reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Cześć kochane poczytałam co u Was i bardzo cieszę się że wszystko jest dobrze. Gratuluję wam kochane udanych wizyt.cieszę się razem z wami. Czy będę mogła tu zaglądać przy zamkniętym wątku?Bardzo zdążyłam się do Was przyzwyczaić :) mimo straty chętnie do Was czasem zajrzę bo bardzo Wam kibicuję i napisze czasem co u mnie. Jestem już w domu. Mialam jednak zbieg. Ale wiecie co mnie spotkało w tym szpitalu.... tragedia lekarz. W weekend tylko lekarze dyzuryjacy, mojego nie było. Najpierw powiedzieli, że jak endo zejdzie do około 1.5 cm to do domu i sama się oczyszcze, na drugi dzień inny lekarz dyzurujacy robi usg endo z 2.5 zeszlo do.1.6. Powiedział robimy zabieg. Założył tabletki dał czas na decyzję kazał przyjść i powiedzieć czy sie zgadzam. No i ogólnie że mogę wyjść na żądanie ale wrócę w nocy z krwotokiem.od razu mimo strachu wyraziłam zgodę bo już tyle dni to trwało. No i jeszcze takie rzeczy gadał.Ale jak prosił poszłam za kwadrans potwierdzić. Powiedział że anestezjolog będzie za 2h.wtedy zabieg. Zapytałam czy taki zabieg ma jakieś powikłania czy się zdarzają. W końcu lekarz zawsze informuje przed. A ten oburzony nagle że nie ma zamiaru gadać z prokuratorem i mieć sprawy jak ja się pytam o takie rzeczy że już zabiegu mi nie zrobi da mi tabletki wtedy już kolejne 3łącznie 17 i na.wieczór znów 3 czyli 20 razem. A ja w szoku żadnego ruchu bo weekend nie ma ordynatora, mówię do niego że tylko chce info bo to logiczne nie mam.dzieci druga już obumarla ciąża to mam prawo wiedzieć a ten tylko zaczął chamsko jeść sałatkę z pełną buzia mówić i juz bardzo nie miło, że podważam jego konsekwencje, no po prostu szok mówię że dopiero co mówił ze zabieg konieczny a teraz już nie i już nie bedzie krwotoku a oczywiście skwitowal że może się jednak oczyszcze że na drugi dzień.będą.inni lekarze to mi zrobią on nie ma takiego obowiązku ani ochoty i jego kolezanka też nie będzie robić bo on decyduje. Przeplakalam dlugo pozniej...strasznie się czułam. Jak jakiś.śmieć. NIE mogłam uwierzyć że tak postępuje lekarz. Pozdrawiam was wszystkie i buziaki dla dzidziusiow :)
 
Cześć kochane poczytałam co u Was i bardzo cieszę się że wszystko jest dobrze. Gratuluję wam kochane udanych wizyt.cieszę się razem z wami. Czy będę mogła tu zaglądać przy zamkniętym wątku?Bardzo zdążyłam się do Was przyzwyczaić :) mimo straty chętnie do Was czasem zajrzę bo bardzo Wam kibicuję i napisze czasem co u mnie. Jestem już w domu. Mialam jednak zbieg. Ale wiecie co mnie spotkało w tym szpitalu.... tragedia lekarz. W weekend tylko lekarze dyzuryjacy, mojego nie było. Najpierw powiedzieli, że jak endo zejdzie do około 1.5 cm to do domu i sama się oczyszcze, na drugi dzień inny lekarz dyzurujacy robi usg endo z 2.5 zeszlo do.1.6. Powiedział robimy zabieg. Założył tabletki dał czas na decyzję kazał przyjść i powiedzieć czy sie zgadzam. No i ogólnie że mogę wyjść na żądanie ale wrócę w nocy z krwotokiem.od razu mimo strachu wyraziłam zgodę bo już tyle dni to trwało. No i jeszcze takie rzeczy gadał.Ale jak prosił poszłam za kwadrans potwierdzić. Powiedział że anestezjolog będzie za 2h.wtedy zabieg. Zapytałam czy taki zabieg ma jakieś powikłania czy się zdarzają. W końcu lekarz zawsze informuje przed. A ten oburzony nagle że nie ma zamiaru gadać z prokuratorem i mieć sprawy jak ja się pytam o takie rzeczy że już zabiegu mi nie zrobi da mi tabletki wtedy już kolejne 3łącznie 17 i na.wieczór znów 3 czyli 20 razem. A ja w szoku żadnego ruchu bo weekend nie ma ordynatora, mówię do niego że tylko chce info bo to logiczne nie mam.dzieci druga już obumarla ciąża to mam prawo wiedzieć a ten tylko zaczął chamsko jeść sałatkę z pełną buzia mówić i juz bardzo nie miło, że podważam jego konsekwencje, no po prostu szok mówię że dopiero co mówił ze zabieg konieczny a teraz już nie i już nie bedzie krwotoku a oczywiście skwitowal że może się jednak oczyszcze że na drugi dzień.będą.inni lekarze to mi zrobią on nie ma takiego obowiązku ani ochoty i jego kolezanka też nie będzie robić bo on decyduje. Przeplakalam dlugo pozniej...strasznie się czułam. Jak jakiś.śmieć. NIE mogłam uwierzyć że tak postępuje lekarz. Pozdrawiam was wszystkie i buziaki dla dzidziusiow :)



Oczywiście że możesz izagladaj do nas i pisz jak tam ;*
Dobrze że już po i że jesteś w domu...
Jak przeszła zabieg?
Masakra to nie lekarz tylko jakiś potwór.. Takie zachowanie pasowało by gdzieś zgłosić bo to niedopuszczalne!!!
 
Ja smaruje tylko olejkiem migdałowym tutaj gdzie mieszkam wszystkie się nim smaruja i sobie chwalą, w poprzedniej ciazy żaden rozstep mi nie wyszedł a mam skłonność bo w okresie dorastania mi się pojawiły na udach i są moja zmora do dziś.

Megalia ja mam prenatalne na 11.00 więc daj znać pierwsza:) będę trzymać kciukiiii :)
Ja mam przeczucie że to drugi chłopiec ale ie obrazilabym się na dziewczynkę:) Zobaczymy czy się nam sprawdza te nasze przeczucia :)

Nie wiem czy to przez to że mam już szkraba w domu ale ta ciaza mi leci bardzo szybko, za szybko jak słyszę że niektóre z Was już mówią o polowkowym to bierze mnie przerażenie. Poprzednia ciaza mi się mega dluzyla a tutaj tydzień za tyg leci

Dziewczyny wstyd się przyznać ale nie zrobiłam jeszcze żadnego zdjęcia brzucha bo to ppprostu jeszcze nie ma za to wasze chętnie popodziwiam :)
 
500+ jest tylko na drugie dziecko, lub trzeba mieć naprawdę niskie zarobki, ja się na pewno na nic nie złapię bo oboje pracujemy. Z resztą wystarczyło by mi abym przez rok dostawała to, co sobie wypracowałam i byłabym zadowolona. To żadna zapomoga jakby nie patrzeć. [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png


Ja mam trochę inne podejście bo jestem mamą pierwszego kwartału 2013 :p Wtedy było głośno o tym jak rząd wprowadził roczne macierzyńskie ... od kwietnia 2013, a cały pierwszy kwartał 2013 roku był z tego wykluczony. I to była dopiero lipa, pół roku i do roboty. Na szczęście matki zorganizowały liczne protesty i udało się to przeforsować od początku roku tak by objęło wszystkie dzieci z tego rocznika.
To będzie moje drugie dziecko, więc mi się już chyba będzie należało te 500 plus, choć kij wie. Na syna nie dostaję, teraz to nawet becikowego nie dostanę.

MalinaMalina synek za miesiąc skończy 5 lat, więc spora różnica wieku :) Mój termin to 8 sierpnia

Prymulka współczuję Ci bardzo że w tak trudnej sytuacji jeszcze trafił Ci się taki patałach. Kiedy możecie rozpocząć kolejne starania? Masz jakieś skierowania na badania?

Witam wszystkie nowe Sierpniowe mamy i gratuluję! :)
 
Prymulax jakis gbur ż tego lekarza, nie myśl o tym więcej, nie stresuj się tylko skup się na sobie żebyś jak najszybciej do siebie doszła i znalazła przyczynę poronien a potem donosila pięknego zdrowego bobaska. Tego Ci życzę ż całego serca. Moja siostra miała zabieg po stracie i dwa miesiące później zaszła w ciążę bezproblemowa więc stara się nie martwić będzie dobrze zobaczysz!
 
Hej dziewczyny powiem Wam że ja mam ostatnio strasznie kiepskie dni.. Boli mnie brzuch tak miesiączkowo.. Nie mam na nic siły, źle się czuję..
A najgorsze to są plecy, tak mi dają w kość tak bolą, nie mogę siedzieć długo, zginąć sir bo potem umieram przez cały dzień ech...
Mój pierwszy kryzys w ciąży..
Piąteczka. Mam dosłownie to samo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oczywiście że możesz izagladaj do nas i pisz jak tam ;*
Dobrze że już po i że jesteś w domu...
Jak przeszła zabieg?
Masakra to nie lekarz tylko jakiś potwór.. Takie zachowanie pasowało by gdzieś zgłosić bo to niedopuszczalne!!!

Ja mam trochę inne podejście bo jestem mamą pierwszego kwartału 2013 :p Wtedy było głośno o tym jak rząd wprowadził roczne macierzyńskie ... od kwietnia 2013, a cały pierwszy kwartał 2013 roku był z tego wykluczony. I to była dopiero lipa, pół roku i do roboty. Na szczęście matki zorganizowały liczne protesty i udało się to przeforsować od początku roku tak by objęło wszystkie dzieci z tego rocznika.
To będzie moje drugie dziecko, więc mi się już chyba będzie należało te 500 plus, choć kij wie. Na syna nie dostaję, teraz to nawet becikowego nie dostanę.

MalinaMalina synek za miesiąc skończy 5 lat, więc spora różnica wieku :) Mój termin to 8 sierpnia

Prymulka współczuję Ci bardzo że w tak trudnej sytuacji jeszcze trafił Ci się taki patałach. Kiedy możecie rozpocząć kolejne starania? Masz jakieś skierowania na badania?

Witam wszystkie nowe Sierpniowe mamy i gratuluję! :)

Myślę że złożę skargę na tego Pana. Dodatkowo mieli później inna Panią na zabieg ale w celach diagnostycznych przyjęli bez problemu i zrobili bo byla ich znajomą.... równi i rowniejsi.
MONIA zabieg przeszłam nawet dobrze choć bardzo się bałam ale cieszę się, że mam to wszystko już za sobą. Pięć dni w szpitalu co dzień usg dopoch. Dwa razy dziennie wpychane tabletki, wszystko już mnie tam bolało po prostu. Jeszcze jak ten lekarz wredny robił mi usg to bez żelu i wręcz wepchal na siłę i tak mnie zabolało że już nigdy nie zapomne tego.

CHOMICZKA dostaniemy z mężem na.genetyczne na nfz podobno po 6tyg mam je zrobić ale terminy okolo 3miesiące. Dodatkowo na zespół antyfosf. Myślałam też o bakteriach nasienia. Co do starań nie wiem nie chce zwlekać ale musimy wyjaśnić co bedziemy w stanie bo ewidentnie coś nie gra, ciąża zakonczona w tym samym czasie z tym ze ta obecna lepiej się rozwinęła. Poprzednia dziwne obrzęki, uczulenia... mam nadzieję że znajdziemy przyczynę i będzie ona wyleczalna. Jutro mam gin to więcej się dowiem.

DZIEWCZYNY jeśli któraś miała z Was jakieś badania w takim kierunku to napiszcie mi na priv co jeszcze możecie doradzić. Wiem że sa też takie wątki na forum ale muszę się na spokojnie zapoznać. Pozdrawiam
 
Do góry