reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Na wizycie jeszcze nie bylam, to byla moja pierwsza, robilam bete i ladnie przyrosla, zadnych krwawin ani plamien nie mialam, zadnych atrasznych boli nic zero, przez to spokojnie czekalam na wizyte a dzis taka wiadomosc :( do szpitala bo doktor chce jutro jeszcze zrobic usg i bete i skonsultowac to z innym lekarzem. Objawow mialam sporo i nie spodziewalam sie takiej wiadomosci...
 
reklama
Na wizycie jeszcze nie bylam, to byla moja pierwsza, robilam bete i ladnie przyrosla, zadnych krwawin ani plamien nie mialam, zadnych atrasznych boli nic zero, przez to spokojnie czekalam na wizyte a dzis taka wiadomosc :( do szpitala bo doktor chce jutro jeszcze zrobic usg i bete i skonsultowac to z innym lekarzem. Objawow mialam sporo i nie spodziewalam sie takiej wiadomosci...
Aa, już rozumiem. Wybacz nie jestem jeszcze jakoś mocno obeznana w ciazowych tematach. Dziękuję za odpowiedź. :*

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Jejku co Ty mówisz... Ale mi przykro.. Kochana powodzenia..
Ciągle coś... Trzymaj się i walcz dalej by się pojawił dzidziuś i znów dwie kreseczki...;(;*
Tyle mooocno. ;*

Niestety to moja druga taka sytuacja bo pierwsza ciaza byla obumarla w 8 tygodniu ale mialam krwawienie dwie ciaze byly prawidlowe a teraz znowu, narazie nie bede chciala miec dziecka, najpierw musze sie z tym uporac, wszystko przemyslec i poukladac, jest tez teraz ten strach ze znowu mnie to spotka :(
 
Na wizycie jeszcze nie bylam, to byla moja pierwsza, robilam bete i ladnie przyrosla, zadnych krwawin ani plamien nie mialam, zadnych atrasznych boli nic zero, przez to spokojnie czekalam na wizyte a dzis taka wiadomosc :( do szpitala bo doktor chce jutro jeszcze zrobic usg i bete i skonsultowac to z innym lekarzem. Objawow mialam sporo i nie spodziewalam sie takiej wiadomosci...

Może poprostu lekarz nie znalazł.. moja Szwagierka tez się najadła strachu bo lekarz tez nie mógł znaleźć a się okazało, ze zarodek gdzieś za jelitami się schował. Także może jeszcze nie wszystko stracone szczególnie, ze nie miałaś krwawień.. to gdzie niby ten zarodek mógł się podziać? Przecież nie mógł się poprostu rozpłynąć... czy ja czegoś nie pojmuje? :-/ Ale mi narobiłas stracha.. ja mam jutro pierwsza wizytę..........


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może poprostu lekarz nie znalazł.. moja Szwagierka tez się najadła strachu bo lekarz tez nie mógł znaleźć a się okazało, ze zarodek gdzieś za jelitami się schował. Także może jeszcze nie wszystko stracone szczególnie, ze nie miałaś krwawień.. to gdzie niby ten zarodek mógł się podziać? Przecież nie mógł się poprostu rozpłynąć... czy ja czegoś nie pojmuje? :-/ Ale mi narobiłas stracha.. ja mam jutro pierwsza wizytę..........


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czasem po prostu jajo płodowe jest puste , lub zarodek się wchłania , tak się zdarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O rany :-(((((

I nadal wtedy beta rośnie i brzuch się powiększa itd. ????


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w pierwszej ciąży miałam taka sytuacje , brak zarodka , ale nie robiłam bety po tyg sama się oczyściłam w domu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety to moja druga taka sytuacja bo pierwsza ciaza byla obumarla w 8 tygodniu ale mialam krwawienie dwie ciaze byly prawidlowe a teraz znowu, narazie nie bede chciala miec dziecka, najpierw musze sie z tym uporac, wszystko przemyslec i poukladac, jest tez teraz ten strach ze znowu mnie to spotka :(


Wiem Kochana i rozumiem Cie.
Ja też jestem teraz w trzeciej ciąży. Dwie straciłam..
W pierwszej biło serduszko i przestało to był 10 tydz. A druga to puste jajo, dowiedziałam się w 8 tyg, poroniłam samoistnie w 10...
Ja też się tej ciąży boję.. Ze znów będzie powtórka i ja już tego nie przeżyję. Ale to dla mnie taka szansa teraz..
Kochana wiem jaki to ból, masz dzieciaczki, musisz być silna dla nich i cieszyć się nimi..
Z czasem strach będzie mniejszy, ale obawy na zawsze pozostaną.
Trzymam za Ciebie kciuki.. I jak byś czegoś potrzebowała, pogadać, popisać. To zawsze możesz do nas zajrzeć i napisać. Lub na priv.
Jeszcze będzie dobrze, zobaczysz....
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży miałam taka sytuacje , brak zarodka , ale nie robiłam bety po tyg sama się oczyściłam w domu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

:-( to takie niesprawiedliwe :-( dlaczego takie rzeczy się dzieją ?! :-(

Jezu mam teraz takiego stracha przed jutrzejsza wizyta :-(((((


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry