reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Nie, nie używam już jakiś czas, ale rzeczywiście mogłam się delikatnie drapnac wkładając. W sumie teraz codziennie od 15 dnia cyklu do teraz. Zobaczymy co gin powie w środę na spotkaniu.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Nie, nie używam już jakiś czas, ale rzeczywiście mogłam się delikatnie drapnac wkładając. W sumie teraz codziennie od 15 dnia cyklu do teraz. Zobaczymy co gin powie w środę na spotkaniu.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Ja właśnie kiedyś jak miałam zapisane globulki to właśnie miałam takie hmmm jakby brązowe upławy? Tak to chyba można nazwać przypominało to trochę taki właśnie podbarwiony krwią śluz wiec chyba nie ma powodu do niepokoju :*
 
Wcześniej nie miałam nic po nich wiec może rzeczywiście się zadrasnęłam..

Dzięki Kochane!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hejka Dziewczyny, któraś z Was pisała, że używa naturalnej pielęgnacji. Ja aktualnie poszukuje kremu do twarzy, który mocno nawilży na maxa suchą, odwodnioną skórę. Mogłabyś mi coś polecić ?
Hej, używam kremów Caudalie z apteki, są drogie, ale opłaca się. Ja mam bardzo suchą i cienką skórę, i jeszcze skłonną do zaczerwień... Używałam już dużo droższych markowych kremów i żadne nie były tak dobre jak Caudalie.
 
Ból w podbrzuszu mam prawie caly czas. Takie uczucie ciagniecia i czasami lekkiego klucia. Co ciekawe czasem boli mnie tez miesien prosty choc nie cwicze brzucha, mysle ze w srodku dzieja sie niezle wygibasy. Choc jestes spokojna to powiem o tym lekarce.

Na rozruszanie mięśni twarzy z rana:
Wczoraj przed pójściem spać nadrabialam zaległości z czytaniem forum. Przychodzi maz i pyta "idziemy spac czy masz zapierdziel na forum?" <3
 
Polecam wszystkie kremy z Vianka. Najlepiej pójść do lokalnego sklepu z produktami Eko i zobaczyć, który sprosta Twoim wymaganiom. Ja obecnie mam ten pomarańczowy tj z ekstraktem z szyszek chmielu.
Też od pewnego czasu stosuję naturalną pielęgnację. Efekty są wspaniałe.
Owszem :) vianek i Sylveco to ta sama firma :) z Rzeszowa :) pracowałam u nich jeszcze przed ciążą z synem jak wtedy był tylko Sylveco :) bardzo fajne kosmetyki, składy naturalne.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Polecam wszystkie kremy z Vianka. Najlepiej pójść do lokalnego sklepu z produktami Eko i zobaczyć, który sprosta Twoim wymaganiom. Ja obecnie mam ten pomarańczowy tj z ekstraktem z szyszek chmielu.
Też od pewnego czasu stosuję naturalną pielęgnację. Efekty są wspaniałe.
Na hali do smarowania rąk jak szef dał nam niepełne opakowania kremu lekkiego brzozowego (niby do twarzy a ręce super nawilżal i paznokcie wzmacniał taka ciekawostka :p)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry