reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny macie najnizsze krajowe? Ile to jest do wypłaty na L4?


gannyx8dsoycbms0.png
 
reklama
Hej hej.
Kurcze ale wy duzo piszecie.
Ciezko was nadgonic.
Ja od wczoraj mam bol glowy. A wczoraj wieczorem, mialam straszny swiatlowstret do tego kazdy dzwiek odbijal sie echem w mojej glowie.. a na koniec zwymiotowalam i usnelam.. dzis mnie cmi... w piatek wizyta u lekarza takze wspomne o tym, bo nawet niewiem jakie tabletki moge brac..

Mdlosci juz przechodza, ale wymioty wieczorami to standart.. szczerze to dopiero 12 tydzien a ja jestem strasznie zmeczona ta ciaza.. czy ktoras z was tez tak ma ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej.
Kurcze ale wy duzo piszecie.
Ciezko was nadgonic.
Ja od wczoraj mam bol glowy. A wczoraj wieczorem, mialam straszny swiatlowstret do tego kazdy dzwiek odbijal sie echem w mojej glowie.. a na koniec zwymiotowalam i usnelam.. dzis mnie cmi... w piatek wizyta u lekarza takze wspomne o tym, bo nawet niewiem jakie tabletki moge brac..

Mdlosci juz przechodza, ale wymioty wieczorami to standart.. szczerze to dopiero 12 tydzien a ja jestem strasznie zmeczona ta ciaza.. czy ktoras z was tez tak ma ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiele Ci pomoge bo nie mam takich dolegliwosci, czuje sie naprawdę dobrze wiem ze przeciwbólowe leki w ciąży można przyjmować ale z paracetamolem, nie ibuprofenem.
 
Hej hej.
Kurcze ale wy duzo piszecie.
Ciezko was nadgonic.
Ja od wczoraj mam bol glowy. A wczoraj wieczorem, mialam straszny swiatlowstret do tego kazdy dzwiek odbijal sie echem w mojej glowie.. a na koniec zwymiotowalam i usnelam.. dzis mnie cmi... w piatek wizyta u lekarza takze wspomne o tym, bo nawet niewiem jakie tabletki moge brac..

Mdlosci juz przechodza, ale wymioty wieczorami to standart.. szczerze to dopiero 12 tydzien a ja jestem strasznie zmeczona ta ciaza.. czy ktoras z was tez tak ma ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w pierwszej ciąży płakałam że chce dziecko ale nie chcę być w ciąży [emoji23] właśnie przez wymioty..dziś drugi dzień bez leków przeciwwymiotnych i jakoś to tam jest. Całe szczęście.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
@KatiNails pamietam jak ja mowilam w drugiej ciazy ze chce dziecko ale nie chce rodzic ;p to ciesze sie ze u ciebie lepiej bez lekow.

@megalija tez sie zastanawialam czy wiasc paracetamol ale jakos po zwymiotowaniu bol troche ustapil. Licze ze po 13 tygodniu wszystkie dolegliwosci mina a mi wroca sily. Bo nawet wczoraj do meza stwierdzilam ze nie czuje sie soba..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@KatiNails pamietam jak ja mowilam w drugiej ciazy ze chce dziecko ale nie chce rodzic ;p to ciesze sie ze u ciebie lepiej bez lekow.

@megalija tez sie zastanawialam czy wiasc paracetamol ale jakos po zwymiotowaniu bol troche ustapil. Licze ze po 13 tygodniu wszystkie dolegliwosci mina a mi wroca sily. Bo nawet wczoraj do meza stwierdzilam ze nie czuje sie soba..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli jestes w stanie wytrzymac bez przeciwbólowych to dobrze. Jakby bol byl silny to nie ma sensu sie meczyc ;) Teraz zmiany pogody tez nam dowalaja. Oby trzynasty tydzien zabral ze soba dolegliwosci :*
 
A mnie się wydaje że oni biorą średnia z ostatnich 12 miesięcy i tak wyliczaja wynagrodzenie na L4 w ciąży i potem macierzyński.

Też tak mi się wydaje, ale pewna nie jestem. Ja mam oprócz wypłaty z umowy premię roczną oraz wypłatę nadgodzin raz na kwartał. Mam nadzieję, że te zarobki również będą wzięte pod uwagę przy wyliczaniu L4 i macierzyńskiego.
 
Eh, zadzwonilam na temat tych globulek to GP i powiedziala mi, ze to nic takiego i jak mi sie nie podoba to moge tylko kremu uzywac :/ Powiedzialam jej, ze jutro w takim razie ide porozmawiac z ginekologiem jak bede w szpitalu na USG. Nie wiem, jakies dziwne to, bo nadal brzuch mnie boli, ale moze to ze stresu, albo po prostu wszystko rosnie w srodku? Zobacze jutro, mam nadzieje, ze dzieckiem wszystko ok :(
 
reklama
@KatiNails pamietam jak ja mowilam w drugiej ciazy ze chce dziecko ale nie chce rodzic ;p to ciesze sie ze u ciebie lepiej bez lekow.

@megalija tez sie zastanawialam czy wiasc paracetamol ale jakos po zwymiotowaniu bol troche ustapil. Licze ze po 13 tygodniu wszystkie dolegliwosci mina a mi wroca sily. Bo nawet wczoraj do meza stwierdzilam ze nie czuje sie soba..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
ja a od dziecka mam silne migreny z aura ...wiem co to znaczy ...od kilku dni mnie już w skroniach cmi...boje sie, ze nadejdzie ;( a w dwóch ciazach niestety miałam :( czasami.na ip jeździłam.na zastrzyk
 
Do góry