reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny olej kokosowy tylko bio taki normalny do smażenia ale musi być bio bo jest ich dużo i niestety nie wszystkie są dobre. Najlepiej kupić w sklepie ze zdrową żywnością ma dużo lepszy zapach prawdziwych kokosow, jest droższy ale to i tak cenowo wychodzi jakby kupić balsam, a jest bardzo dobry na wszystko. Ja go odkryłam jakiś czas temu i używam do całego ciała. Jedyna wada to że długo się wchłania. Mam też olejek z Rossmann też super. W poprzednich ciazach też używałam tylko oliwki i zostało mi bardzo mało rozstępów a w pierwszej ciąży przytyłam aż 20kilo,więc było co zrzucac.
 
Hej dziewczyny, ja dziś miałam cały dzień objazdowy ;)
Urządzamy domek i jeździmy po meble i wszelkie dodatki ;)
Och masakra od 9 do 18:30. Ikea, Agata Meble itp.
Dziewczyny nie obrazcie się jak czasem nie napisze w jakiś dzień czy coś. Bo wszystko czytam ale np dzisiaj nawet nie miałam kiedy popisać z Wami.
Jak mówiłam wczoraj. Dziś znów byliśmy na chinszczyznie ;P mniam. ;)
Co do cery.. Moja jest fatalna, mam dużo syfow na twarzy, dekolcie i plecach.
Przytyłam ostatnio. Na szczęście brzuch mnie od dwóch dni nie boli.
Co do grupy również na fb, jestem za ;) a dziękuję za dodanie mnie tutaj ;)
Już się nie mogę doczekać 31 i czy z dzidzia jest tylko ok ;(
Jejku byłam dziś w tych sklepach i nie mogłam się powstrzymać, kupiliśmy dywanik do pokoju dziecięcego ;)
Dziewczyny... Tak bym już chciała pokupic ubranka i łóżeczko i wózek ;) ojj...
 
rozstępy to raczej kwestia genetyki i przygotowania ciała do ciąży. tzn jak wcześniej nic się nie robiło tj nie smarowało mleczkami czy czymś podobnym to poprostu skóra nie jest odpowiednio nawilżona i powstają rozstepy. ja po synku mam cały brzuszek w rozstępach mimo smarowania w trakcie ciąży. ale tłumacze sobie ze to ciało pomogło w powstaniu czegoś najcudowniejszego i trudno jeżeli mam taką cenę za to zapłacić:-) więc dziewczyny smaruje się czym popadnie a nóż widelec może się obejdzie bez rozstępów ale pamiętajmy to nie koniec świata jak się pojawia
 
Cześć dziewczyny, forum już prężnie działa i przyszłych mam jest sporo. Gratuluje wszystkim i chciałabym dołączyć nieśmiało do Waszego grona. Jestem już mamą dwóch dziewczynek aktualnie jestem w 3 ciąży, a termin na 03.08.2018


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja chodzę na NFZ i jak robie morfologię itp to te wyniki odrazu są u lekarza jak idę na wizytę. Wpisuje wszystko do karty a potem ja mam te wyniki juz dla siebie żeby mieć ze wszystkimi wynikami, usg itp w teczce

A oddaje ci je do ręki lekarz po wpisaniu do karty czy odbierasz gdzieś żeby wsadzić do teczki sama?
Bo mi tylko kartę ciąży podał a resztę schował...
A też bym wolała mieć wyniki w swojej teczce...
 
Do góry