reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Mnie
Gratuluje wszystkim mamom udanych połówkowych [emoji3]
Nie nadążam pomału was czytać [emoji23]
Przypominam lidl ciuszki bio dla naszych dzieciaczków w fajnych cenach + np myjka do okien ( nie mam z lidla ale mam ja ogólnie i powiem wan ze mycie okien w ciąży z ta myjka to pestka).
A tak wgl to ja z innym pytaniem czy któraś uczuliły kremy na rozstępy? Używałam biooil i kupiłam tez balsam z rosmana beybedream czy jakos tak używałam ich cały czas od tygodnia siedział mnie brzuch myślałam ze moze to przez to ze sie rozciąga- ale w nocy nie kontrolując sie podrapałam cały brzuch mam mnóstwo małych kropek- nie używam od dwóch dni żadnych balsamów, czuje swędzenie i mniejsze kropki myślicie ze to od balsamów? Czy któraś tak juz miała?


oar8ugpj3lipqk0k.png
Mnie na szczescie balsam nie uczulil, ale uzywam innego bo mam palmersa od poczatku ciazy, ale za to ostatnio swedzi mnie skora gdy nosze dzinsy ciazowe. Nie wiem czy maja jakies drapiace nitki przy szwie czy moze chinska farbe z toksynami..:confused:
 
:sorry::tak::tak::tak:
Tak,czekamy na bliźniaki :tak:
A propo tematu czy jest tu więcej mam z dwójeczką w brzuchu. Mam mnóstwo Wątpliwości i pytań,bo to zdecydowanie nowa sytuacja dla mnie, a nie mam kogo wypytać :sorry:

I z góry wielkie sorry za wszelkie pomyłki na forum,mimo ze konto mam od stu lat to nie udzielałam się długo. Muszę sobie wszysyko przypomnieć
@Luiza. @Adoketa przyznajcie się do bliźniaków? ;)
 
reklama
Do góry