reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
@KatiNails to super ze z dzidzią wszytsko dobrze :*
@czarna_jagoda no będę miała pomocnice elegancką :) bardzo chciała mieć rodzeństwo, nawet list do Mikołaja napisała ze pod choinkę chce lego i brata a ja jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży hehe :D

Co do ciuszków to na razie tylko oglądam tak samo jak wózki :) ale w pierwszej kolejności musimy zmienić auto bo do mojego wózek nie wejdzie hehe :) także zapowiada się sporo wydatków :p

My rowniez musimy auto zmienic, bo 3 foteliki nie wejda do tylu :) dlatego maz ma dodatkowa prace i jak wychodzi z domu o 5 to przychodzi tylko cos zjesc kolo poludnia i idzie dalej i wraca przed polnoca :/ w dodatku musimy przemeblowac pokoj a za tym idzie sprzedac kilka rzeczy i kupic inne. Ah ciekawy rok nas czeka :)
 
A tak z innej beczki myślicie już nad imionami ?:)
Nasz synek to Marcelek :)
A teraz nie wiem mąż chciałby Jasia a ja nie mam pojęcia...
Dziewczynka Pola albo Zosia a mąż nie ma pojęcia [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jeśli będzie dziewczynka to może Jagoda, mamy już synka Filipa a teraz gdyby był chłopiec to nie wiem jeszcze jakie imię
 
A tak z innej beczki myślicie już nad imionami ?:)
Nasz synek to Marcelek :)
A teraz nie wiem mąż chciałby Jasia a ja nie mam pojęcia...
Dziewczynka Pola albo Zosia a mąż nie ma pojęcia [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

U nas jesli dziewczynka to Amelia chociaz ostatnio tez miala byc Amelia ale maz mial wybrac i wybral dopiero jak wrocilismy do domu z mala ze bedzie Milena :) a do chlopca jak narazie podoba nam sie Bruno :)
 
Jeśli będzie dziewczynka to może Jagoda, mamy już synka Filipa a teraz gdyby był chłopiec to nie wiem jeszcze jakie imię

Tez mi się podoba imię Jagoda ale jak powiedziałam mojemu mężowi ze może Jagoda ? To on do mnie a może truskawka ? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli chodzi o wózek , ubranka itp to ja mam zamiar kupic uzywane pelno tego własnie na olx czy allegro :)
Jesli chodzi o imię to jeszcze nie wiem dla corki wybral maz synowi tak sie zlozylo ze wybrala corka a teraz moja kolej :) ale jeszcze typow brak

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dopisuję się do nurtu dziewczyn idących w używane rzeczy :) nie widzę powodu wydawania tęgiej kasy na ciuszki, które założone będą kilka razy, wózek, który będzie używany umiarkowanie - umówmy się, połowa sierpnia pogoda jeszcze ok, ale potem to już coraz gorzej :) wolę pieniądze na co innego odłożyć, chociażby na fajne pierwsze wakacje z maluszkiem albo bezpieczny porządny fotelik do auta.
No i nie kupuję jeszcze nic. Nie chcę zapeszać, jak będzie duży brzucho to będziemy się kompletować [emoji16]

Co do imion mam jakieś swoje typy, na pewno nie te mega popularne ostatnio, ale też nie Ksawery, Dżessiki :) jakbym na moim osiedlu przez okno zawołała: Maja, Amelka, Antosia, albo Kuba, Ksawery, Franek to do każdego imienia kilka obcych dzieci by mi do domu przyleciało [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Ja wozek jeszcze mam po corce tzn caly czas go jeszcze uzywa, ale mysle go wymienic bo kupilismy uzywany i jest taki sobie, teraz jakbym kupowala to tez uzywany ale z nowszych typy: tutek grander play, camarello carera lub colleto florino :)
 
Do góry