reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

U mnie 260zł za samo usg prenatalne bez płyty, i jutro idę na 15, za mnie też możecie trzymać kciuki :-D
Powodzenia[emoji16] trzymam kciuki[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
 
reklama
U mnie 260zł za samo usg prenatalne bez płyty, i jutro idę na 15, za mnie też możecie trzymać kciuki :-D


Zazdroszczę wizyty [emoji5] i oczywiście trzymam kciuki za wszystkie jutro wizytujące kobitki i oczywiście pochwalcie się jakimiś relacjami i zdjęciami dzidzioli [emoji86][emoji86]

Patrzcie dziewczyny na ta stronkę na fb, przeróżne bodziaki z super napisami [emoji28][emoji16]
1521152491-d2cdae8fa21e2c79-aaaaaa.jpeg



oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Buuu, znowu dopada mnie bezsenność. Myślałam, że przeszło wraz skończonym pierwszym trymestrem. Męczę się od 2:30.:(
U mnie się dopiero zaczyna bezsenność. Dziś pierwszy raz w nocy nie spałam ponad 3h.. jak się obudziłam o 1 to po 4 zasnęłam .. paranoja

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymam kciuki za Was:) udanej wizyty, zeby maleństwa sie dobrze ułożyły [emoji16]

Napisane na ASUS_X008D w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam ciężko usnąć jak budzę się w nocy do wc :(
 
Ja na prenatalne chodzę do Gyncentrum i ceny kalkulują się tak:
prenatalne w II trymestrze 250 zł + 70 zł płytka
prenatalne w II trymestrze ciąży bliźniaczej 350 zł + 70 płytka

A robiłyście w I trymestrze test PAPPA? i czy będziecie go robić teraz na połówkowych?
 
Ja na prenatalne chodzę do Gyncentrum i ceny kalkulują się tak:
prenatalne w II trymestrze 250 zł + 70 zł płytka
prenatalne w II trymestrze ciąży bliźniaczej 350 zł + 70 płytka

A robiłyście w I trymestrze test PAPPA? i czy będziecie go robić teraz na połówkowych?


U mnie jak chodzę prywatnie to na 1 polowkowym tzn tym usg genetycznym tez lekarz wziął 250 zł i mam tez chyba 8 zdjęć, wymierzenie ciałka z każdej strony, echo serca itd. Ale wtedy wszystko z tymi wymiarami, waga i narządami dzidzi było dobrze, więc nie robiliśmy żadnych testów PAPPA ani tez Nifty. Lekarz mówi, że to wprowadza tylko niepotrzebne zamieszanie i oczywiście jest drogie.
A skoro wszystkie wymiary się zgadzają, lekarz nie widzi żadnej nieprawidłowości to nie ma takiej potrzeby.


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Wczoraj miałam cały dzień wolny, oczywiście śledziłam Wasze poczynania na forum, bo to już rutyna codzienna wejście tutaj i śledzenie na bieżąco [emoji5]Ale taki ze mnie leń, że niezawdzięczane się udzielam [emoji87]
Widziałam, że tu już wyrosły piękne brzuszki ciążowe. To ja tez pochwale się moim
Akurat tu w mojej lubiane sukience z ciucholandu, ale już wiem, że zaniedlugo już w niej nie pochodzę, bo się nie zmieszczę , a
1521182503-41ebb388e90a9c1c-aaaaaa.jpeg
teraz tylko po domu [emoji28][emoji28]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
reklama
Tam miało być, że taki ze mnie leń, że NIEZAWSZE się udzielam [emoji5] aj ten słownik.

Dziewczyny, a rozglądacie się może juz za pościelą do łóżeczka? I czy będziecie tez montowały ten ochraniacz na łóżeczko od strony głowy?
Ja patrzyłam na piękne zestawy na fb, ale to dopiero zamowilabym jak będzie pokoik już pomalowany i będziemy w maju jechać po łóżeczko, komodę itd.
1521182634-301a87b357ab2f94-aaaaaa.jpeg
1521182642-c02eeae0d0e58b10-aaaaaa.jpeg



oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Do góry