reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny olej kokosowy tylko bio taki normalny do smażenia ale musi być bio bo jest ich dużo i niestety nie wszystkie są dobre. Najlepiej kupić w sklepie ze zdrową żywnością ma dużo lepszy zapach prawdziwych kokosow, jest droższy ale to i tak cenowo wychodzi jakby kupić balsam, a jest bardzo dobry na wszystko. Ja go odkryłam jakiś czas temu i używam do całego ciała. Jedyna wada to że długo się wchłania. Mam też olejek z Rossmann też super. W poprzednich ciazach też używałam tylko oliwki i zostało mi bardzo mało rozstępów a w pierwszej ciąży przytyłam aż 20kilo,więc było co zrzucac.
 
Hej dziewczyny, ja dziś miałam cały dzień objazdowy ;)
Urządzamy domek i jeździmy po meble i wszelkie dodatki ;)
Och masakra od 9 do 18:30. Ikea, Agata Meble itp.
Dziewczyny nie obrazcie się jak czasem nie napisze w jakiś dzień czy coś. Bo wszystko czytam ale np dzisiaj nawet nie miałam kiedy popisać z Wami.
Jak mówiłam wczoraj. Dziś znów byliśmy na chinszczyznie ;P mniam. ;)
Co do cery.. Moja jest fatalna, mam dużo syfow na twarzy, dekolcie i plecach.
Przytyłam ostatnio. Na szczęście brzuch mnie od dwóch dni nie boli.
Co do grupy również na fb, jestem za ;) a dziękuję za dodanie mnie tutaj ;)
Już się nie mogę doczekać 31 i czy z dzidzia jest tylko ok ;(
Jejku byłam dziś w tych sklepach i nie mogłam się powstrzymać, kupiliśmy dywanik do pokoju dziecięcego ;)
Dziewczyny... Tak bym już chciała pokupic ubranka i łóżeczko i wózek ;) ojj...
 
rozstępy to raczej kwestia genetyki i przygotowania ciała do ciąży. tzn jak wcześniej nic się nie robiło tj nie smarowało mleczkami czy czymś podobnym to poprostu skóra nie jest odpowiednio nawilżona i powstają rozstepy. ja po synku mam cały brzuszek w rozstępach mimo smarowania w trakcie ciąży. ale tłumacze sobie ze to ciało pomogło w powstaniu czegoś najcudowniejszego i trudno jeżeli mam taką cenę za to zapłacić:-) więc dziewczyny smaruje się czym popadnie a nóż widelec może się obejdzie bez rozstępów ale pamiętajmy to nie koniec świata jak się pojawia
 
Cześć dziewczyny, forum już prężnie działa i przyszłych mam jest sporo. Gratuluje wszystkim i chciałabym dołączyć nieśmiało do Waszego grona. Jestem już mamą dwóch dziewczynek aktualnie jestem w 3 ciąży, a termin na 03.08.2018


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja chodzę na NFZ i jak robie morfologię itp to te wyniki odrazu są u lekarza jak idę na wizytę. Wpisuje wszystko do karty a potem ja mam te wyniki juz dla siebie żeby mieć ze wszystkimi wynikami, usg itp w teczce

A oddaje ci je do ręki lekarz po wpisaniu do karty czy odbierasz gdzieś żeby wsadzić do teczki sama?
Bo mi tylko kartę ciąży podał a resztę schował...
A też bym wolała mieć wyniki w swojej teczce...
 
Do góry