reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny ja tak troche z innej beczki ale mam pytanie. Moze któraś z Was bedzie znaka odpowiedź. Pracuje na umowę o pracę na czas nieokreślony. Moje wynagrodzenie wynosi 2400 netto na umowie + prowizja od sprzedaży ok. 1000 zł netto które co miesiąc dostaje na konto tytułem wynagrodzenie natomiast nie mam tego na umowie.
Czy na urlopie macierzyńskim będę dostawała 80% od kwoty 2400 czy od kwoty 3400?
 
Dziewczyny ja tak troche z innej beczki ale mam pytanie. Moze któraś z Was bedzie znaka odpowiedź. Pracuje na umowę o pracę na czas nieokreślony. Moje wynagrodzenie wynosi 2400 netto na umowie + prowizja od sprzedaży ok. 1000 zł netto które co miesiąc dostaje na konto tytułem wynagrodzenie natomiast nie mam tego na umowie.
Czy na urlopie macierzyńskim będę dostawała 80% od kwoty 2400 czy od kwoty 3400?

Od tego co jest na umowie.


gannyx8dsoycbms0.png
 
Będę wiedziała dokładnie 10 lutego bo jestem na L4 od grudnia i zobaczymy jak mi zapłacą za ten miesiąc, a też miałam podstawę i prowizję dodatkowo.
 
reklama
Do góry