reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jutro jade zobaczyc moje malenstwo ;) zaczyna coraz czesciej dokazywac ;)

Co do duzych dzieci.. moja corka lubila samochody i ogolnie jakies zdalnie sterowane cuda to dostawala ale najpierw bawil sie nimi mezul :D
 
reklama
Jutro jade zobaczyc moje malenstwo ;) zaczyna coraz czesciej dokazywac ;)

Co do duzych dzieci.. moja corka lubila samochody i ogolnie jakies zdalnie sterowane cuda to dostawala ale najpierw bawil sie nimi mezul :D
No bo mężowie tacy są [emoji23] Ja mam cały czas wrażenie, że mój mąż cieszy się z synka, bo będzie na legalu bawić się autkami[emoji23][emoji23][emoji23]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Kobietki, musze posprzątać w domu, iść na zakupy i tak mi się nie chce! Dziś pierwszy dzień wiosny, a u mnie śnieg... No wtf? I w ogóle mam jakiegoś dola ostatnio. Brak mi weny do robienia czegokolwiek i do życia tym bardziej. Siedzę w tej chacie jak głupia i nawet nic sensownego nie robię :/
Gdzie jest słońce i wiosna? [emoji22]



20 sierpnia 2018


Nie tylko Ty jedna masz takie poczucie bezsilności [emoji14] ja od tego poniedziałku mam L4 już na dobre i kurczę z jednej strony się cieszyłam, że odpocznę sobie i będę miała czas na wszystko, a tak w rzeczywistości to dziś wstałam, wyszłam z psem na dwór, zjadłam śniadanie i leżę na kanapie i szukam na Allegro i internecie rzeczy do wyprawki i jestem bardziej zmęczona tym nic nie robieniem niż jak chodziłam do pracy [emoji3]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
No bo mężowie tacy są [emoji23] Ja mam cały czas wrażenie, że mój mąż cieszy się z synka, bo będzie na legalu bawić się autkami[emoji23][emoji23][emoji23]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Widzisz ty masz tylko wrażenie. .a mój to ciągle powtarza otwarcie że sobie kupi autka na sterowanie i drona musi kupić to będzie małemu nad łóżeczkiem latał .. :D dobrze że u nas model rodzinny raczej "tradycyjny " i to kobieta musi zatwierdzić bo inaczej miałabym pewnie już pół pokoju samochodzikow, tor wyscigowy, kolejki i drona :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No bo mężowie tacy są [emoji23] Ja mam cały czas wrażenie, że mój mąż cieszy się z synka, bo będzie na legalu bawić się autkami[emoji23][emoji23][emoji23]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Mojemu nie przeszkadzalo ze corka jest i tak ja nakrecal na zdalnie sterowane zabawki i inne chlopiece sprzety.. nawet na ryby ja namowil zeby pojechala
 
niech faceci sie tak nie nastawiaja na samochodziki jak będzie syn!u nas wszystkie stoją w kacie i sie kurza ,a syn jest pierwszym masterchefem w rodzinie;)jak miał pol roku zaczęło sie objawiac zamilowanie di gotowania trwa di dzis a ma dwa lata;) nie mówiąc o tym ze krednie mi gary:))

a co d
o termometru mamy firmy microlife od 2 lat i super działa
 
Nie tylko Ty jedna masz takie poczucie bezsilności [emoji14] ja od tego poniedziałku mam L4 już na dobre i kurczę z jednej strony się cieszyłam, że odpocznę sobie i będę miała czas na wszystko, a tak w rzeczywistości to dziś wstałam, wyszłam z psem na dwór, zjadłam śniadanie i leżę na kanapie i szukam na Allegro i internecie rzeczy do wyprawki i jestem bardziej zmęczona tym nic nie robieniem niż jak chodziłam do pracy [emoji3]


oar8flw1mdp5ujvp.png
Ja na L4 jestem od stycznia ;) dobrze ze mezus zrobil sobie 2,5 miesiaca wolnego bo zwariowalabym,teraz zaczal prace gdzies indziej i swira dostaje jak chodzi do pracy czekam na wiosne ciepla to sobie kwiatki bede sadzic i na ogrodek pojde poplewic cos
 
Ja na L4 jestem od stycznia ;) dobrze ze mezus zrobil sobie 2,5 miesiaca wolnego bo zwariowalabym,teraz zaczal prace gdzies indziej i swira dostaje jak chodzi do pracy czekam na wiosne ciepla to sobie kwiatki bede sadzic i na ogrodek pojde poplewic cos
Jeju z takim brzuszkiem do ogródka ? Ja to czuje się jak niepełnosprawna boje się obiad ugotować ( chodź dziś szaleje i robię rosół ) . Może dlatego że od początku mam przygody i muszę uważać :( ale pewnie jakby wszystko było od początku z ciąża w porządku to czuje że też bym miała tysiąc zajęć :D i bym nie panikowała :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeju z takim brzuszkiem do ogródka ? Ja to czuje się jak niepełnosprawna boje się obiad ugotować ( chodź dziś szaleje i robię rosół ) . Może dlatego że od początku mam przygody i muszę uważać :( ale pewnie jakby wszystko było od początku z ciąża w porządku to czuje że też bym miała tysiąc zajęć :D i bym nie panikowała :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Tzn wiesz powoli cos porobic,nie przesilajac sie,nie spieszac.. zreszta zobaczymy jak bede sie czuc bo cieplosc moze przyjsc pozno ;) :D
 
Do góry