reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Tak może czasem być. Łykaj magnez :* asmag w ciąży bezpieczny :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Na pewno kupię :*
 
reklama
Ja miewam ciągnięcia brzucha,skurcze jelit przed wypróżnieniem,niestety po pierwszym porodzie tak mi zostało i teraz tez mam. Bóle miesiączkowe miałam mniej więcej w 6tyg takie ze leżałam sobie bo tylko to pomagało,stwierdziłam jak bóle nie są silne to nie ma co panikować tym bardziej ze nie miałam żadnych plamien.
Teraz boli mnie brzuch i kręgosłup jak się przeciaze
Ja jak poleże to też przechodzi więc chyba nie ma powodu do niepokoju :)
 
Ja jak poleże to też przechodzi więc chyba nie ma powodu do niepokoju :)
Po to jesteśmy żeby się wspierać! Najważniejszy jest spokój , z czym u mnie trochę gorzej bo jestem jak tykająca bomba i niestety biedny mezulek musi znosić moje nerwy i humorku.oby ten pierwszy trymestr minął szybko
 
Ja właśnie wkładając globulkę Utrogestanu zobaczyłam trochę krwi na palcu.. i na dodatek jeszcze wyczułam, ze wejście do szyjki macicy jest bardzo nisko... mam nadzieje, ze to nic co bym musiała panikować tfu tfu.. chociaż już panikuje.. :-(((((


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

I teraz taki brązowawy kolor jak sprawdziłam..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Dziewczyny, któraś z Was pisała, że używa naturalnej pielęgnacji. Ja aktualnie poszukuje kremu do twarzy, który mocno nawilży na maxa suchą, odwodnioną skórę. Mogłabyś mi coś polecić ?
Polecam wszystkie kremy z Vianka. Najlepiej pójść do lokalnego sklepu z produktami Eko i zobaczyć, który sprosta Twoim wymaganiom. Ja obecnie mam ten pomarańczowy tj z ekstraktem z szyszek chmielu.
Też od pewnego czasu stosuję naturalną pielęgnację. Efekty są wspaniałe.
 
I teraz taki brązowawy kolor jak sprawdziłam..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może zraniłas się w szyjkę podczas aplikacji globulki? A byłaś już na wizycie i miałaś cytologię? Bo świeżo po cytologi moze trochę krwi być.ja stawiam na zadrapanie


Dodam,choć może to nie to ,ale w pierwszej ciąży po zbilezniu z mężem miałam krew troszke
 
I teraz taki brązowawy kolor jak sprawdziłam..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Może trafiłaś na jakieś naczynko? Ja kiedyś używając globulek zawsze jakoś źle je wkładałam i też miałam ciągle krwi trochę... ale one miały jakiś taki dziwny kanciasty kształt i zawsze miałam problem z ich aplikacją... ale obserwuj czy wszystko wraca do normy :*
 
Może zraniłas się w szyjkę podczas aplikacji globulki? A byłaś już na wizycie i miałaś cytologię? Bo świeżo po cytologi moze trochę krwi być.ja stawiam na zadrapanie

Mogłam się drapnąć delikatnie paznokciem.. ja mam dosyć wrażliwe to wejście szyjki macicy bo miałam kilka lat temu zamrażaną nadżerkę i nawet dwa miesiące temu jak się kochaliśmy z mężem to miałam po krwawienie.. wiec miejmy nadzieje, ze to nic poważnego......


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I teraz taki brązowawy kolor jak sprawdziłam..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czasem mam odrobinę żywej krwi na aplikatorze od luteiny. Zauważyłam, że zdarza mi się to, gdy się zbytnio spieszę i zapewne dochodzi wtedy do urazu mechanicznego. U Ciebie może być podobnie.
 
Do góry