reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej dziewczyny. Raz pisałam u Was posta na wątku, później już tylko czytałam na bieżąco co piszecie, ale jakoś się nie udzielałam, bo nie nadążyłabym. Wiele przydatnych informacji tutaj się dowiaduje i miło czytać wpisy kobiet, które przechodzą to co ja.
Mimo tego, że jestem tutaj pewnie najmłodsza to mam nadzieje, że mnie przyjmiecie do swojego grona [emoji5]
Byłam na 3 wizycie kontrolnej u ginekologa 4 stycznia, następną (na NFZ) mam dopiero 2 lutego. Jednak dla pewności uczęszczam również do prywatnego lekarza, ponieważ tam czuje, że lekarz podchodzi bardziej profesjonalnie do całej sytuacji i oczywiście ma dokładniejszy sprzęt.
Termin porodu mam na 7 sierpnia. W przyszłym tygodniu będę umawiała się na te badania prenatalne nieinwazyjne. Wiecie może jaki to jest koszt mniej więcej?






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Skąd jesteś?

hchyyx8dnm3epjzo.png
 
reklama
Hej dziewczyny. Raz pisałam u Was posta na wątku, później już tylko czytałam na bieżąco co piszecie, ale jakoś się nie udzielałam, bo nie nadążyłabym. Wiele przydatnych informacji tutaj się dowiaduje i miło czytać wpisy kobiet, które przechodzą to co ja.
Mimo tego, że jestem tutaj pewnie najmłodsza to mam nadzieje, że mnie przyjmiecie do swojego grona [emoji5]
Byłam na 3 wizycie kontrolnej u ginekologa 4 stycznia, następną (na NFZ) mam dopiero 2 lutego. Jednak dla pewności uczęszczam również do prywatnego lekarza, ponieważ tam czuje, że lekarz podchodzi bardziej profesjonalnie do całej sytuacji i oczywiście ma dokładniejszy sprzęt.
Termin porodu mam na 7 sierpnia. W przyszłym tygodniu będę umawiała się na te badania prenatalne nieinwazyjne. Wiecie może jaki to jest koszt mniej więcej?






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czyżby ktoś młodszy ode mnie? Ja mam 22 lata, i też mi się wydaje, że każdy jest tu ode mnie starszy. [emoji14]

f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Do góry