczków i witam nowa Mamusie :)
Za mną dziś szalony dzień, ale bardzo pozytywny i taki nakręcony [emoji5] aż miło mimo że pogoda okropna :(
No i może Wy mnie poratujcie, bo przecie nie mam aktualnie ginekologa, a nie wiem czy musze panikować [emoji12] Robiłam dziś TSH i wyszło mi 3,45. Wy takie obeznane w tym temacie to może mi pomożecie. Dobry to wynik czy za wysoki? Szukać pomocy gdzieś dalej czy nie?



20 sierpnia 2018
Za wysoki. Ja miesiąc temu miałam bodajże 3,42 i zwiększył mi wtedy dawkę na 88. Teraz po dawce 88 mam 2,64 i dziś dał mi dawkę 112. Mój endokrynolog twierdzi że najlepiej żeby było 1,5. Ja startowałam z TSH 5,40
 
Ja się właśnie wybieram do Lidla, ciekawe czy u mnie jeszcze coś będzie, zazwyczaj mamy od rana buszują :D Przy okazji obadam tą myjkę. Nie miałam jej w planach ale jak się sprawdza to może i mi by się przydała :D

I jak udały sie zakupy? Mi znajoma pokupiła wszystko co chciałam [emoji3]


oar8ugpj3lipqk0k.png
 
Mnie
Mnie na szczescie balsam nie uczulil, ale uzywam innego bo mam palmersa od poczatku ciazy, ale za to ostatnio swedzi mnie skora gdy nosze dzinsy ciazowe. Nie wiem czy maja jakies drapiace nitki przy szwie czy moze chinska farbe z toksynami..:confused:

Juz sie zastanawiałam czy moze płyn do płukania [emoji849] wczesniej nie miałam kompletnie nic tylko teraz cos mnie dopadło [emoji58]


oar8ugpj3lipqk0k.png
 
Kobietki,
Gratuluje udanych wizyt i zdrowych Dzieciaczków i witam nowa Mamusie :)
Za mną dziś szalony dzień, ale bardzo pozytywny i taki nakręcony [emoji5] aż miło mimo że pogoda okropna :(
No i może Wy mnie poratujcie, bo przecie nie mam aktualnie ginekologa, a nie wiem czy musze panikować [emoji12] Robiłam dziś TSH i wyszło mi 3,45. Wy takie obeznane w tym temacie to może mi pomożecie. Dobry to wynik czy za wysoki? Szukać pomocy gdzieś dalej czy nie?



20 sierpnia 2018

Za wysokie tsh ,powinno być 1-1.5 ale moja endokrynolog mówi że najgorzej jak jest za wysokie w 1 trymestrze później już łożysko powinno dzidziusiów wystarczyc. Ja mam ok 1.3 biorę na przemian 112 i 125 .
 
reklama
:sorry::tak::tak::tak:
Tak,czekamy na bliźniaki :tak:
A propo tematu czy jest tu więcej mam z dwójeczką w brzuchu. Mam mnóstwo Wątpliwości i pytań,bo to zdecydowanie nowa sytuacja dla mnie, a nie mam kogo wypytać :sorry:

I z góry wielkie sorry za wszelkie pomyłki na forum,mimo ze konto mam od stu lat to nie udzielałam się długo. Muszę sobie wszysyko przypomnieć
Witam bliźniakową mamusię [emoji3] Ja oczekuję chłopaków. I tak jak wspomnoano jeszcze jest Luiza.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry