reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
@chomiczka007 dobrze, że napisałaś o tym KIKu[emoji4][emoji4] Co prawda mało ich jest u mnie w okolicy ale coś się znajdzie[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
 
Ja na prenatalne chodzę do Gyncentrum i ceny kalkulują się tak:
prenatalne w II trymestrze 250 zł + 70 zł płytka
prenatalne w II trymestrze ciąży bliźniaczej 350 zł + 70 płytka

A robiłyście w I trymestrze test PAPPA? i czy będziecie go robić teraz na połówkowych?
My nie robiliśmy pappa, bo wszystkie pomiary wyszły dobrze. Teraz już chyba jest za późno na zrobienie pappy nawet gdyby ktoś chciał, bo to się robi do któregoś tygodnia :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Tam miało być, że taki ze mnie leń, że NIEZAWSZE się udzielam [emoji5] aj ten słownik.

Dziewczyny, a rozglądacie się może juz za pościelą do łóżeczka? I czy będziecie tez montowały ten ochraniacz na łóżeczko od strony głowy?
Ja patrzyłam na piękne zestawy na fb, ale to dopiero zamowilabym jak będzie pokoik już pomalowany i będziemy w maju jechać po łóżeczko, komodę itd.
1521182634-301a87b357ab2f94-aaaaaa.jpeg
1521182642-c02eeae0d0e58b10-aaaaaa.jpeg



oar8flw1mdp5ujvp.png
Ja sobie na razie oglądam ale nie zamawiam jeszcze :) co do ochraniaczy, chyba zrobię tak, że kupię żeby był komplet ale będę je zakładać tak dopiero po kilku miesiącach jak dziecko będzie trochę starsze. Te wszystkie ochraniacze itp są niebezpieczne ze względu na śmierć łóżeczkową. Niektórzy nawet pościeli nie używają, tylko dziecko śpi w otulaczu :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Ja nie robiłam testu pappa bo koleżance właśnie wyszło że dziecko będzie chore na zespół Downa, całą ciążę stres, a dziecko urodziło się zdrowe. Ja swojemu gin powiedziałam, że test pappa zrobimy jeśli będzie coś nie tak na USG. A na USG wszystko super więc nie widziałam potrzeby.

Ja się wczoraj doprowadziłam w końcu do porządku, szłam robić zdjęcia do dowodu i w końcu wymienić na nowy. Bo od ślubu tego nie zrobiłam, ale ten pierwszy trymestr rozłożył mnie na łopatki.

Założyłam koszulę z takim marszczeniem coś Ala ciążowa, w ciąży z synem w niej chodziłam a tu lipa... Opina na brzuchu [emoji23] no cóz nie miałam i tak nic innego, ale na święta muszę sobie jakiegoś ciucha kupić bo nie mam co na siebie włożyć.
1521183128-a4257fa97ee90636-aaaaaa.jpeg


f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
No skoro nie ma wyjścia, to jakoś to przeżyjemy że trzeba pokupować nowe ciuchy :D ja się śmieję, bo uwielbiam kupować ciuchy, więc cieszę się, że teraz przynajmniej jest pretekst :D oglądałam wczoraj na necie i h&m ma bardzo fajną kolekcję ciążową teraz :D
ps. Bardzo ładnie wyglądasz w takich czerwonych ustach i białej bluzce :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Ja też mam łożysko na przedniej ścianie :) brzuszek mam taki średni, a jeśli chodzi o wagę to mam na razie jakieś 2kg na plusie od początku (dokładnie nie wiem) ale ja jem mnóstwo słodyczy, może gdybym nie jadła tyle, to też nic bym nie miała :) ruchy czuję dopiero od kilku dni

p19u43r85mf3dc6h.png
To widzę mam najgorzej hah, bo brzuszek już jest, spodnie porzucone od 8 tc, +5 na wadze, a ruchów jak nie ma tak nie ma. Łożysko przednia ściana. Niesprawiedliwe! :D

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
To widzę mam najgorzej hah, bo brzuszek już jest, spodnie porzucone od 8 tc, +5 na wadze, a ruchów jak nie ma tak nie ma. Łożysko przednia ściana. Niesprawiedliwe! :D

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
Ja tez lozysko na przedniej scianie,brzuch spory juz ;) ruchy sa ;) a na plusie z kg 12 [emoji23] [emoji39]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja sobie na razie oglądam ale nie zamawiam jeszcze :) co do ochraniaczy, chyba zrobię tak, że kupię żeby był komplet ale będę je zakładać tak dopiero po kilku miesiącach jak dziecko będzie trochę starsze. Te wszystkie ochraniacze itp są niebezpieczne ze względu na śmierć łóżeczkową. Niektórzy nawet pościeli nie używają, tylko dziecko śpi w otulaczu :)

p19u43r85mf3dc6h.png

ja kupię, żeby mieć ale nie będę używać od razu jak dzidziuś się urodzi, tylko później :)
 
Do góry