reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Miało być, kupię zwykły alkoholowy.
Jejku, jaka ja jestem spowolniona myślowo w tej ciąży...aż się boję co będzie dalej. Mam dziś masę dokumentów do wysłania do skarbówki i ciągle mi jakiś błąd wyskakuje, że zła data, nazwisko itp. Nie mogę się skoncentrować, zawieszam się.

Ja się wyrobiłam do 30stki z 2ką dzieci a miałam plan żeby do 30stki mieć już 3kę:)

Dzień dobry:) u mnie dzisiaj naprawdę dobry bo w końcu się doczekałam i czuje ruchy maluszka!!! :):)

Super, że czujesz maluszka.
Ja się zastanawiam czy u mnie wszystko ok. Jakieś 2 tyg temu zaczęłam czuć ruchy dziecka takie delikatniutkie wieczorem jak się położyłam a teraz od 5-6dni nie czuję. Fakt, że wywaliło mi ostatnio mocno brzuch więc może mała ma gdzie fikać i mnie nie smyra nie wiem co mam o tym myśleć. W poniedziałek mam wizytę na nfz to go spytam chociaż on pewnie ani usg ani tętna nie sprawdzi, może prędzej położna.
 
reklama
@zanka200389 wszystkiego najlepszego ;) ja też właśnie zastanawiałam się nad tym termometrem bezdotykowym ale też słyszałam kiepskie opinie ... ja jeszcze nie czuję ruchów :( kuruję się jak mogę, ale katar strasznie mnie męczy :( miłego dnia :)
 
@zanka200389 wszystkiego naj[emoji4]

@Maljan nie wiem, czy to jest bezpieczne, ale wiem, że mi nawet masz zakazał jeździć bez adaptera[emoji23]

A u mnie na śniadanie, jak zwykle kasza z "czymś"[emoji52] Dzień, jak co dzień[emoji4]

Co do termometru,to dostaliśmy ostatnio elektroniczny bezdotykowy i jest do d...y.

[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
@Różyczka91 ja przy synku miałam dwa bezdotykowe, najpierw jeden za ok 100zł, był beznadziejny, za każdym razem pokazywał co innego, od 36 do 39 stopni, więc rozpętość duża. Był tragiczny. Potem kupiliśmy jakiejś porządnej firmy za 200zł, co niby na porodówkach w Anglii go używają miał być och ach, neistety o kant dupy rozbić, to samo co pierwszy. W końcu za trzecim razem trafiliśmy juz nawet nie wiem kto go polecił. Jest rewelacyjny i nigdy się nie myli, używamy go dla syna od 3 lat i dla nas też. Zawsze pokazuje to samo, takie same wartości jak u lekarza (ieliśmy okazję nie raz sprawdzić). Przystawia się go do szoła i od razu pokazuje temperaturę. Jest ekstra i naprawdę z czystym sumieniem szczerze mogę polecić po wielu latach prób i błędów ;) Link do: Babyono Termometr Bezdotykowy 115 - Ceny i opinie - Ceneo.pl

@Maljan wiem co masz na myśli, bo robię to samo. Ja musze trzymać rękami pas na dole bo mi się zsuwa do góry w trakcie jazdy. W momencie zderzenia ten pas na pewno się w tym miejscu nie utrzyma, przesunie się naturalnie do miejsca do jakiego jest stworzony i zrobi wiele szkód. Ja też nie wiem jeszcze czy kupowac ten adapter, ja w sumie dość rzadko jeżdże autem, ale wyobraźnia podsuwa mi różne obrazy i dla swojego spokoju chyba kupię ;)

@kasiak85 też tak miałam, najpierw czułam maluszka a potem przerwa na 2-3 tygodnie. Teraz już czuję codziennie, regularnie, dość mocno!! Cudowne uczucie i tylko ono mnie trzyma przy życiu bo czuję się beznadziejnie fizycznie a zwłaszcza psychicznie w tej ciązy :/

Ja dziś obiecałam pierogi ruskie synowi więc mam ręce pełne roboty ;) Wczoraj na poprawę humoru kupiłam najbardziej neonowy kolor lakieru hybrydowego do poznakci jaki znalazłam na stoisku i dziś se walnę, może się lepiej poczuję, w końcu WIOSNA :)
 
Dziewczyny a ja tak trochę z innej beczki znowu...
Macie jakieś sprawdzone termometry dla maluchów? :-)
Myśmy mieli przy synku te bezdotykowe do czoła i szczerze mówiąc nie byłam z nich zadowolona. Bzdury pokazywały często. Teraz synek już starszy to normalnie pod paszka mu mierze.
Ale mam kłopot jaki termometr kupić dla niemowlaka...??? :-/
Pomóżcie; -)
witam
my mamy taki...też chyba 3 już z kolei (wczesniej był z lidla póżniej w aptece jakiś kobieta polecałą) póki co jest ok od jakiś 4 lat go mamy i cała rodzina używa. W przedszkolu u mnie pielęgniarka go ma dlatego kupiliśmy. Link do: Microlife Termometr elektroniczny NC 100 bezkontaktowy
 
@Różyczka91 ja przy synku miałam dwa bezdotykowe, najpierw jeden za ok 100zł, był beznadziejny, za każdym razem pokazywał co innego, od 36 do 39 stopni, więc rozpętość duża. Był tragiczny. Potem kupiliśmy jakiejś porządnej firmy za 200zł, co niby na porodówkach w Anglii go używają miał być och ach, neistety o kant dupy rozbić, to samo co pierwszy. W końcu za trzecim razem trafiliśmy juz nawet nie wiem kto go polecił. Jest rewelacyjny i nigdy się nie myli, używamy go dla syna od 3 lat i dla nas też. Zawsze pokazuje to samo, takie same wartości jak u lekarza (ieliśmy okazję nie raz sprawdzić). Przystawia się go do szoła i od razu pokazuje temperaturę. Jest ekstra i naprawdę z czystym sumieniem szczerze mogę polecić po wielu latach prób i błędów ;) Link do: Babyono Termometr Bezdotykowy 115 - Ceny i opinie - Ceneo.pl

@Maljan wiem co masz na myśli, bo robię to samo. Ja musze trzymać rękami pas na dole bo mi się zsuwa do góry w trakcie jazdy. W momencie zderzenia ten pas na pewno się w tym miejscu nie utrzyma, przesunie się naturalnie do miejsca do jakiego jest stworzony i zrobi wiele szkód. Ja też nie wiem jeszcze czy kupowac ten adapter, ja w sumie dość rzadko jeżdże autem, ale wyobraźnia podsuwa mi różne obrazy i dla swojego spokoju chyba kupię ;)

@kasiak85 też tak miałam, najpierw czułam maluszka a potem przerwa na 2-3 tygodnie. Teraz już czuję codziennie, regularnie, dość mocno!! Cudowne uczucie i tylko ono mnie trzyma przy życiu bo czuję się beznadziejnie fizycznie a zwłaszcza psychicznie w tej ciązy :/

Ja dziś obiecałam pierogi ruskie synowi więc mam ręce pełne roboty ;) Wczoraj na poprawę humoru kupiłam najbardziej neonowy kolor lakieru hybrydowego do poznakci jaki znalazłam na stoisku i dziś se walnę, może się lepiej poczuję, w końcu WIOSNA :)
Ja też nie jeżdżę często autem, ale w czerwcu chciałabym jechać nad morze a to jednal drugi koniec Polski, bo jestem z woj. śląskiego. Więc może wtedy chociażby powinnam mieć ten adapter :)

Dzięki za polecenie termometru :*

Czemu tak słabo psychicznie u Ciebie? Czym się martwisz?

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Właśnie robię sobie listę zakupów i moje genialne dziecko podpowiada mi, że na pierwszym miejscu ma być resorak dla niego...od tygodnia go obiecuję i dotrzymać słowa nie mogę :p

Póki co życzę Wam miłego przedpołudnia :)
 
zanka200389 wszystkiego najlepszego :)

No ja Kubę urodziłam dwa miesiące przed 20 urodzinami, także nie dość że byłam młoda to jeszcze zielona jak wiosenna trawa, jeśli chodzi o dziecko. Jasio jak miałam prawie 31, no a teraz prawie 36 na karku będzie i dziewczyny przyjdą na świat. Nie ma co się wiekiem łamać, jesteśmy jeszcze piękne i młode. Moja mama urodziła mojego brata jak miała lat 42...
Kurcze .. trochę się przeraziłam :D dziś w nocy śniło mi się że moja mama była w ciąży i poród jeszcze w grudniu :D a ma właśnie 42 lata ... Hehehe .. już sobie tego nie wyobrażam ale pewnie przez pryzmat że teraz będzie nasz bobas w domu i na razie wystarczy :) ale ogólnie taki wiek uważam za jak najbardziej poprawny do rodzenia. Kobieta odpowiedzialna, pewnie ustatkowana.. czego chcieć więcej :)
Miało być, kupię zwykły alkoholowy.
Jejku, jaka ja jestem spowolniona myślowo w tej ciąży...aż się boję co będzie dalej. Mam dziś masę dokumentów do wysłania do skarbówki i ciągle mi jakiś błąd wyskakuje, że zła data, nazwisko itp. Nie mogę się skoncentrować, zawieszam się.

Ja się wyrobiłam do 30stki z 2ką dzieci a miałam plan żeby do 30stki mieć już 3kę:)



Super, że czujesz maluszka.
Ja się zastanawiam czy u mnie wszystko ok. Jakieś 2 tyg temu zaczęłam czuć ruchy dziecka takie delikatniutkie wieczorem jak się położyłam a teraz od 5-6dni nie czuję. Fakt, że wywaliło mi ostatnio mocno brzuch więc może mała ma gdzie fikać i mnie nie smyra nie wiem co mam o tym myśleć. W poniedziałek mam wizytę na nfz to go spytam chociaż on pewnie ani usg ani tętna nie sprawdzi, może prędzej położna.
Nie przejmuj się ja też tak mam że czuje potem tydzień nie czuje .. albo czuje dwa dni , dwa dni nie czuje . Nawet pytałam wczoraj pani doktor mówiła że tak może być bo zależy jak dziecko kopnie . No i u mnie w brzuszku mały ma jeszcze dużo miejsca na fikołki :)
Właśnie robię sobie listę zakupów i moje genialne dziecko podpowiada mi, że na pierwszym miejscu ma być resorak dla niego...od tygodnia go obiecuję i dotrzymać słowa nie mogę [emoji14]

Póki co życzę Wam miłego przedpołudnia :)
Moje ' dziecko ' czytaj mój mąż też chce resoraka :D chociaż tyle że będzie chłopczyk .. bo dziewczynka musiałaby mieć przynajmniej jednego resoraka żeby tatuś byś zadowolony :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry