reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Na pewno będzie dobrze. Rak jak Ci pisalam wczesniej 70% dzieci rodzi sie zdrowych mimo negatywnego wyniku pappa! Ja bym nie wytrzymala do przyszlego tygodnia i zapytala lekarza dokladnie jakie mu wyszlo prawdopodobieństwo. Nie napisze zebys sie nie martwila bo i tak bedziesz sie martwic. Wspolczuje stresu

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moni91 myślę, że wcale nie będzie tak źle. Nie wiem, czy zdecydowałabym się na amniopunkcję.

Oliwiapatrycja zdrówka. Wypocznij sobie. Jeszcze trochę i będziemy czuć mocniejsze kopnięcia.

To mamy pierwszą zapowiedź dziewczynki [emoji16]

Mój synek zaczął chodzić jak skończył 19 miesięcy. Chodziłam z nim na rehabilitację. Ja bym dla swojego spokoju skonsultowała to z rehabilitantką.

Chomiczka ja nie robiłam testu pappa ostatnio, choć mnie ginekolog namawiał. Nie żałuję tego.

Chińskie jedzenie pyszne jest [emoji4]
 
Mojej bratowej na usg wyszła duża przeziernosc karkowa, zrobiła test pappa, który też wyszedł źle a na usg polowkowym okazało się że wszystko jest ok. Dzidziuś urodził się zdrowy!!! Więc te testy nie są dokładne, ja zrobię tylko usg bo lekarz mi powiedział że pappa wyjdzie źle ze względu chociażby na mój wiek. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
 
Dobry wieczór kobietki! Mam pytanie. Ustalono mi usg prenatalne na 1 lutego, liczył lekarz, ale mam wątpliwości bo będzie to początek 11 tc. Nie za wcześnie? Jak sądzicie? Dodam, że liczył na oko, bo romiaru Dzieciora nie zna...
 
@Moni91 - jak dziewczyny bardziej doświadczone piszą - nie martw się i ewentualnie skonsultuj się z kimś jeszcze, kto będzie miał ten certyfikat fmf :)

Statystyki wyglądają tak, że jak do statystyki weźmie się człowieka i krowę, to statystycznie mają po 3 nogi [emoji14]

Wy tu o chińszczyźnie, a mnie od wszystkiego około chińskiego odrzuca na kilometr, o ryżu nie mogę nawet myśleć [emoji51] za to nabiał ... [emoji173]

8une3e3kck8m6mea.png
 
A mi powiedział lekarz na ostatniej wizycie, że jeśli dzidzia będzie miała 4,5 cm to zrobimy prenatalne jeśli nie to będzie to normalna wizyta kontrolna i wyznaczy inny termin. Z tego o tym myślę bo chciałabym być już po prenatalnych żeby być pewna, że z dzidzia wszystko dobrze i prawidłowo się rozwija. Jednak mam już swoje lata i pierwsza ciąża
No bo tak powinno być, że lekarz mówi co i jak, a nie jak u mnie, że poszłam i akurat się udało. Zmieniłabym lekarza prowadzącego, ale jest u nas naprawdę znikomy wybór, więc i tak wybrałam najlepszą jaka się da, bo niekoniecznie chciałoby mi się jeździć do lekarza nawet i 50km w jedną stronę. Uroki mniejszych miast. [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Gratuluje! I w głębi serca zazdroszcze! Tez chciałabym zobaczyc dziewczynke, choc oczywiście z pieknego zdrowego chłopca bede sie cieszyc!![emoji5]
I tak wiadomo, że wszystko może się jeszcze zmienić, więc to nic pewnego, ale fakt, marzy mi się pierwsza dziewczynka, drugiego chciałabym mieć chłopca. Ciekawe, czy się moje małe marzenia spełnia [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Jakoś jak tak czytam, to mam wrażenie, że większość dziewczyn na forum chciałaby mieć córkę :D :D :D ja również gdybym mogła wybierać, chciałam córkę, ale skoro na 80% będzie syn, to oczywiście też ogromnie się cieszę. Najważniejsze żeby było zdrowe :)
No o tym, że zdrowe moim zdaniem nie ma nawet po co wspominać, bo to oczywista oczywistość dla każdego :D[emoji1]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Do góry