reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To czekamy razem. Mam nadzieję, że szybko nam ten tydzień minie :) a jak ogólnie się czujesz? To Twoja pierwsza ciąża? Bo moja pierwsza i z tego wszystkim martwię się na zapas

Też mam prenatalne 31 i to moja pierwsza ciąża.
Mam nadzieję że będzie dobrze, ale już się zaczynam denerwować..
Ja mam przeczucie ze chłopiec będzie ;P
 
reklama
A mi powiedział lekarz na ostatniej wizycie, że jeśli dzidzia będzie miała 4,5 cm to zrobimy prenatalne jeśli nie to będzie to normalna wizyta kontrolna i wyznaczy inny termin. Z tego o tym myślę bo chciałabym być już po prenatalnych żeby być pewna, że z dzidzia wszystko dobrze i prawidłowo się rozwija. Jednak mam już swoje lata i pierwsza ciąża


W zasadzie to ciąża trzecia bo dwie poroniłam..
Też się martwię czy dzidzia będzie miał 4,5 cm. W pt miał 3,33... Będzie to mój 12+4 tyg ale dzidzia młodsza o4 dni to tak jakby 12 tyd
 
Wczoraj dzwonił do mnie lekarz z wynikami testu pappa... Na usg wszystko super a test wypadł źle... Jestem załamana:(
 
reklama
Do góry