reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A mdlosci skonczyly mi sie szczesliwie z 3cim miesiącem. Teraz tylko przez scisk zoladka wszystko mi podchodzi do gory.

Mam podobnie, schylę się czy coś i pozamiatane.

Wiecie co? No to już jest paranoja, oglądam sobie leżaczki bujaczki i zalazłam egzemplarz za 1000zł, ja się pytam: za co tyle forsy?
 
reklama
Mam podobnie, schylę się czy coś i pozamiatane.

Wiecie co? No to już jest paranoja, oglądam sobie leżaczki bujaczki i zalazłam egzemplarz za 1000zł, ja się pytam: za co tyle forsy?

Nabijanie kasy a mamusie kupią [emoji23] ja jak na razie mam zakupiony tylko termometr elektryczny... nie tani ale od razu odradzam zakup! Jestem mega niezadowolona! Zle pokazuje temperaturę ciała jedyne co to otoczenia wody itp to ok. I mam wypatrzony wózek ale jeszcze czekam z zakupem i sie tak zastanawiam gdzie ja to pomieszcze [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gusia, inteligentna mama tego nie kupi, bo identyczny jest za mniej niż 100zł, jest jeszcze droższy, za 1350, ale to już jest bajer dla mam, które cenią sobie szpan pt "popatrzcie mam dziecko i ma najdroższe rzeczy ze sklepu"

A termometr mam taki za 5zł, kupiłam jak Jasio był w drodze i działa, do dzisiaj jeszcze bateryjki nie wymieniłam :)
 
Dobrze ze chocoaz zdj macie. Ja na prenatalnych na nfz na bardzo dobrym sprzecid dosc ze zdj nie dostalam to nawet moj chlopak wejsc nie mogl :/ ja wiem ze tu o zdrowie chodzi a nie o jakies zdj i w ogóle, no ale to by nic chyba nie zmienilo..... Polska

A mdlosci skonczyly mi sie szczesliwie z 3cim miesiącem. Teraz tylko przez scisk zoladka wszystko mi podchodzi do gory.
Ja w poprzedniej ciąży chodziłam na NFZ i zdjęcia zawsze dostawałam i mąż wchodził nawet sam lekarz go wolał żeby zobaczył dziecko a ja nawet nie wspominałam :-)to pewnie zależy gdzie
 
Gusia, inteligentna mama tego nie kupi, bo identyczny jest za mniej niż 100zł, jest jeszcze droższy, za 1350, ale to już jest bajer dla mam, które cenią sobie szpan pt "popatrzcie mam dziecko i ma najdroższe rzeczy ze sklepu"

A termometr mam taki za 5zł, kupiłam jak Jasio był w drodze i działa, do dzisiaj jeszcze bateryjki nie wymieniłam :)

A to szczęściara! Mi poleciła znajoma dałam ponad 100.... a teraz rozglądam sie za czymś normalnym i tańszym... [emoji849] bujaczek mam obiecany od szwagierki, łóżeczko od bratowej wiec podstawe mam [emoji4][emoji106]


oar8ugpj82a6sg42.png
 
Mam podobnie, schylę się czy coś i pozamiatane.

Wiecie co? No to już jest paranoja, oglądam sobie leżaczki bujaczki i zalazłam egzemplarz za 1000zł, ja się pytam: za co tyle forsy?
O to mój mąż dzisiaj był pod Warszawą w sklepie dziecięcym gdzie były wózki po 12 tys, i 2 takie się sprzedały za taką cenę ..matko kto to kupuje..
 
Problem ze snem mam od ok.3 tygodni. Tak, jak piszesz, też się budzę i nie mogę spać. Najgorzej jest, że zasnąć też nie mogę, mimo że jestem mega zmęczona.

Mi lekarz radził spacerować wieczorami (jak na razie pogoda nie sprzyja spacerkom), w łóżku nie czytać ani nie oglądać TV. Szczerze mówiąc oglądam film przed zaśnięciem i nie umiem z tego zrezygnować. Poza tym jak się budzę w nocy to czuję straszne pragnienie, a później latam do łazienki echh.. i jak tu spać
 
Nie wiem czy zdecydowałabym się na tak drogą rzecz dla dziecka, nawet jak by mnie było stać, a wózek za 12 tysi, no nie wiem, ludzie samochody mają tańsze :D

A ja chciałam tylko sprawdzić czy bujaczki tiny love staniały, ale gdzie tam :(
 
Nie wiem czy zdecydowałabym się na tak drogą rzecz dla dziecka, nawet jak by mnie było stać, a wózek za 12 tysi, no nie wiem, ludzie samochody mają tańsze :D

A ja chciałam tylko sprawdzić czy bujaczki tiny love staniały, ale gdzie tam :(
No dokładnie wózek tyle co samochód, no chyba ze bym była milionerką to może bym taki kupiła :-D
 
reklama
Do góry