reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja mam, ale nie non stop. Od czasu do czasu mnie złapie, właśnie miałam przed chwilka..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Bo ja te bóle mam co jakiś czas właśnie i to jest taki tępy ból właśnie przypominający okres... i jeszcze mam takie dosyć bolesne skurcze przed "dwójką" :(
 
reklama
Pralinka mnie też cały czas kłuje i ciągnie, ale dziś pytałam lekarki i mówiła że to normalne, także mnie uspokoiła :)

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Jak będę na wizycie to musze lekarzowi powiedzieć o tych bólach bo trochę mnie to martwi... nie biorę żadnych leków rozkurczowych bo wytrzymuje ale lepiej nich lekarz wie...
 
Ja właśnie wkładając globulkę Utrogestanu zobaczyłam trochę krwi na palcu.. i na dodatek jeszcze wyczułam, ze wejście do szyjki macicy jest bardzo nisko... mam nadzieje, ze to nic co bym musiała panikować tfu tfu.. chociaż już panikuje.. :-(((((


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Jak będę na wizycie to musze lekarzowi powiedzieć o tych bólach bo trochę mnie to martwi... nie biorę żadnych leków rozkurczowych bo wytrzymuje ale lepiej nich lekarz wie...
Ja miewam ciągnięcia brzucha,skurcze jelit przed wypróżnieniem,niestety po pierwszym porodzie tak mi zostało i teraz tez mam. Bóle miesiączkowe miałam mniej więcej w 6tyg takie ze leżałam sobie bo tylko to pomagało,stwierdziłam jak bóle nie są silne to nie ma co panikować tym bardziej ze nie miałam żadnych plamien.
Teraz boli mnie brzuch i kręgosłup jak się przeciaze
 
Do góry