reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mi moje dziecko zabiera urodę, wyglądam fatalnie [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Mi też zabiera, wyglądam tragicznie :D trochę się pryszcze uspokoiły ale w zamian zostawiły po sobie blizny na brodzie więc i tak muszę je tuszować. Nigdy nie miałam żadnych wyprysków na dekoldzie i szyi a teraz w golfie chodzę bo wstyd... :) Chyba mu/jej kiedyś obetne za to kieszonkowe, że mnie tak doświadcza mdłościami, wymiotami i jeszcze syfkami :D :D żarcik ;)

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
reklama
Wiola bardzo współczuję :( życzę dużo siły na kolejne dni. Trzymaj się cieplutko.

Roziaak o której masz dziś USG? Ja o 12.20 i już siedzę w stresie...Jestem przekonana, że jest wszystko ok ale i tak się denerwuje.
 
A oddaje ci je do ręki lekarz po wpisaniu do karty czy odbierasz gdzieś sama żeby wsadzić do teczki?
Bo mi tylko kartę ciąży podał a resztę schował... I koniec wizyty a może miałam gdzieś iść odebrać ale nic nie mówił...
A też bym wolała mieć wyniki w swojej teczce...
Jak chodziłam na NFZ to lekarka miała badania nawet m nie pokazywała tylko mówiła ,że wszystko ok i dostawałam kartę ciazy nic wiecej
 
Dziewczyny nie bądźmy takie. Są osoby które piszą częściej inne rzadziej.Czasami ktoś znika na kilka dni. Dołączają jeszcze nowe mamy, czasami i za miesiąc, i za trzy ktoś może dołączyć. Weźmy wszystkie a czas zweryfikuje na zamkniętej grupie, które całkiem milczą a które są aktywne ale rzadziej, Nie wprowadzajmy jakiegoś reżimu ;)

Mnie strasznie wysifiło wszedzie, na twarzy, szyi, plecach. Do tej pory nie miałam w ogóle z tym problemu. W ciąży jest bardzo ważne używanie filtrów przeciw UV bo od słońca nawet niewielkiej dawki powstaje ostuda, która po ciąży moze zostać. Są to własnie plamki na twarzy. Ja chyba już nawet trochę mam przy ustach, na podbródku. Ale trzeba też uważać na filtry w kremach, większość jest na bazie szkodliwego anty UV który przenika do organizmu i jest szkodliwy dla płodu, warto poczytać które kremy nadają się w ciązy. Tak samo warto sprawdzić podkłady z filtrem UV.

Ja stosowałam z synem Mustelę, teraz też, jakoś ją polubiłam i nawet nie mam zbyt dużo rozstępów po pierwszej ciązy.

Kilka dziewczyn wyraziło ochotę że chciałoby dołączyć do tajnej grupy na fb, więc zapraszam chętne: Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
Chomiczka mnie też możesz dodać na FB tylko powiedz jak mam was znalesc wpisać normalnie sierpniowe mamy 2018?
 
Ostatnia edycja:
Ja tez bede miala prawdopodobnie chłopca i cere mam taka jak przed ciążą ale za to juz przytylam 5.5 kg :( no i tez nie moge czuc miesa ani jest i na samą myśl mnie mdli i tez nie moge podrozowac bardzo sie to niestety nasililo
Ja objawy mam jak z dziewczynami ale przeczucie że tym razem chłopiec,może dzisiaj się okaże bo o 16 mam prenatalne :)
 
Ja objawy mam jak z dziewczynami ale przeczucie że tym razem chłopiec,może dzisiaj się okaże bo o 16 mam prenatalne :)
Moja mama mi mówiła żeby się tak nie sugerować. W każdej ciąży czuła się tak samo a miała córkę - syna - córkę.
I mówi żebym się tak nie nastawiała na chłopaka bo mam te same objawy co z synem :)
W ciąży z synem czułam że będzie chłopak, a teraz nic .. nie mam żadnych przeczuć i czekam z niecierpliwością aż na USG mi lekarz powie kto w brzuszku mieszka :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dziewczyny ta grupa na facebooku jest zamknieta ale nie tajna, a to chyba znaczy ze nasi znajomi potencjalnie moga grupe wyszukac i o zobaczyc ze jestesmy jej czlonkami. Nie jestem ekspertem od prywatnosci na fb i jest to bardzo zawile ale tak mi sie wydaje. Jesli w którym momencie utajnicie grupe to chetnie dolacze poprzez zaproszenie sie z kims do znajomych a potem link do gr (jak cos to mozemy sie potem usunac ze znajomych jesli to problem ;) ). Wiele osob nie wie o tym ze spodziewam sie dziecka, w pracy nie wiedza, nie chcialabym zeby ktokolwiek dowiedzial sie w ten sposob.
 
reklama
Hej sierpnióweczki. Niestety u mnie złe wieści. Dzisiaj miałam usg. Z om wynikało ze powinnam być w 10 tyg. Niestety maluszek 1.98 cm. Wyglądał na 8 tyg. Serduszko nie bije, moje pękło. Pojechałam do innego gino bo niedowierzałam. Czułam się dobrze, żadnego plamienia, bólu...nic. Nie chce żadnej z Was straszyć, ale przeżyłam ogromny szok bo wogóle nie podejrzewałam że coś może być nie tak. Jutro wracam do Uk. Zglaszam sie do szpitala... tam ponoć sa 3 opcje: czekam az sam organizm usunie ciąże, dostaje tabletke ktora wywoła poronienie i urodze łożysko z dzidziusiem, lub lyzeczkowanie. Obaj lekarze stawiali na tabletkę. Postaram się odezwac za jakiś czas. Wam wszystkim i waszym maleństwom życzę zdrówka. Obym była ostatnia z takimi wieściami.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiola1985 bardzo ci współczuję...jejku a już nikomu miało się to nie przytrafić .... Kurde i jak tu nie panikować?:(
Dużo siły i miłości od najbliższych...
 
Do góry