reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

dziewczyny jestem załamana. mam lekko brązową wydzieline(śluz) biorę luteine dopochwowo. boję się jak nie wiem co. jeżeli Przez noc się nie uspokoi to jutro jadę na IP.

Ja bym zadzwoniła do ginekologa swojego albo pojechała do szpitala . Który to tydzień ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja bym zadzwoniła do ginekologa swojego albo pojechała do szpitala . Który to tydzień ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie. Skontaktuj się z kimś teraz. Póki nie ma żywo czerwonej krwi to jest względnie dobrze, także nie zwlekaj. Ja miałam takie plamienia na początku ciąży, teraz jest wszystko ok.

hchyyx8dnm3epjzo.png
 
Dziewczyny ja wygole byłabym za wątkiem zamkniętym poczekałbym ok miesiąc i cały nasz wątek mieć zamknięty ,która chce dziewczyna to zgłosi się do nas jeszcze . I już .wtedy będzie nam swobodniej o wszystkim pogadać .
 
Hej dziewczyny. Raz pisałam u Was posta na wątku, później już tylko czytałam na bieżąco co piszecie, ale jakoś się nie udzielałam, bo nie nadążyłabym. Wiele przydatnych informacji tutaj się dowiaduje i miło czytać wpisy kobiet, które przechodzą to co ja.
Mimo tego, że jestem tutaj pewnie najmłodsza to mam nadzieje, że mnie przyjmiecie do swojego grona [emoji5]
Byłam na 3 wizycie kontrolnej u ginekologa 4 stycznia, następną (na NFZ) mam dopiero 2 lutego. Jednak dla pewności uczęszczam również do prywatnego lekarza, ponieważ tam czuje, że lekarz podchodzi bardziej profesjonalnie do całej sytuacji i oczywiście ma dokładniejszy sprzęt.
Termin porodu mam na 7 sierpnia. W przyszłym tygodniu będę umawiała się na te badania prenatalne nieinwazyjne. Wiecie może jaki to jest koszt mniej więcej?






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
[Qmnie ="miloscwczasachpopkultury, post: 16134431, member: 178179"]Hej dziewczyny. Raz pisałam u Was posta na wątku, później już tylko czytałam na bieżąco co piszecie, ale jakoś się nie udzielałam, bo nie nadążyłabym. Wiele przydatnych informacji tutaj się dowiaduje i miło czytać wpisy kobiet, które przechodzą to co ja.
Mimo tego, że jestem tutaj pewnie najmłodsza to mam nadzieje, że mnie przyjmiecie do swojego grona [emoji5]
Byłam na 3 wizycie kontrolnej u ginekologa 4 stycznia, następną (na NFZ) mam dopiero 2 lutego. Jednak dla pewności uczęszczam również do prywatnego lekarza, ponieważ tam czuje, że lekarz podchodzi bardziej profesjonalnie do całej sytuacji i oczywiście ma dokładniejszy sprzęt.
Termin porodu mam na 7 sierpnia. W przyszłym tygodniu będę umawiała się na te badania prenatalne nieinwazyjne. Wiecie może jaki to jest koszt mniej więcej?






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom[/QUOTE]
U mnie usg prenatalne kosztuje 240 zł ale to zależy gdzie i w jakim mieście.
 
To są suwaczki, wpisz w googlu: suwaczki baby boom forum, wygeneruj tam suwaczka, skopiuj kod html i wklej go w apce ustawieniach apki lub w przeglądarce w ustawieniach konta w zakładce: sygnatura -> własna sygnatura i zapisz :)

Też mam hashimoto, ale póki co nie pogarsza mi się nic. 22 stycznia mam wizytę u endo, mam przyjść z wynikami tsh i ft4. Boję się trochę, bo wiem, że jest większe ryzyko poronienia... :/

8une3e3kck8m6mea.png
Moje tsh bardzo ostatnio dokucza. 5 grudnia 0,009 a 29 grudnia 0,05. Ciagle mam zmieniane dawkowanie hormonow. Zycze powodzenia u endo.
 
reklama
Hej dziewczyny. Raz pisałam u Was posta na wątku, później już tylko czytałam na bieżąco co piszecie, ale jakoś się nie udzielałam, bo nie nadążyłabym. Wiele przydatnych informacji tutaj się dowiaduje i miło czytać wpisy kobiet, które przechodzą to co ja.
Mimo tego, że jestem tutaj pewnie najmłodsza to mam nadzieje, że mnie przyjmiecie do swojego grona [emoji5]
Byłam na 3 wizycie kontrolnej u ginekologa 4 stycznia, następną (na NFZ) mam dopiero 2 lutego. Jednak dla pewności uczęszczam również do prywatnego lekarza, ponieważ tam czuje, że lekarz podchodzi bardziej profesjonalnie do całej sytuacji i oczywiście ma dokładniejszy sprzęt.
Termin porodu mam na 7 sierpnia. W przyszłym tygodniu będę umawiała się na te badania prenatalne nieinwazyjne. Wiecie może jaki to jest koszt mniej więcej?






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Hej hej :) w jakim wieku jesteś jeśli można zapytać ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry