reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dzien dobry kochane. Moni91 nie mysl, ze cos jest nie tak. Twoje dziecko jest zdrowe. Tym bardziej, ze na usg wszystko pieknie bylo. Wczesniej bie interesowalam sie tym testem. Poczytalam troche i tak jak dziewczyny pisza sa skrajne opinie na jego temat. Napewno jest wszystko dobrze. Rozumiem Twoj strach, ale prosze nie mysl, ze cos jest niedobrze. Masz zdrowe dzieciatko i wszystko bedzie dobrze. Na pierwszej wizycie u lekarza NFZ 6 tc uslyszlama ze ciaza wyglada na 4-5 tc , ze sam pecherzyk. Ze wg lekarza ciaza sie nie rozwija( pomimo iz robilam beta hcg, ktora super przyrastala), ze jest rozbieznosci miedzy om a usg ponad dwa tyg. Ze mam sie nastawic na zabieg itd. 3 dni mialam wyciete z zyciorysu, poszlam prywatnie, od razu w 6t1d zobaczylam serduszko. Lekarz pomylil sie w obliczeniach z om o prawoe 2 tygodnie! Nastraszyl mnie i nagadal glupot. A ja w tym czasie, caly czas mimo strachu wierzylam, ze jest dobrze. Choc na sprawach codzinnych nie moglam sie skupic. Tak jak pisalam 3 dni wyciete z zyciorysu. Juz wiecej do tego lekarza nie poszlam. Zanka- rozne sa teorie, ja chyba w nic nie wierze;) chyba, ze sa dziewczyny ktorym sie to sorawdzilo, ale to i tak pewnie byloby pol na pol:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tezam koleżankę której przeziernosc wyszła dość duża (zasugerowano nawet aborcję!!)dziś Hubert ma 4 lata jest żywym i bardzo grzecznym chłopcem
Co ma być to będzie ..znam też 2 osoby którym w ciąży nic nie wykryto a urodził się dzidziuś z zespołem Downa...dziecko jest w tych rodzinach bardzo kochane
Moj mąż ma tylko 1 brata z porażeniem mózgowym generalnie funkcjonuje na poziomie moich 3-7 Latków ale tak jak rozmawialiśmy przy każdej ciąży; a co jeśli urodzi się z zespołem Downa ? Pytanie z mojej strony
Odpowiedz mojego męża: no co ? Będziemy kochać tak jak inne dzieci...wydało mu się to tak niesamowicie normalne....wiele rzeczy mnie przeraża ale wsumie nie e wiemy jak to jest naprawdę...
 
Co do spania jak ktoś tam wcześniej pisał też tak mam budzę sie 4/5 i już nie śpię ... Dzisiaj od 4 a w dzień mam chorego syna w domu nie mam mozliwosci się zdrzemnąć jeszcze do niedawna lepiej mi się nie spało ostatnio z wielkim trudem udaje mi się usnąć choć zmęczona nie powiem że jestem...
 
Dzien dobry kochane. Moni91 nie mysl, ze cos jest nie tak. Twoje dziecko jest zdrowe. Tym bardziej, ze na usg wszystko pieknie bylo. Wczesniej bie interesowalam sie tym testem. Poczytalam troche i tak jak dziewczyny pisza sa skrajne opinie na jego temat. Napewno jest wszystko dobrze. Rozumiem Twoj strach, ale prosze nie mysl, ze cos jest niedobrze. Masz zdrowe dzieciatko i wszystko bedzie dobrze. Na pierwszej wizycie u lekarza NFZ 6 tc uslyszlama ze ciaza wyglada na 4-5 tc , ze sam pecherzyk. Ze wg lekarza ciaza sie nie rozwija( pomimo iz robilam beta hcg, ktora super przyrastala), ze jest rozbieznosci miedzy om a usg ponad dwa tyg. Ze mam sie nastawic na zabieg itd. 3 dni mialam wyciete z zyciorysu, poszlam prywatnie, od razu w 6t1d zobaczylam serduszko. Lekarz pomylil sie w obliczeniach z om o prawoe 2 tygodnie! Nastraszyl mnie i nagadal glupot. A ja w tym czasie, caly czas mimo strachu wierzylam, ze jest dobrze. Choc na sprawach codzinnych nie moglam sie skupic. Tak jak pisalam 3 dni wyciete z zyciorysu. Juz wiecej do tego lekarza nie poszlam. Zanka- rozne sa teorie, ja chyba w nic nie wierze;) chyba, ze sa dziewczyny ktorym sie to sorawdzilo, ale to i tak pewnie byloby pol na pol:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przypomina mi się sytuacja w dzień porodu.
Lekarz mierzy mi tego samego dnia dziecko; 3200 syn urodził się parę godzin później 3690 raczej tyle nie przytył przez 6 godz
 
Moni nie martw się, ja w swoim otoczeniu mam 4 dziewczyny którym wyszlo ryzyko z testu pappa. Wszystkim urodziły się zdrowe dzieci :) Ja sama jestem przykładem błędu laboratoryjnego. Na początku stycznia robiłam toksoplazmozę, odebrałam wyniki i wyszło Igg ujemne, Igg dodatnie. To był piątek popołudnie, od razu pobiegłam do internisty. Ona stwierdziła wczesne zakażenie. Musiałbym się zarazić toksoplazmozą w przeciągu 7dni. Dla mnie to było nierealne, tak dbam co jem, owoce i warzywa wyparzam we wrzątku, zwierząt nie mam... Oczywiście w internecie naczytalam się, że to przypadek najgorszy z możliwych bo przeciwciał nie ma i do zarażenia doszło już w ciąży. Antybiotyk do końca ciąży i ryzyko wielu wad dziecka. Weekend wyjety z życiorysu. W poniedziałek pojechałam zrobić wyniki w szpitalu zakaznym gdzie mają do tego najlepszy sprzęt i wyniki wyszły idealnie. Byłam u lekarza od chorób zwierzęcych i niestety potwierdziła, że takie błędy w laboratoriach się zdarzają. Wierzę, że i u ciebie będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry