reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jak dużo nowych osób się pojawiło [emoji4] Fajnie.

Ja też używam biooil. Teraz smarowałam brzuch jak mi się przypomniało. Chyba trzeba będzie regularnie smarować.

Monika szkoda, że wszystko zwróciła.

Anulka1991 smarujesz czymś brzuch? Może masz uczulenie? Raczej na tym etapie brzuch nie swędzi.
 
Dziewczyny powiedzcie proszę czy któraś z Was miała bądź ma w tej czy poprzedniej ciąży krwiaka?
Ja mam biorę luteine.
I zastanawia mnie co dalej?? Co jeśli się nie wchłonie?
Macie jakieś doświadczenia? :)
 
Tez wlasnie bede musiala sobie kupic ale to dopiero 31 bo wtedy bede kolo rossmanna przychodzic wczesniej jakos mi sie nie chce isc a mam kawalek :) tylko juz sie pojawiaja pierwsze rozstepy na cyckach i to mnie martwi :( ale kupilam sobie jakis krem mam nadzieje ze pomoze :)



Też już niestety mam na nich rozstępy.. Niestety mam do nich skłonnosc ;/
 
Ale dzis dzien comming out'u! Super, super! Gratuluje Wam dziewczyny i trzymam kciuki i wszystko co tam jeszcze moge za Wasze dobre samopoczucie i rozwoj maluszkow!

@Mamadrugiraz - wizyta o 10. a jak u Ciebie? Mam nadzieje ze najpierw usg bedzie a potem krew bo zejde z ciekawosci :D z terminu owulacji to mysle ze moze byc sisior. Szczerze - nie pogniewalambym sie na dziewczynke bo wydaje mi sie ze skoro latwiej mi bylo zenskie imie wymyslic to chyba wieksza gotowosc mam na ta plec, choc przy pierwszym to naprawde "byle zdrowe". a czy Ty masz preferencje?

@KatiNails - faktycznie! Ale juz nie chce dopuscic ponowie to takiego stanu, wygladalam troche jak kiwi :D
 
Jak dużo nowych osób się pojawiło [emoji4] Fajnie.

Ja też używam biooil. Teraz smarowałam brzuch jak mi się przypomniało. Chyba trzeba będzie regularnie smarować.

Monika szkoda, że wszystko zwróciła.

Anulka1991 smarujesz czymś brzuch? Może masz uczulenie? Raczej na tym etapie brzuch nie swędzi.
Raczej nie uczulenie bo takto by mnie caly czas swedzial a tak to poki co od czasu do czasu
 
reklama
Do góry