reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja ubranka mam po dzieciach sióstr uważam ze takie male dzieci większość czasu spędzają w domu i nie muszą mieć specjalnych ubrań dobranych do płci wiadomo ze nie ubiera się chłopaka w falbanki czy sukienki ale jak mu się czerwoną bluzke z truskawką założy to chyba na psychice mu się nie odbije, jak będą starsze to co innego ale takie maluchy, kilka ubranek na wyjścia im wystarczy, ja tak uważam.
 
Magalija jaki macie fotelik upatrzony?

Katinails fajnie już usłyszeć serduszko [emoji4] to ciąża w 100% potwierdzona.

Newmum to ciężko będziesz miała. Szkoda, że nie masz nikogo do pomocy.

Sorenlorenson mi też się zdąży ubrać czerwony sweterek z kotkiem [emoji6]

Ja dziś też miałam wizytę obile można tak to nazwać. Ciśnienia nie mierzą, serce dziecka próbowała lekarka przez brzuch znaleźć (ktg) i nic oczywiście nie znalazła [emoji39] mam czekać na list z informacją, kiedy będę mieć USG w szpitalu. Pewnie za miesiąc. Jednym słowem wiem, że nic nie wiem [emoji28]

Pralinka ja taką taką prawdziwą wizytę pewnie dopiero w lutym będę mieć.

Ja się zastanawiam, czy nie kupić wózka dla dwójki dzieci np. mountain buggy duet. Mam dość daleko do przedszkola itp. Dwuletnie dziecko nie da rady tak daleko chodzić.
 
@elisse - Klippan ale nie jestem na 100% pewna który model - wydaje mi się że KISS2 Plus. On jest 0-18kg ma bardzo dobre kąty wychylenia, ogólnie dobre parametry no i pasuje do kanapy tylnej, a to jest bardzo ważne.
 
A czy któraś kupiła już jakieś ubranko dla dzidziusia? Tak dla nastroju wiadomo że n uniwersalne bo płci jeszcze chwilę nie poznamy
U mnie waga startowa 60 przy 175 cm
Też zakładam chodzenie na basen ponoć tak jak pilates wpływa na lżejszy poród..ile w tym prawdy nie wiem...
Mam jeszcze takie pytanie czy któraś z was boryka się z zaparciami? Nigdy w życiu czegoś takiego nie przechodziłam a od 2 tyg mam tak że wypróżnianiem się po 3/4 dniach ale z takimi bólami że wpolzgieta chodzę po łazience i normalnie "rodzeństwa" kamienie
co do zaparc, to ja mam! Mam swietna przemiane materii i nigdy nie mialam z tym problemu, a teraz jest inaczej, ide do toalety i nic. Chyba kupie suszone sliwki, podobno pomagaja.

Jesli chodzi o ubranka, to patrze ale nie kupuje, jeszcze za wczesnie.
 
My już po wizycie :) USG pokrywa się z terminem z OM :) 6t1d :) serduszko pika :) termin 29.08.2018 :)

ckai9jcgk10emd23.png
Fajnie! Ciesze sie, ze u ciebie wszystko dobrze :-)
 
reklama
Do góry