reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja miałam dzisiaj zwykłe bułki z truskawkowym dżemamerem. Normalnie te truskawki to niedługo będą mi się śnić po nocach.
 
Dziewczyny a ja tak trochę z innej beczki znowu...
Macie jakieś sprawdzone termometry dla maluchów? :-)
Myśmy mieli przy synku te bezdotykowe do czoła i szczerze mówiąc nie byłam z nich zadowolona. Bzdury pokazywały często. Teraz synek już starszy to normalnie pod paszka mu mierze.
Ale mam kłopot jaki termometr kupić dla niemowlaka...??? :-/
Pomóżcie; -)
 
Dzień dobry kawkowo i drozdzowkowo [emoji4]... o ja wczoraj urodzinowo 29 a za rok 30 masakra ale ten czas leci[emoji6]

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
O to wszystkiego najlepszego :) czyli będziesz miała 2 dzieciaczków do 30? Idealnie :) chciałabym też tak, ale nie wiem czy mi się to uda :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Dziewczyny a ja tak trochę z innej beczki znowu...
Macie jakieś sprawdzone termometry dla maluchów? :-)
Myśmy mieli przy synku te bezdotykowe do czoła i szczerze mówiąc nie byłam z nich zadowolona. Bzdury pokazywały często. Teraz synek już starszy to normalnie pod paszka mu mierze.
Ale mam kłopot jaki termometr kupić dla niemowlaka...??? :-/
Pomóżcie; -)
Ja nie kupię zwykły alkoholowy czy jakie tam teraz są. Przy młodszym synu kupiłam elektroniczny taki do ucha i czoła nie pamiętam jakiej firmy ale kosztował 130zł i był o kant d.. potrafił zawyżać, zaniżać 1,5st więc mu nie wierzyłam i używałam zwykłego rtęciowego wtedy. W pupie 0,5min max i było wiadomo czy jest gorączka czy nie. Miałam też taki zwykły elektroniczny za dwadzieścia parę złotych ale też zaniżał o 1st.
 
Dziewczyny a ja tak trochę z innej beczki znowu...
Macie jakieś sprawdzone termometry dla maluchów? :-)
Myśmy mieli przy synku te bezdotykowe do czoła i szczerze mówiąc nie byłam z nich zadowolona. Bzdury pokazywały często. Teraz synek już starszy to normalnie pod paszka mu mierze.
Ale mam kłopot jaki termometr kupić dla niemowlaka...??? :-/
Pomóżcie; -)

Ja mam taki zwykły, elektroniczny, za 5zł, z Carrefoura, działa już 5 rok i jeszcze bateryjki nie wymieniałam ani razu :)
Dodam, że temperaturę podaje dokładnie.
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy Wy też czujecie ruchy po "całym brzuchu " czuje na samym dole po bokach i nawet przy pepku. Maluszek może aż tak fikac ?

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam identycznie najbardziej na dole brzucha czuje nie raz przy pepku a nie raz jak się naprezy to czuję taka górkę twarda i za moment już normalnie
 
reklama
Dziewczyny a ja tak trochę z innej beczki znowu...
Macie jakieś sprawdzone termometry dla maluchów? :-)
Myśmy mieli przy synku te bezdotykowe do czoła i szczerze mówiąc nie byłam z nich zadowolona. Bzdury pokazywały często. Teraz synek już starszy to normalnie pod paszka mu mierze.
Ale mam kłopot jaki termometr kupić dla niemowlaka...??? :-/
Pomóżcie; -)
Podpinam się do pytania. Chciałam kupić właśnie taki bezdotykowy do czoła, ale zarówno opinie jak i ceny są bardzo różne :) jak ktoś ma sprawdzoną firmę, to piszcie :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Do góry