reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To miał malutki sprzęcik że lekarz nie rozróżnil czy siusiak czy pipka :-D:-D
A sąsiadka szczupła czy taka większa ?
Bo lekarz kiedyś mi powiedział ze tez zależy od ilości tkanki tłuszczowej jakość wykonania usg, jak szczuplejsza osoba łatwiej wszystko zobaczyć przez brzuch :-D
Taka w sam raz ani szczupła ani grubsza:)
Ja do szczupłych osób nie należę a z chłopakami w 17 8 18tyg wiedzialam. Tylko, że oni pokazywali jak na tacy co mają między nogami hehe
 
reklama
Czemu nie wstawiacie zdjęć brzuszków do tematu brzuszkowego? :-D chyba tylko nie licznym rosną :-D
Ja mam już spory brzuch jak na 14sty tydzień aż się boję co będzie za 4-5mies.
W pierwszej ciąży dopiero w 5tym miesiącu było coś widać. W drugiej ciąży ok 12-13 tyg a teraz najszybciej. Lekarz mówi, że dlatego, że mięśnie, więzadła są już rozciągnięte mniej trzymają i dlatego.
 
Ja mam już spory brzuch jak na 14sty tydzień aż się boję co będzie za 4-5mies.
W pierwszej ciąży dopiero w 5tym miesiącu było coś widać. W drugiej ciąży ok 12-13 tyg a teraz najszybciej. Lekarz mówi, że dlatego, że mięśnie, więzadła są już rozciągnięte mniej trzymają i dlatego.
Tak już jest ze co ciąża to większy brzuch ,szybciej wyskakuje . U mnie druga i też jest większy jak w pierwszej :p
Mały duży czy ogromny kazden ciążowy brzuszek jest piękny bo ze słodką,bezcenną zawartością :-)
 
Taka w sam raz ani szczupła ani grubsza:)
Ja do szczupłych osób nie należę a z chłopakami w 17 8 18tyg wiedzialam. Tylko, że oni pokazywali jak na tacy co mają między nogami hehe
Ja dopiero na połówkowym dowiedziałam się płci w 22 tygodniu wtedy mały się dobrze rozkraczyl :p,na pierwszym prenatalnym nie chciał się pokazać , teraz jak byłam na prenatalnych w 13 tygodniu prawie, to nie było nic widać bo dziecko miało ścisniete nóżki wiec i teraz musze czekać do połówkowego :-)
 
Czujecie już ruchy dzieci? Ja się zastanawiam kiedy poczuję będąc w pierwszej ciąży :p

Ja nic nie czuje, tylko jak przyłożę palec bardzo mocno do dołu brzucha to czuje bicie serducha [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Czujecie już ruchy dzieci? Ja się zastanawiam kiedy poczuję będąc w pierwszej ciąży :p
ja czuje od 16 tygodnia , nawet pod reka juz mąż czul jak przylozyl , na poczatku tak nie regularnie, jedego dnia raz innego dnia wiecej czulam , a teraz juz po kilkanscie razy w ciagu dnia
w pierwszej tez od tego samego tygodnia tak mialam
 
a i dzisiaj zuwazylam pierwszy raz ze widac bylo na skorze jak dziecatko podskoczylo :szok: albo jak mam podkulone nogi czy na chwile siedze w kuckach to sie zaraz wierci bo chyba nie wygodnie mu bo gniote
 
U mnie nie widać jeszcze ruchów dzieci (i raczej długo to będzie niewidoczne, bo mam trochę tłuszczyku) ale czuję je od niecałych trzech tygodni, ale to też jest na tyle subtelne i delikatne, że odczuwam w momencie kiedy mam spokój, ale za jakieś dwa tygodnie, może tydzień będę czułą harce mocniej :) gorzej będzie później.
 
reklama
Dzień dobry,

Moje dziecię też jest kilka dni starsze niż termin z OM. Mój lekarz i ten co byłam u niego na usg też liczy wg terminu OM.
U nas dziś wyszło słoneczko, jest 5st od razu lepiej się czuję. Umyłam, odkurzyłam auto. Teraz biorę się za ogarnięcie balkonu. brudny po zimie, pełno igieł po wyrzucaniu choinki. Mam jeszcze ochotę umyć okna ale nie będę szalała. Leżeć nie muszę ale mam się oszczędzać.
Fajnie, że już wiecie kogo nosicie pod sercem:) Jak to zleciało niedawno robiłyśmy testy ehh.

Szalona [emoji6] okna sobie daruj [emoji3] ja jak umyje samochod i poodkurzam to jestem wypompowana nawet o oknach bym nie pomyślała! Mimo ze nie jestem jeszcze na L4 mysle o oknach ale to chyba na jakimś urlopie [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry