reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Karorek, czytalam przed chwila wiadomosc od mojego lekarza, bo tez mnie wysylaja na ten test i napisane jest, ze do test pappa nie trzeba byc na czczo.
Ja jednak nie robie test Pappa, ale NIFTY.
Dzieki za informacje, tak mi sie wydawało, bo jak sie rejestrowałam to cos Pani mowiła ale nie jestem pewna. No ciekawa jestem jak ten test wyjdzie. 24. 01 sie przekonam na drugiej czesci tego badania.
 
U mnie to koniec bylam na usg lekarz nie znalazl zarodka, jutro ide do szpitala :( ;(
Jak nie ma dzieciątka to po co do szpitala? W którym tygodniu powinnaś być? Testy i beta rosła dobrze? Jej, czemu znów złe wieści... :(

f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Do góry