reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Nie może być pomyłek ;-)
Niektóre juz znają płeć od 12 tygodnia :-D to w 16 juz wszystko widać bo jest dobrze ukształtowane

Powiem wam tak, kuzyn czekał na narodziny synka -podczas porodu okazało sie że to nie syn a córka!
I mieli wszystko dla chłopca... ale kto sie bedzie tym przejmował jak zdrowa córa [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiem wam tak, kuzyn czekał na narodziny synka -podczas porodu okazało sie że to nie syn a córka!
I mieli wszystko dla chłopca... ale kto sie bedzie tym przejmował jak zdrowa córa [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego lepiej większość rzeczy kupować uniwersalnych:-D beze szarości i tylko kolorowe dodatki które później można wymienić dokupić w razie co :p
Ja na pomyłkę na liczę..o nie nie :-D, z synkiem się sprawdziło i teraz tez tak myślę że będzie :-D:-D
 
Dlatego lepiej większość rzeczy kupować uniwersalnych:-D beze szarości i tylko kolorowe dodatki które później można wymienić dokupić w razie co :p
Ja na pomyłkę na liczę..o nie nie :-D, z synkiem się sprawdziło i teraz tez tak myślę że będzie :-D:-D
Ale np gdyby był chłopiec a przy porodzie okazała by się córka to bym się wcale nie obraziła :-D
 
Tylko ja się wie kiedy jest owulacja to inaczej :) Twoja też musiała być wcześniej i szybko zagnieżdżanie skoro dwa tygodnie różnicy :)
Może źle i nie dokładnie napisałam. Jak jest różnica 3/4 dni to zauważyłam że trzymają się daty z om. Teraz już mi lekarz powiedział że to różnica ponad tydzień plus wiem kiedy była owu i że szybko zagnieżdżanie dlatego trzymamy się terminu z USG. To ten sam lekarz co prowadził mi pierwsza ciążę :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
No tak to już prędzej się zgodzę :)

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Hej.
Dziś zaszalalam i kupiłam stanik. Po przymiarkach w niezliczonych ilościach i super pomocy ekspedientki doszlam do wniosku że najlepiej sportowy. Każda fiszbina i inne usztywnienia mnie uciskały.
Wykosztowalam się na niego ostro ale przynajmniej nie będę mam nadzieję już płakać widząc swój pognieciony, ogromny, fioletowo czerwony biust :( Dotychczas te które miałam były na moment i ostatecznie fiszbiny wgniataly się prawie że już pod brodawkami.
 
Dlatego lepiej większość rzeczy kupować uniwersalnych:-D beze szarości i tylko kolorowe dodatki które później można wymienić dokupić w razie co :p
Ja na pomyłkę na liczę..o nie nie :-D, z synkiem się sprawdziło i teraz tez tak myślę że będzie :-D:-D

A ja jak na razie ciuszki odkładam na drugi plan... jak na razie chciałabym ogarnąć grubsze rzeczy( znaleźć fajny wózek, jakiś remont przemalowanko, butelki termometry itp) moj maz sie ze mnie śmieje i mówi ze wszystko kupi sie msc wczesniej.....ale przecież msc wczesniej to ja juz mogę urodzić [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego lepiej większość rzeczy kupować uniwersalnych:-D beze szarości i tylko kolorowe dodatki które później można wymienić dokupić w razie co :p
Ja na pomyłkę na liczę..o nie nie :-D, z synkiem się sprawdziło i teraz tez tak myślę że będzie :-D:-D

A ja jak na razie ciuszki odkładam na drugi plan... jak na razie chciałabym ogarnąć grubsze rzeczy( znaleźć fajny wózek, jakiś remont przemalowanko, butelki termometry itp) moj maz sie ze mnie śmieje i mówi ze wszystko kupi sie msc wczesniej.....ale przecież msc wczesniej to ja juz mogę urodzić [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jak na razie ciuszki odkładam na drugi plan... jak na razie chciałabym ogarnąć grubsze rzeczy( znaleźć fajny wózek, jakiś remont przemalowanko, butelki termometry itp) moj maz sie ze mnie śmieje i mówi ze wszystko kupi sie msc wczesniej.....ale przecież msc wczesniej to ja juz mogę urodzić [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dokladnie miesiac wczesniej to juz troche pozno na takie zakupy, zreszta to bedzie lato goraco duzy brzuch to nie wiem czy tak sie bedzie chcialo chodzic po sklepach i szukac rzeczy , miesiac wczesniej to juz torba do szpitala musi byc gotowa :D jak kazden facet na ostatnia chwile :p
ja wozek , lozeczko , fotelik planuje kupic kwiecien/ maj .Wanienka juz kupiona taka z ikei , rozek mam juz, kocyk ,pieluszki tetrowe , jakies ciuszki dwa worki nazbieraly mi sie glownie kupione w ciuchlanadach , do szpitala kupie nowe zeby byly jakies wyjsciowe do lekarza :)
 
reklama
A dziewczyny a co się stanie jak dziewczyna będzie w niebieskim albo chłopiec w różowym:) też będzie ok. Ja czekam do połówkowego ale ciuszkow mam tyle że i dla dziewczynki i chłopca coś znajdę na strychu. Muszę się za fotelikiem rozejrzeć ale jakoś nie mam weny. Narazie nawet mało myślę o ciąży praca i córa zaprzątają mi głowę i czasem nawet zapominam że nie powinnam dźwigać i coś ciężkiego biorę.
W sumie to się bardzo cieszę że się tak w miarę czuje bo w pierwszej ciąży leżałam w łóżku na zmianę że szpitalem 6 miesięcy i nie wspominam tego dobrze.
 
Do góry