reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja używam kremu brzozowego od sylveco jest świetny, miałam wcześnie krem do twarzy od eco cosmetic też dobry tylko niestety dość drogi
 
reklama
W przypadku wzdęć bierzecie może jakieś tabletki? Kupiłam espumax którego można używać w ciazy ale waham sie, używa któraś?


gannyx8dsoycbms0.png
 
Hej dziewczyny, jestem jeszcze przed pierwszą wizytą, powiedzcie proszę czy lekarze doradzali Wam powstrzymać się od sexu w pierwszym trymestrze? Nurtuje mnie to pytanie, przeglądając internet spotykam się z odmiennymi zdaniami, że można współżyć, zaraz, że nie, bo można spowodować poronienie we wczesnym stadium.
@Anet23 depilację się na zero jak na codzień[emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Kiedy masz wizyte? :) moim zdaniem jesli nie ma plamien to mozna, przynajmniej ja jesli nic sie nie dzieje to wykorzystuje ten czas ile sie da bo przeciez w druga ciaze teraz nie zajde :D no i po porodzie bedzie wstrzemiezliwosc.
Ja niestety na codzien nie dam rady bo zaraz mam krostki :/
 
Nie wiem czy oto chodzi, ale coś tam ustawiłam[emoji6] 8tc (OM)

8 tydzień ciąży (wg OM) Przewidywany dzień porodu 18.08.2018 [emoji4]
 
Jeny dziewczyny wypiłam dzisiaj kawę rozpuszczalną ale słabiuteńką dosłownie z jednej płaskiej łyżeczki i to jeszcze więcej niż pół kubka mleka i tak mnie żołądek boli... kuźwa już nikt mnie nie namówi na żadne kawy :no::hmm:
 
reklama
Do góry