reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ooo no to faktycznie [emoji14] oby teraz było lepiej :*
Tfu tfu odpukac jest lepiej niż w pierwszej ciąży i mam nadzieję że tak zostanie [emoji14]
Tak pal licho my matki ciężkie objawy przeżyjemy. Ważne żebyśmy zdrowe dzieciaczki miały :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Tfu tfu odpukac jest lepiej niż w pierwszej ciąży i mam nadzieję że tak zostanie [emoji14]
Tak pal licho my matki ciężkie objawy przeżyjemy. Ważne żebyśmy zdrowe dzieciaczki miały :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

To całe szczęście że jest lepiej :) pewnie ze tak, każde męczarniach jesteśmy w stanie wytrzymać :)
 
Ja już po pierwszej wizycie dziś. Termin z om i z USG się pokrywa, wskazując 7 tc, termin na 22.08. Zarodek ma 9.7mm i pięknie pulsuje mu serduszko :) wszystko w generalnym porządku, lekarka założyła mi kartę ciąży i dała skierowanie na podstawowe badania :)
 
Hejka Dziewczyny, któraś z Was pisała, że używa naturalnej pielęgnacji. Ja aktualnie poszukuje kremu do twarzy, który mocno nawilży na maxa suchą, odwodnioną skórę. Mogłabyś mi coś polecić ?
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem jeszcze przed pierwszą wizytą, powiedzcie proszę czy lekarze doradzali Wam powstrzymać się od sexu w pierwszym trymestrze? Nurtuje mnie to pytanie, przeglądając internet spotykam się z odmiennymi zdaniami, że można współżyć, zaraz, że nie, bo można spowodować poronienie we wczesnym stadium.
@Anet23 depilację się na zero jak na codzień[emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry