reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Gratuluje wszystkim mamom udanych połówkowych [emoji3]
Nie nadążam pomału was czytać [emoji23]
Przypominam lidl ciuszki bio dla naszych dzieciaczków w fajnych cenach + np myjka do okien ( nie mam z lidla ale mam ja ogólnie i powiem wan ze mycie okien w ciąży z ta myjka to pestka).
A tak wgl to ja z innym pytaniem czy któraś uczuliły kremy na rozstępy? Używałam biooil i kupiłam tez balsam z rosmana beybedream czy jakos tak używałam ich cały czas od tygodnia siedział mnie brzuch myślałam ze moze to przez to ze sie rozciąga- ale w nocy nie kontrolując sie podrapałam cały brzuch mam mnóstwo małych kropek- nie używam od dwóch dni żadnych balsamów, czuje swędzenie i mniejsze kropki myślicie ze to od balsamów? Czy któraś tak juz miała?


oar8ugpj3lipqk0k.png
Mnie balsamy nie uczulają, ale żele pod prysznic już tak[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
reklama
@Ewka34 gratulacje córeczki:)!!!

@Biedroneczka10 grstulavje! Ja połówkowe w Pn mam
Ja magnez biorę 3x2 biorę aspargin.czy tylko ja biorę taka końska dawkę magnezu ;o?

Dzis przejrzałam ciuszki po Karolu dla drugiego synka.mimo ze dobrze je popakowalam duzo białych kaftaników zżółkło a były jak nowe.niby minęły tylko dwa lara. Czy jest jakiś sposób na nie?zeby je wybielić?szkoda mi ich bo były naprawdę super.


Do tego Wiktor ( bo narazie takie ma imię) robi nie zła imprezę mi w brzuszku;)
Ja też biorę taka dawkę ale asmag :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje wszystkim mamom udanych połówkowych [emoji3]
Nie nadążam pomału was czytać [emoji23]
Przypominam lidl ciuszki bio dla naszych dzieciaczków w fajnych cenach + np myjka do okien ( nie mam z lidla ale mam ja ogólnie i powiem wan ze mycie okien w ciąży z ta myjka to pestka).
A tak wgl to ja z innym pytaniem czy któraś uczuliły kremy na rozstępy? Używałam biooil i kupiłam tez balsam z rosmana beybedream czy jakos tak używałam ich cały czas od tygodnia siedział mnie brzuch myślałam ze moze to przez to ze sie rozciąga- ale w nocy nie kontrolując sie podrapałam cały brzuch mam mnóstwo małych kropek- nie używam od dwóch dni żadnych balsamów, czuje swędzenie i mniejsze kropki myślicie ze to od balsamów? Czy któraś tak juz miała?


oar8ugpj3lipqk0k.png
Ja się właśnie wybieram do Lidla, ciekawe czy u mnie jeszcze coś będzie, zazwyczaj mamy od rana buszują :D Przy okazji obadam tą myjkę. Nie miałam jej w planach ale jak się sprawdza to może i mi by się przydała :D
 
Ja biore rano wit D3 ,wit MK7,kwas foliowy i moja na padaczke teraz dojdzie jeszcze magnez :D wieczorem tylko 3 magnez folik i moja padaczkowa ;)

To jak dobrze naliczyłam to9 szt bierzesz ja 6 razy magnez,raz tarczyca, 2x mama dha ,2xrazy luteinę i teraz doszło 6szt na dobę urofuragina na infekcje :/ moja norma to 11szt na dobę ,a teraz aż 17 /;
 
:sorry::tak::tak::tak:
Przez chwilę zastanawiałam się co to za ufoludek, później przeczytałam inny komentarz :D
Witaj :) czyli będą bliźniaczki?
Tak,czekamy na bliźniaki :tak:
A propo tematu czy jest tu więcej mam z dwójeczką w brzuchu. Mam mnóstwo Wątpliwości i pytań,bo to zdecydowanie nowa sytuacja dla mnie, a nie mam kogo wypytać :sorry:

I z góry wielkie sorry za wszelkie pomyłki na forum,mimo ze konto mam od stu lat to nie udzielałam się długo. Muszę sobie wszysyko przypomnieć
 
reklama
:sorry::tak::tak::tak:
Tak,czekamy na bliźniaki :tak:
A propo tematu czy jest tu więcej mam z dwójeczką w brzuchu. Mam mnóstwo Wątpliwości i pytań,bo to zdecydowanie nowa sytuacja dla mnie, a nie mam kogo wypytać :sorry:

I z góry wielkie sorry za wszelkie pomyłki na forum,mimo ze konto mam od stu lat to nie udzielałam się długo. Muszę sobie wszysyko przypomnieć
Cześć, Ja mam 5 letnie bliźniaki i podobnie ,jak ty ostatni raz byłam tu 5 lat temu i nie potrafiłam nawet ustawić suwaczka :) Pytaj o co chcesz.
 
Do góry