reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Wczoraj dzwonił do mnie lekarz z wynikami testu pappa... Na usg wszystko super a test wypadł źle... Jestem załamana:(
Czytałam na forach i grupach, że test ten mimo, że nie wiem czemu zalecany, często wychodzi błędny. I wtedy właśnie są takie sytuacje, że człowiek w stresie bez powodu. :/

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Hej. Witam sie z rana. Syna mlodszego wlasnie bede budzic do przedszkola ale tak pomyslalam ze zajrze na chwile do was.

Ja rowniez duzo slyszalam i czytalam ze test pappa chyba w duzych procentach zle a rodza sie zdrowiutkie dzieci. Takze duzo spokoju teraz zalecam ! I czekac spokojnie do wizyty, wiem ze latwo mowic ale nerwy dzidzi szkodza.. bede trzymac kciuki @Moni91 za dobre wiadomosci na wizycie !

A ja znowu musialam wstac o 6 po nieprzespanej nocy.. czy wy tez nie mozecie spac w nocy ? Kurcze budze sie kolo 2-3 w nocy i tak leze do 5 i dopiero przysypiam a tu budzik dzwoni.. potem chodze jak zoobmi.. w dzien nie ma jak odespac czy dwojce.. maz jak ma pierwsze zmiany to popoludniu da pospac, gorzej jak na drugie zmiany.. ehh

Uciekam musze syna obudzic ;)

Milego dnia wam zycze !

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz bylam przekonana, ze bede zawsze sama. Mega blokada i wgl czasu brak. Jedna praca, druga w miedzyczasie. Jedna podyplomowka druga, trzecia. I malo pomocy, bo moj tata kierowca ciagle w trasie, mamy nie mam. I najzwyczajniej nie mialam na nic sily ani czasu, a w domu male dziecko. No i w koncu jak grom z jasnego nieba;) Rowniutkie pol roku bycia naszego razem;)a tu taaaakie zmiany. Ciesze sie. I doceniam bardzo to co mam. Czekalam dlugo na to. Szczescia duzo Wam zycze!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I wzajemnie :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dobry wieczór kobietki! Mam pytanie. Ustalono mi usg prenatalne na 1 lutego, liczył lekarz, ale mam wątpliwości bo będzie to początek 11 tc. Nie za wcześnie? Jak sądzicie? Dodam, że liczył na oko, bo romiaru Dzieciora nie zna...
A na kiedy pierwsza wizyta u gin? Wtedy powinnaś poznać wymiary malucha i możesz zadzwonić / podejść do tego od prenatalnych i powiedzieć co i jak. Ja bym tak zrobiła, lub mimo wszystko poszła o ile nie wziąłby pieniędzy (a na pewno nie całej sumy), za dwie sekundy badania i stwierdzenia, że jest za mały.

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Dziewczyny na przeziębienie pomaga mi bardzo sposób mojej mamy tylko nie wiem czy w ciazy można a mianowicie moczyć stopy w gorącej wodzie i wsypać do niej kg soli. Nie wiem dlaczego pomaga ale ja zawsze lepiej się po tym czulam.

Mamaleosia rzeczywiście malutki ten Twój synek :) ja jednego dnia się cieszę a drugiego jestem przerażona mimo że mój syn jest naprawdę grzecznym dzieckiem i na szczęście od 2 miesiąca życia zostawiam to w łóżeczku po kąpieli i zasypia sam, tak samo w dzień. Nie musiałam go nigdy usypiac więc to mega ułatwienie. Zobaczysz że wasz synek też się sam nauczy zasypiac, nie będzie miał wyjścia przy 2 niemowlaku w domu :) I tak jak Twój mój za mną chodzi jak cień nawet do toalety, teraz to mnie nawet śmieszy ale z niemowlakiem przy piersi i drugim na mnie uwieszonym może być ciężko :). Jakie masz przeczucia chłopiec czy dziewczynka?

Megalia moj synek ma teraz 14 miesięcy i uwierz mi że od małego był niezłym grubaskiem więc nigdy nie nosiłam go na rękach ( czulam ż tego powodu wyrzuty sumienia ale on był ppprostu ciężki a ja jestem drobna) jak byl malutki siedzieliśmy przytuleni ale nigdy ż nim nie chodziłam po domu o tyle żeby go przebrać i znieść na dół na spacer. To spokojne dziecko więc często leżał sobie na takim bujaku a potem na macie,później jak już siedział wystarczyło obłożyć go zabawkami i 2 godziny się bawił i po tym nadszedł czas raczkowania i on wybrał sobie że będzie się przemieszczal na tyleczku. Doszedł do takiej wprawy że jest prawie tak szybki jak dzieci raczkujace. Pediara mówi że jemu jest tak wygodnie, że dotrze gdzie chce i dlatego nie ma parcia na chodzenie. Poza tym ż tej pozycji bardzo ciężko się podnieść na nogi. On stoi jak to postawię ale sam się nie podniesie...od kilk dni próbuje się podnosić zobacymy czy mu się uda :(

Dziewczyny mam nadzieję że Was nie zanudzilam :)


Bardzo chciałabym dziewczynke i nie wiem czy to przeczucie czy tak wielkie marzenie:) w poniedzialek mam prenatalne moze cos bedzie widac...
 
@Moni91 WiemWiem,ze latwo sie pisze, ale nawet na tescie pappa, jak wypełniałam ankiete jeat informacja, ze to badanie przesiewowe, ono ma za zadanie wyłonic grupe ryzyka, nie jest to badanie ktore cos stwierdza. Napewno bedzie wszystko dobrze....
Wczoraj rozmawiałam z lekarzem ktory robił mi to badanie i rozwiał moje watpliwosci co do slusznosci robienia pappa. Na moje zarzuty co do wiarygodnosci tego testu, ze czytałam o tym, ze czesto wychodzi fałszywy, powiedział, ze w Polsce jeszcze w wielu miejscach wykonuje sie go zakazana metoda w wiekszosci krajow Europekskich i ze wtedy takie cyrki mogą wyjść.
 
Dobry [emoji5]

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty.

Ja nie wytrzymam do środy i się dziś umowilam na usg prywatnie. Musze się upewnić ze serce dalej bije.
 
reklama
Dobry [emoji5]

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty.

Ja nie wytrzymam do środy i się dziś umowilam na usg prywatnie. Musze się upewnić ze serce dalej bije.
Na pewno jest wszystko w porządku, ja też znoszę jajko jak myślę, że to jeszcze tydzień, a ostatnia wizyta była 4 stycznia. Eeh, ta ciąża to tylko czekanie od wizyty do wizyty :))

Co do spania to ja też mam straszny kłopot, budzę się w nocy i kręcę się, leżę z zamknietymi oczami i się męczę :( oby to przeszło...

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Do góry