reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dzięki za miłe powitanie. ;)

Nie umiem cytować kilku postów. ;) Odnośnie pytań to mam 37 lat [emoji21] i mieszkam pod Warszawą.

Napisane na SM-T810 w aplikacji Forum BabyBoom
Klikasz na post i czekasz aż ci się podświetli[emoji4] i zaznaczasz kolejny w ten sam sposób[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
reklama
Cześć Kobietki, dawno nic nie pisałam. Po pierwsze witam nowe mamy. Cały tydzień spędziłam z chorym synkiem w domu. W miarę możliwości was czytałam, ale na post brakowało mi już czasu. Dzisiaj wszystko nadrobiłam . Mnie moja ginekolog też bada co wizytę. Na ostatniej byłam w poniedziałek, dowiedziałam się, że w brzuszku mieszka dziewczynka. Bardzo się cieszę, bo synka mam już w domu. Niestety mam podejrzenie niedoczynnośi tarczycy. Wyniki z krwi troszkę przekroczyły normę. 7 marca mam wizytę u Endokrynologa, zobaczymy co powie.
 
D1F81E04-96F6-4AC5-A39D-5C68B106AFF0.jpeg
Cześć Kobietki, dawno nic nie pisałam. Po pierwsze witam nowe mamy. Cały tydzień spędziłam z chorym synkiem w domu. W miarę możliwości was czytałam, ale na post brakowało mi już czasu. Dzisiaj wszystko nadrobiłam . Mnie moja ginekolog też bada co wizytę. Na ostatniej byłam w poniedziałek, dowiedziałam się, że w brzuszku mieszka dziewczynka. Bardzo się cieszę, bo synka mam już w domu. Niestety mam podejrzenie niedoczynnośi tarczycy. Wyniki z krwi troszkę przekroczyły normę. 7 marca mam wizytę u Endokrynologa, zobaczymy co powie.
Nic Ci nie powie, mnie zaliczył w 5 minut, da Ci receptę i zaprosi za 4 tyg z wynikami badań :)

Z tamtego wózka zrezygnowałam bo miał uszkodzone hamulce i gondole, ale znalazłam inne bebetto do którego cenowo już się dogadałem na 1000zl stan idealny, nie ukrywam ze zakochałam się w tych wózkach benetto
 

Załączniki

  • D1F81E04-96F6-4AC5-A39D-5C68B106AFF0.jpeg
    D1F81E04-96F6-4AC5-A39D-5C68B106AFF0.jpeg
    79,1 KB · Wyświetleń: 390
Chciałabym i ja do was dołączyć. :) Termin mam na 18 sierpnia. Płci jeszcze nie mam potwierdzonej ale na prenatalnych lekarz dopatrzył się chłopców. Tzn jednego chłopca ale jest to ciążba bliźniacza jednojajowa więc płeć może byç tylko jedna. ;)

Chcialabym byście trzymały za nas kciuki bo trochę się martwię. Niby nie ma czym bo wszystko jest ok. Ale od wczoraj za dobrze się czuję. Wcześniej nie miałam zbytnio objawów (żadnych mdłości, itp) ale pobolewał mnie czasem jakby jajnik, piersi znacznie bardziej były bolesne. A od wczoraj prawie jak ręką odjął. Jedną ciążę straciłam i teraz jestem wyczulona. Tym bardziej, że mam już swój wiek i ciąża bliźniacza dla mnie i dla męża jest ogromnym szczęściem.

W poniedziałek mam wizytę i już nie mogę się doczekać jak moja gin potwierdzi, że wszystko jest ok. ;)
Gratuluję bliźniaków, podwójne szczęście :) na pewno wszystko będzie dobrze, może te objawy znikają bo zaczęłaś drugi trymestr. Nie martw się, super, że wizyta już w poniedziałek to nie bedziesz musiała długo czekać żeby się upewnić. Trzymam kciuki, żeby dzieci rosły zdrowo:)

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Zobacz załącznik 841134
Nic Ci nie powie, mnie zaliczył w 5 minut, da Ci receptę i zaprosi za 4 tyg z wynikami badań :)

Z tamtego wózka zrezygnowałam bo miał uszkodzone hamulce i gondole, ale znalazłam inne bebetto do którego cenowo już się dogadałem na 1000zl stan idealny, nie ukrywam ze zakochałam się w tych wózkach benetto
Też tak czuję, ale nie ukrywam, ze trochę mnie to martwi.
My też zaopatrzyliśmy się już we wózek i fotelik. Zdecydowaliśmy się na używany, ale jest jeszcze na gwarancji.
Screenshot_2018-03-03-08-20-12-179_com.android.chrome.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-03-03-08-20-12-179_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-03-03-08-20-12-179_com.android.chrome.png
    160,7 KB · Wyświetleń: 381
reklama
Dziewczyny, robicie sobie zdjęcia w ciąży?
Ja robię co tydzień, dwa tzn m mi robi. Z poprzednich ciąż też mam takie zdjęcia, powkładane wg. dat do albumu. Moje dzieci oglądają teraz te zdjęcia i się zastanawiają, porównują mój brzuch ze zdjęć do tego teraz. Fajna pamiątka nawet się nie spodziewałam, że tak fajnie będzie się oglądało te zdjęcia po latach.


Ja tez sobie robię :) zaczęłam od 14 tygodnia i co tydzień pstrykam foto, później będzie fajna pamiątka [emoji5][emoji16]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Do góry