reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Martini, ja dziś podczas usg miałam dwa pomiary. Dziecko musi leżeć mniej więcej na prosto aby zmierzyć jego długość, a jak wiadomo, to dziecko na usg jest w lekko skulone w kłębek ;) Za pierwszym wyszło 11,4 , a za drugim 11,6 ;) Jak lekarz nic nie mówił,to nie zamartwiaj się na zapas ;)
 
reklama
Dziewczyny, szukam na tym fb tej grupy i szukam i nie widzę! Jak my się tam nazywamy?


Któraś z dziewczyn wspominała, że chyba „Joga dla początkujących”, tak aby było bezpieczniej i bardziej anonimowo. Ale ja tam nie wiem, bo narazie zostanę tutaj. Może za miesiąc jak już wszyscy będą powiadomieni to i ja dołączę tam [emoji5]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Dziewczyny czy któraś z Was pracuje w szkole jako wychowawca.... Planuję po feriach już nie wrócić do pracy i zastanawiam sie czy musze informowac dzieci i ich rodzicow...
 
Ja też nie znoszę prasowania, unikam jak mogę.
Dziewczyny czy wy też macie uczucia ciągłego zmęczenia i nie chce wam się nic robić, bo ja ciągle tak mam. Jestem na L4 cały czas bo ciąża zagrożona, gotuję obiad, zrobię pranie i już jestem zmęczona. Masakra jakaś.
 
ja poinformowałam tylko pracodawcę, że po świętach nie wracam tylko ide na zwolnienie. Myślę ,że nie musisz tego robić.

Nie chcę się przed nikim tłumaczyć i wyjasniac dlaczego l4 itp dyrekcje powiadomie w poniedzialek wiec 2 tyg przed zwolnieniem to będzie miala czas aby zorganizowac zastepstwo.
 
reklama
Do góry