reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Owszem :) vianek i Sylveco to ta sama firma :) z Rzeszowa :) pracowałam u nich jeszcze przed ciążą z synem jak wtedy był tylko Sylveco :) bardzo fajne kosmetyki, składy naturalne.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Ale Ci zazdroszczę takiej fajnej pracy!
 
reklama
Ten brzozowy jest świetny i ma bardzo dobry skład. Ja dzisiaj powiedziałam szefowi że idę na macierzyński jak dobrze pójdzie, trochę wcześnie ale wolę zrobić to ja niż ma się dowiedzieć się od kogoś innego, tym bardziej że musi zastępstwo komuś dać bo kierownik sam raczej nie podoła
 
Ostatnia edycja:
A właśnie dziewczyny, jak nie będzie, żadnych zaleceń lekarskich do wcześniejszego przejścia na L4 to do którego miesiąca planujecie pracować? Kiedy będziecie informować pracodawców o ciąży? [emoji800]

8p3o43r8p6p6dz8z.png
 
Mój szef jest w Norwegii i nie widuje mnie codziennie. Planuję dać mu znać o ciąży po następnej wizycie czyli po 17.01, mooooże wstrzymam się do końca stycznia. Natomiast chcę go prosić o dyskrecję póki co bo nie mam ochoty w pracy rozmawiać o tym, że jestem w ciąży. W drugim tygodniu marca mamy zjazd całej firmy i powiem wszystkim, wtedy po pierwsze już pewnie będzie trudno ukryć brzuszek, a po drugie nie będę pić alko jak cała reszta ;)

W kwestii tego do kiedy będę pracować to nie mam pojęcia jeszcze.
 
Ja zamierzam szefowi powiedzieć po tym usg w 12tyg. A że jestem na DG to będę chciała się dogadać z nim odnośnie pracy tak, żeby pracować jak najdłużej tylko przy końcu już raczej na pół etatu.
 
Ja jak widać już powiedziałam, też myślałam poczekać do usg ale jakoś chce żeby miał świadomość tym bardziej że kierownik wie a ja nie wiem jak długo będę pracowała
 
@ciichosza oj to było kilka lat temu :) a szef to na prawdę fajny człowiek :)
@sorenlorenson wszystkie produkty Sylveco lubię ze względu na betuline. Dzieciaczków jak się urodzi będę kupować ich produkty do pielęgnacji, przynajmniej od zaplecza wiem jak wygląda produkcja i co w tych produktach jest.
@Augusta89 ja teraz ograniczyłam rano pracę ze względu na nudności. Pracuje popołudniu. Jak nudności pójdą sobie precz to będę chciała pracować jak najdłużej, ale ja sama na swoim jestem .


ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dziękuję za Wasze odpowiedzi :)@KatiNails fajnie, że możesz sama sobie regulować swój czas pracy, ja póki co pracuję dla kogoś, dlatego zastanawiam się kiedy jest najlepszy moment bo brak mi doświadczenia w tym temacie[emoji4]

8p3o43r8p6p6dz8z.png
 
reklama
Dziękuję za Wasze odpowiedzi :)@KatiNails fajnie, że możesz sama sobie regulować swój czas pracy, ja póki co pracuję dla kogoś, dlatego zastanawiam się kiedy jest najlepszy moment bo brak mi doświadczenia w tym temacie[emoji4]

8p3o43r8p6p6dz8z.png
Ja w ciąży z synem jak pracowałam to od razu na L4. Wymiotowałam tal że masakra pół ciąży. A potem już duży brzuch i wiadomo nie chce się wracać.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry