reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej @Garnetka88 witamy i ogromne gratulacje [emoji4] jesteś już po pierwszej wizycie u lekarza?

8p3o43r8p6p6dz8z.png
 
reklama
tak, byłam u lekarza, ale bardzo wcześnie. Było widać zarodek, ale jeszcze bez serduszka. Kolejna wizyta w najbliższy wtorek
 
Kochane powstały nowe tematy tj,lista sierpniowych mam i terminy wizyt .zapraszamy do wpisu.

Moniczko trzymam kciuki za CB i maluszka;*****

Jak się dziś czujecie?mnie boli kręgosłup tak ze promieniuje na pośladki ,masakra jakas
 
Kochane powstały nowe tematy tj,lista sierpniowych mam i terminy wizyt .zapraszamy do wpisu.

Moniczko trzymam kciuki za CB i maluszka;*****

Jak się dziś czujecie?mnie boli kręgosłup tak ze promieniuje na pośladki ,masakra jakas
Gdzie są te tematy? Bo nie widzę linków...

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Monika trzymaj się tam !!! Weekend najgorszy jest w szpitalu, lekarzy tyle co nic i nie robią większości badań. A to usg w takim przypadku to powinien chyba zrobić żeby określić co sie dzieje. Chyba ze musi byc dzień przerwy zeby fasolce nie zaszkodzić. A jak to krwawienie u Ciebie wyglada? Żywa krew czy ciemniejsza? Jakies skrzepy sa? Może powinni dac dawke uderzeniowa progresteronu, czesto tak robią lekarze aby powstrzymać krwawienie. Sciskam mocno
 
Rano jak bylam pierwszy raz w wc to wylecial taki większy skrzep a pozniej krwawienie jak przy okresie ....
 
[QUOTE="NowaNatka, post: 16105787,

Jak się dziś czujecie?mnie boli kręgosłup tak ze promieniuje na pośladki ,masakra jakas[/QUOTE]

A mnie od trzech godzin cos kłuje z prawej strony podbrzusza i się tak zastanawiam czy macica się rozciąga czy nie czasem wyrostek
 
[QUOTE="NowaNatka, post: 16105787,

Jak się dziś czujecie?mnie boli kręgosłup tak ze promieniuje na pośladki ,masakra jakas

A mnie od trzech godzin cos kłuje z prawej strony podbrzusza i się tak zastanawiam czy macica się rozciąga czy nie czasem wyrostek[/QUOTE]
Mnie też coś wczoraj tak po prawej stronie dawali ale stwierdziłam ze to jajnik
 
reklama
Do góry